Jump to content
Eternal Lands Official Forums
Sign in to follow this  
Nicoll

A co takhle česky a slovensky, he?

Recommended Posts

mne je to jedno stejne pit nebudu a budu ridit :)a kam pojedu to mne taky zas tak moc netrapi ale praha nebo take pardubice to je vsude stejne daleko :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bych mozna prijel ale co takhle to udelat v Praze,co? pro ty co jsou z Plzne nebo z te vesnicky strediskove :wacko: kde bydli joskic je to mnohem bliz takze by mozna taky dorazili.Navic ve Vyskove uz sraz byl :) No kazdopadne pokud se to domluvi ve Vyskove a bude to v unoru tak na 90% dorazim.

 

No, ja bych se klidně projel do Práglu, ale kvůli Istimu je Vyškov výhodnější, páč do Prahy by to měl moc daleko, takže tak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdarec mno me by se to celkem hodilo pristi tyden pokud by se nejaka ta seslost konala na SLOVENSKU

*je to kousek od ukrajiny*

 

Jinak kdyz Vyskov (Wyszkow) tak je to fuk kdy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takže sme se domluvili asi tak:

Akce se bude konat na Slovensku u ISTIho v malebném mÄ›steÄku Turzovka s příjezdem buÄ 15. nebo 16.2.2008 a odjezdem druhý den.

 

Jistí úÄastníci (budu popřípadÄ› doplňovat seznam) :

 

ISTIach

Holar

NiColl

Listicka (Razor777)

 

Kdo by chtěl jet taky, tak ať řekne mně nebo ISTImu.

Edited by Nicoll

Share this post


Link to post
Share on other sites
Prijde i MMarx..... on take vie ako sa dobre chlasta :icon13:

 

To je jisté, že mmarx přijede?

 

Joskic, Maslicka, já vím, že to máte daleko, ale ideální místo neexistuje. Btw. my jeli i do Krakowa na sraz, navíc ISTI vždycky sám cestoval, tak jednou mu to ušetříme. Stejně to byl původně jeho nápad a pozval nás k sobě. Na příští akci nicméně navrhuju Prahu. :P

Edited by Nicoll

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za znalca piva sa nepovazujem, ale viem co mi chuti :)

 

Mozno ze to bolo tym ze to zle nacapovali, to moze spravit dost.

Edited by Istiach

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel bych rad na ten sraz, ale tenhle vikend opravdu nemuzu. Mam ligu a zapasy. Pro me bude nejlepsi nekdy vikend po dubnu bohuzel. Takze Istiho ten neuvidim, ani zbytek skvelych lidi EL.:) Takze si to uzijte beze me. Ale jinak super vec, kazdy sraz stal za to. Lidi se maji setkavat i v realu. Je o cem povidat.:)

Edited by Kuldor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj ted jsem se dostal knecne domů.

Chtel bych podekovat hostiteli ISTIMU za perfektni pohosteni....... Byl to bezvadny TRIP ano ano nebylo nam moc dobre.Vzaili jsme to s Nicoll teda vseci jako vzdy od podlahy.Ale damy a panovë zAdna ale opravdu zadna ostuda nebyla...... Teda aspon myslim ze ne.¨VYBORNE JIDLO,PIVO,a dalsi pitivo,SPOLECNOST taktez byla velmi dobra A dalsi veci. A uricte DANO (Isti) vyrid podekovani tvem rodicum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemohl jsem se nepodelit o tuto perlu:

 

Určitě jste si všimli že pokud nějaké zařízení rozeberete a zase složíte, zbyde na stole jedna součástka, která nikde neschází a přitom vše normálně funguje. Po čase jsem přišel na příčinu. Ta věc, co zbyla, se nazývá kurvítko a slouží k tomu, aby se zařízení rozbilo přesně týden po skončení záruky. Takže pár dní před koncem záruční doby stačí mašinku rozebrat a znovu složit, kurvítko zahodit a je na dlouhou dobu klid. Musím říct, že autor má pravdu, zvláště u zahraničních výrobků asijské a severoamerické produkce. Faktem ovšem je, že i naše výrobky jsou dnes zhusta osazovány kurvítky, někdy i několika v jednom zařízení! Patrně jde o nejdůležitější součást kdejakého výrobku, neb kurvítko je všude! Pokud máte dojem, že ve vašem zařízení není, ještě jste ho nenašli nebo ještě nedoběhla záruční lhůta! Pozor ovšem i na servisy! Řada z nich spolupracuje na osazování kurvítek s výrobcem, takže po záruce staré kurvítko nahrazuje novým, které se projevuje hned po skončení záruky na opravu! Jedinou cestou je pak opravit si věc sám, či využít služeb opraváře, co kurvítka nepoužívá, ale to je zas problém, neb ti obyčejně rychle zkrachují. Nákup nového výrobku nemá cenu, neb je stejně "kvalitní" jako ten starý, liší se pouze tím, že kurvítka, co už znáte, byla nahrazena těmi, co ještě neznáte! Toto se ovšem zhusta objevuje i u počítačů a počítačových programů. Největší počet kurvítek pak obsahují produkty Microsoftu a jejich počet obyčejně narůstá s cenou produktu, který se pak opravuje tak, že stará odhalená tři kurvítka jsou nahrazena novými pěti, což VY zaplatíte jako "upgrade"...

A rázem jsem pochopil spoustu nepochopitelných věcí - a nejsou to jenom výrobky.Kurvítka jsou prostě všude kolem nás.

 

;):D:) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×