Jump to content
Eternal Lands Official Forums
nea_caisa

Pazea !

Recommended Posts

Eu stiu, poate o mai fi cazut vreo closca intre timp si s-a-ntrupat o noua generatie. Cine stie, nu ? Lupul mai trece o data pe unde a mancat "lebada", eh...

 

Am auzit tot felul de povesti despre cum fac "romanashii" bani pe afara dar aia cu pisica m-a lasat masca:

cica umblau cu o pisica moarta prin cartiere pe care o aruncau pe peluza din fata casei. Dupa care il pandeau pe proprietar cand iese si il scuteau (contra cost) de "efort" ....

 

:blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bai, cica intram in UE de la 1 ianuarie ! :laugh:

 

Mai dam o raita pe la austrieci sa le halim lebedele din parcuri ?

 

ROFL ....

 

Hmmm, ala cu ...UE avea dreptate ca nu era degaba beat. O sa fie o adevarata ...UE ...

Parerea mea!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fratilor! Aici intervine inteligenta politica...... :devlish: Mai ales la faza cu pisica.....si chiar si la intrarea in UE!!!! :devlish:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vere!!!! ce ti se pare asa greu de inteles, din cate stiu eu esti destul de mare(Garnoo) :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai! Lasa-ti gluma la o parte ca nu e de glumit. O sa o duca romanii mai rau decit ungurii cind au intrat ei. Da .. din pacate o sa intram mai repede decat ne putem permite. :confused: Cum e treab cu salariu mediu la romani ? 300 de EUR ... aia e o chirie modesta in Germania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aici, frate caisa ai dreptate avem un salariu, groaznic eu cred ca ar trebui un salariu inim de macar 15 000, ca sa fie pe aproape cum trebe, yo nu prea dau interes intrarii in UE ca stiu ca va fi din ce in ce mai nasol.! :brooding::P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×