Jump to content
Eternal Lands Official Forums
Sign in to follow this  
Nicoll

A co takhle česky a slovensky, he?

Recommended Posts

Tohle je ale EL ne 12 sky hosi. :P

 

to je detail... :)

 

udelej mi maslo screen :D

 

udelej mi maslo screen :D

 

nemuzu :D ale jestli vidis ten hnedej shit na my signature tak to je ono xD to sedivy s je skillcape to hnedy je fl cape... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tohle je ale EL ne 12 sky hosi. :D

 

to je detail... :D

 

udelej mi maslo screen :)

 

udelej mi maslo screen :P

 

nemuzu :D ale jestli vidis ten hnedej shit na my signature tak to je ono xD to sedivy s je skillcape to hnedy je fl cape... :P

 

jezisi to je kokotina... :ph34r:

 

jo ja vim ale spammer jako ja se bez toho neobejde... k cemu spamovat 1 cloveka kdyz muzu spamovat 50?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jsem se vratil z dovolene a nestacim se divit, jak to tu zije

Kua mesic co tu navadis maslu ke scammu. Ty to asi mas fakt v krvi :cry: BTW tech 200mega jsem uz splatil

Jinak jak se tu vsichni mate?Slysel jsem, ze uz to moc lidi nehraje a ze dokonce i Holar uvazuje o EL duchodu....

Pred dovolenou jsem mluvil i s Matessem, u nej nic noveho, furt chlasta atd. :cry::D

Hele co ten sraz?Nemusi to byt nic velkeho, zajdem do hospy, pokecame, popijem, mozna bych se chopil i organizace, ale musite mi rict, kdo by mel zajem. Bylo by to asi v Praze, stejne vetsina bydli nekde v okoli, teda krome Istika :D Termin a hospu bychom domluvili, az bude znam pocet ucastniku. Tak se neostychejte a piste. Uz byly 2 El srazy a byly docela dobre, aneb duo Lisak a Istik to uz je zaruka dobre zabavy :) Mozna prekecam i bandu z Vyskova.

Jinak kontakt na me tu psat nebudu, jednak aby me pak nespamovala pulka debilu z EL a taky, ze vetsinou uz na me ICQ nebo email mate. Kdyz se budete chtit se mnou domluvit primo, tak mi poslete pm na forum a ja vam dam kontakt pokud ho jeste nemate.

No to jsem zvedav jaka bude ucast :D

 

P.S. Ahoj Charlotko :) Ty jsi na sraz taky zvana(teda pokud nejaky bude), kdyz budes v lete v Praze, tak to nebudes mit tak daleko :) Pri nejhorsim muzem dat sraz jen my dva :D:confused:

 

Tak se tu mejte

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja premejslim,ja osobne bych jel tak na 25%... 50% tvori rodice a 25% jeste zalezi na tom,jak moc me zmlatite za scammy/bagjumpy atd :-D

Este si zabudol SPAM :)

Edited by groomsh

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja premejslim,ja osobne bych jel tak na 25%... 50% tvori rodice a 25% jeste zalezi na tom,jak moc me zmlatite za scammy/bagjumpy atd :-D

Este si zabudol SPAM :)

 

A ja nic? pft jako kdybych nespamoval dost vy jste fakt zli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja chci prijet na sraz, snad se najde nejaky termin, nejlepe samozrejme pres vikend. V Praze jsem nebyl od 6 let, takze nevim ani jak to tak vypada. Ja jsem pro. Prijel bych vlakem, at muzu chlastat. Snad i nocleh by se dal nekde pres telefon zajistit.

Ale spise pro vsechny, kde se da prespat? Klidne vezmu spacak a prespim u nehoho doma na podlaze. Ja jsem skromny, i kartacek na zuby si vezmu sebou.:P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja chci prijet na sraz, snad se najde nejaky termin, nejlepe samozrejme pres vikend. V Praze jsem nebyl od 6 let, takze nevim ani jak to tak vypada. Ja jsem pro. Prijel bych vlakem, at muzu chlastat. Snad i nocleh by se dal nekde pres telefon zajistit.

Ale spise pro vsechny, kde se da prespat? Klidne vezmu spacak a prespim u nehoho doma na podlaze. Ja jsem skromny, i kartacek na zuby si vezmu sebou. :icon13:

 

Njn...to by byl sraz B) Sraz hracu EL kteri uz EL (skoro) nehraji...jsem pro :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ak budu eura pocitajte somnou, ak nebudu tak nepocitajte :evilgrin:

 

Ale hovno,mesic rikal ze plati

 

no platim,ale tobe pohreb :-P

 

 

no,to by te levneji vyslo koupit vsem chlast :icon13:

Edited by Maslicka

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tady zase chcipnul pes.

 

taky tu kecame jenom my 2 :D

 

A co jako? :P

 

nic,spammz0ri roku :-D

 

to asi bohuzel nehrozi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tady zase chcipnul pes.

 

taky tu kecame jenom my 2 :D

 

A co jako? :P

 

nic,spammz0ri roku :-D

 

to asi bohuzel nehrozi

 

to je jedno... :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pocuj pr0yx ako si mozem spravit tu vec co mas v podpise? Da sa to aj bez znalosti programovania? Nemam teraz cas na to aby som to skumal. Mozes mi to par vetami priblizit?

 

Aspon tu nebude take ticho :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pocuj pr0yx ako si mozem spravit tu vec co mas v podpise? Da sa to aj bez znalosti programovania? Nemam teraz cas na to aby som to skumal. Mozes mi to par vetami priblizit?

 

Aspon tu nebude take ticho :)

 

to sis jako myslel,ze by to pr0yx zvladnul naprogramovat ,jo? :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja uz neverim nikomu a nicomu :>

 

no dovol :-D sice si mel kvuli me ban to ano,ale obetoval sem se abys ty mel unban a ja trpel 9 mesicu na pk serveru... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
no dovol :-D sice si mel kvuli me ban to ano,ale obetoval sem se abys ty mel unban a ja trpel 9 mesicu na pk serveru... confused.gif

 

Chudatko ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×