Jump to content
Eternal Lands Official Forums
Sign in to follow this  
Nicoll

A co takhle česky a slovensky, he?

Recommended Posts

Ked sa desda dozvie ako ju podvadzas tak budes mat v podpise o polovicu menej gc

Tak aby jej to nahodou niekto nepovedal. :evilgrin:

Edited by Istiach

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hele tak bychom se meli pomalu domluvit na konkretnim terminu toho srazu. A taky jestli bychom sli na Stodolni nebo nekam jinam abych mohl pripadne zamluvit stul. A taky bych prosil prezencku plz :D , to kvuli poctu lidi u stolu :whistle: tak piste piste piste

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahahahahaahaha, nie:) jestem zwiazany:D

 

To já taky...tak nic :)

 

njn ja som clovek netusenych moznosti a schopnosti :D

 

Si to nějak nepochopil Isti, to bylo na mně :blink::D

 

otazka, bude to cez vykend?

 

Já bych to bral v sobotu :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sobota by sla.Tak kdo teda vsechno dorazi? a taky priblizny cas by chtelo dat vedet.Meli bychom to domluvit cim jak tim nejdrive.tak tu kazdy napiste neco uz konecne :icon13:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hele. tak je to domluvene,tuto sobotu je sraz v ostrave :devlish: zatim mam trochu problemy s rezervovanim stolu protoze v te hospe kde jsem puvodne chtel jit maji nejakou rodinnou oslavu ci co a rezervacku mi zrusili. jinak v centru je dost hospod a mam jeste zalozni plan takze budte bez obav :D jinak polaci dorazi kolem 16:30 aspon jejich prvni varka takze ja budu na nadru abych je tam vyzvedl takze vyskovaci a istiku by bylo asi nejlepsi abyste dorazili v podobnou dobu. kdyz ne tak se pak budem muset domlouvat pres telefon protoze nemuzu pro kazdeho zvlast jezdit na nadr a zase zpatky. isti doufam ze dorazis, protoze ses mi zatim neozval,dam ti moje cislo na icq tak se aspon tam podivej.takze se uvidime v sobotu...kdyby jeste nekdo chtel dorazit tak mi napiste pm na forum nebo se tu mozna ukazu vecer na EL a muzem se domluvit. Jinak mozna dorazi i kajjak, zakladatel guildy CA$H :( tak tot ode me prozatim vse..cau

Share this post


Link to post
Share on other sites

kurwaaaa a ja to prosvih??? no zrovna jsem byl v brne na srazu Ragnaroku... :>

Tak jak to tam u vas funguje?? uz jsem se pekelne dlouho nelognul.... :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

kurwaaaa a ja to prosvih??? no zrovna jsem byl v brne na srazu Ragnaroku... :>

Tak jak to tam u vas funguje?? uz jsem se pekelne dlouho nelognul.... :>

funguje?:o normálka toomass letí zítra do australie udělat tam ňáký průser zas jak loni v USA...lišák s istim chlastají jak feny a ca$h vyhrává všechny pk contesty (mám tu dokonce svou sochu za jeden btw:S)

 

PS-kdybys chtěl zdiskreditovat istiho mám jeho fotku jak pálí maďarskou vlajku \o/..co na tom že sme ho museli ožrat předtím:p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cituji Matessa, jak mi oznámil, že Isti přijede do Vyškova.

V SMS stálo: Pujdes kolem pate na pivo?lisak privede madarskou opici

Share this post


Link to post
Share on other sites

CAu n00bove. Tak jsem tam.Teda myslim v australii. Jak jsem cekal, intetrnet na pokoji nemam takze to je pekne na picu.ve skole chytam nejakou bezdratovou sit ale ta je snad pomalejsi nez internet pres pevnou linku. Takze dokud nenajdu jine ubytovani nekde v centru mesta tak jsem bez netu.V centru pry je dobra bezdratova sit zadara pro studenty tak to pojedu zitra omrknout. Dam si asi den volna ve skole ;). Prece jenom jsem tam byl 2 dny za sebou takze bych to nemel prehanet :P tak se to mejte a kdyz tak napiste co a jak noveho.zatim cau

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cituji Matessa, jak mi oznámil, že Isti přijede do Vyškova.

V SMS stálo: Pujdes kolem pate na pivo?lisak privede madarskou opici

 

To je sráč, mě psal že Isti přivede moravskýho kriplíka

Share this post


Link to post
Share on other sites

vy jste fakt ozralove :( jak tam isti palil tu vlajku tak to uz byla fakt sila. to by chtelo poslat Slotovi ten by se kdyz tak Istika ujal...mozna by dokonce udelal nejakou politickou karieru na slovensku(popr. v madarskou :D )

Share this post


Link to post
Share on other sites

pfff lamy ja som modry, k tej slotovej cvarge sa nehlasim :D

 

Být Čech, tak se isti hlásí k modrým ptákům :o

Edited by Nicoll

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cituji Matessa, jak mi oznámil, že Isti přijede do Vyškova.

V SMS stálo: Pujdes kolem pate na pivo?lisak privede madarskou opici

 

Tak to opravdu bylo super. Skoda te fotky s Istim a madarskou vlajkou. Vazne bych ji rad videl. :icon13:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×