Jump to content
Eternal Lands Official Forums
Damned_Angel

Română

Recommended Posts

Pacala! Trebuie sa faceti un NPC cu numele Pacala! Its a must! Si sa spuna bancuri stupide in timp ce se urca pe case si alearga fluffy ca sa le numere dintii :)

Edited by BlacKat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sarbatori fericite tuturor celor cu inima batand romaneste, indiferent pe unde se afla. :mace: Sa va aduca noul an multe bucurii, impliniri ale tuturor dorintelor, un nou game update si o ghilda mioritica, dupa standarde UE :D !

LA MULTI ANI !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nenea Ent ! O intrebare nevinovata... Ce fel de capa are nenea Learner, ca e tare ciudata. De fapt nu atat ciudata, cat deosebita :) Niste semne sau rune pe ea si e neagra. L-am intrebat si mi-a zis ca e o pelerina "LEARNER" :) Something like custom - made ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yo nus tiu ce fel de cap, dar o sa afli tu cumva, apropo sarbatori fericite si la multi bani(ani) :brooding: de anul nou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meow! un intarziat La Multi Ani! ca am fost err..."ocupata" si n-am apucat sa va urez toate cele :)

Pupici cu lipici si un rand de vodka la toata lumea ca doar asta a mai ramas prin frigider :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare tuturor.

 

Nu ma stiti, nu va stiu... mi s-a dus contul cand a crapat un hdd in vacanta de vara pe vremea cand n-aveam internet decat la facultate :). A ramas doar contul asta.

Am fost candva un zombie EL ... adica stateam 2-3 zile fara sa dorm.

 

Felicitari Entropy pentru perseverenta. Ma intreb cat de diferit e jocul acum cand exista chimerian wolves, rostogol stones, hidrogen, enriched stuff, sabii magice, zone de pk pe-o harta, questuri, cape speciale pentru developeri, trade bots, Nordcarn, 2 continente (sau mai multe?) si zile Sun Tzu.

Oamenii s-au schimbat, ideile au ramas aceleasi. *CO* sunt tot baietii rai.

 

Imi pare rau ... daca n-o sa mai revin in joc e din cauza ca o data ce ma intorc s-ar putea sa nu mai pot pleca.

 

La multi ani, chiar daca a expirat termenul de valabilitate de pe urare.

 

PS: Fumatul nu creeaza dependenta. EL? Pentru mine a fost cel mai "addictive" joc din viata mea. Poate pentru ca a fost si primul. Am cautat altele si n-am gasit nici unul care sa ma prinda la fel de mult. Nu ma pot abtine nici acum sa nu ma uit din cand in cand sa vad ce update-uri au mai aparut.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare sheik, daca nu t cunostem acuma, cu timpul o sa aungem sa stim, poate tot;), multumim de la multi ani, si sa sti ca nimic nu e exprat, cand o zice un membru necunoscut inca;).....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut ! Nu am mai intrat pe forum din ianuarie. Pentru ca nu mai joc EL din ianuarie. Dar oare chiar nimeni nu mai joaca EL ? Sau inca nu v-ati trezit din hibernare ? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Entropy , tu esti ROman :)) , il cunosc pe unu din moderatori mi-a zis de tine , ca stai in romania , da nu l-am crezut + ca am vazut ca scrie usa :)

Anyway - azi am bagat jocu , si zice ca am ban :|

E prima oara cand intru .....ce trebuie sa fac sa intru in white list :(

ZIce ca cineva de la ip asta a facut ceva urat , bla bla bla :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Thanks , da fi atent cand creez acc, imi aleg numele , fata , alea alea. dau done ,. incarca si iese ?Asta inseamna ca l-a facut ?sau nu a mers ,

Accountul asta Masacru (anyway nu poti da remove la ban ?>pe ipiul meu , ca imi zice in consola ca sunt bannat .....(nu stiu de ce , ca e prima oara cand intru :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

THANKS man ,ti l-am trimis (private message , apropo e 20:51 , vad ca esti on . sper sa il bagi acum pe whitelist i wanna play :devlish: !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gata , am intrat , e ORIGINAL JOCU !!!!!!!!!!!!!!!!Deja m-am intalnit cu un roman :D ,am uitat cum il cheama , da e oricum de pe forum de aici , entropy sa imi zici numele din joc !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radu, daca imi permiti sa iti zic pe nume :devlish: , trebuie sa te felicit pt ultimele update-uri! Inca ma mai minunez cum rezisti la atatia oameni care se plang neincetat de chestii despre care habar nu au! Felicitari pentru joc, cel mai bun joc pe care l-am intalnit pana acum, combinatie de messenger si rpg :D extremely addictive!

P.S.: cand am vazut primul tau post in romana m-am speriat! :) mi se parea atat de ciudat, pana atunci te "auzisem" numai in engleza!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×