Jump to content
Eternal Lands Official Forums
Vanyel

Polska - Poland

Recommended Posts

Linki:

 

 

 

Jeżeli macie jakieś inne linki, ktore byście chcieli dodać wyślijcie mi PMa na forum.

Edited by Gilean

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ludki piszcie coś =D

 

Bo mamy swój topic a tak tu cicho... :D

 

 

 

Czekam na temat :-)

 

ZałÃ³żmy że to nie jest reklama forum tylko topic o Polakach i Polsce :P

Edited by NitageR

Share this post


Link to post
Share on other sites

No fajnie :brooding: Tylko to forum juz troche jest, ale nikomu niechce sie na nim wypowiadac :) Tylko na poczatku cos sie dzialo, a teraz lipa :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

No wiesz, ja i bym nawet z chęcią się zarejestrował, bo rzeczywiście zapowiadało się fajnie... ale sam wiesz czemu zmieniłem zdanie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

O bosh,jak ja nie lubie forum,w ktorym trzeba drukowac,dac starym do podpisania,skanowac.....Tyyyyyle zachodu,odechcialo mi sie rejestrowac :glare:

Share this post


Link to post
Share on other sites
O bosh,jak ja nie lubie forum,w ktorym trzeba drukowac,dac starym do podpisania,skanowac.....Tyyyyyle zachodu,odechcialo mi sie rejestrowac  :glare:

200665[/snapback]

 

No jak ci sie niechce takich prostych rzeczy wypelnic to ci wspolczuje w przyszlosci jak bedziesz musiala zalatwic jakas sprawe w urzedzie :D Kochana polska biurokracja... ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podoba mi sie pomysł Nitager'a

Ludki piszcie coś =D

może pogadamy o polityce? wczoraj wybory były, frekwencja mała, czyzbyście sie zrazili do głosowania? a moze nie było takich kandydatów którzy by wam odpowiadali?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nie poszedlem, bo z ogulu mojego lenistwa nie wyrobilem sobie dowodu ;](od lutego, dopiero wczoraj(26.09.2005) zlozylem podanie o dowod :)) Ale jakbym mial wybierac to bym zaglosowal zdecydowanie na PO ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też głosowałem na PO (wziełem dowód starego bo mu sie nie chciało iść)

a to dlatego że PIS jest za bardzo socjalne, chcą zwiększyć renty, emerytury, socjale dla rodzin wielodzietnych itp. a mój ojciec już ma na utrzymaniu poza rodziną dwóch staruszków, jednego górnika i pewnie z 2wóch posłÃ³w :/ PO jest bardziej liberalne i niech przetrwa silniejszy tak jak w USA :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ghrae zaproponowal tlumaczenie jego strony na jezyk polski. Bylaby to kopia strony gildii CEL przez nich z reszta trzymana na serwerze. Jezeli ktos jest zainteresowany wspolpraca to prosze o kontakt.

 

<Edit>

Prosze tez o kontakt wszystkich tych, ktorzy by chcieli pomoc przy lokalizowaniu EL (tlumacznie komunikatow, encyklopedii, NPC chatow itp.)

 

I tu pytanie, czy w ogole takie cos powinno byc robione i czy nie utrudni to grania osobom nie znajacym angielskiego (problemy z wzajemnym zrozumieniem, na przyklad: titanium chainmail - kolczuga tytanowa, itp.)

Edited by vanyel

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chętnie pomogę tym bardziej że gildia CEL jest zaprzyjaźniona z RIVĄ, pogadam z Ghrae

202258[/snapback]

 

Hmm... poczekaj, sam nie dasz rady. Najpierw niech się zbiorą chętni a potem dogadamy się z Ghrae.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to se wybralismy parlament, najpierw powstanie Wielka Komisja Inkwizycyjna, a potem wypowiemy wojne Rosji. Ludzie jeszcze zatesknia za eSeLDowem...

 

Dobrze, ze nie ma mnie w kraju.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No to se wybralismy parlament, najpierw powstanie Wielka Komisja Inkwizycyjna, a potem wypowiemy wojne Rosji.

 

Nie jest aż tak źle, Partia wielkiego Romana dostała zadziwiająco mało głosów (zwykle jak w sondażach dostawali 5% to w wyborach dostawali 10%, ze względu na to że to pozostałe 5% wstydzi sie przyznać że głosuje na Giertycha:P)

... chociaż niepokoi mnie fakt że rośnie liczba zwolenników Leppera :bow_arrow: czyżby ludziom owies do głowy uderzył :bow_arrow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

PiS dobrze jeszcze nie zaczela rzadzic a juz oszukuje wyborcow (osoba premiera), jakos zbyt mocno mi sie to kojarzy z historia przed osmiu laty...a historia lubi sie powtarzac...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masz rację, poza tym jedyną osobą która cie nie oszuka jest Korwin, ale kto by na niego głosował, jego poglądy są niebezpieczne, a poza tym nie udało by mu sie uzyskać zgody większości posłÃ³w na przeprowadzanie zmian : "to nie polega na tym żeby wymieniać świnie przy korycie, trzeba po prostu zabrać świniom kryto"

Share this post


Link to post
Share on other sites
Też mogę pomóc w tłumaczeniu na polski

Nie badz taki,zazadaj zateh banned 0n3 :) Pamietaj,na wszystkim mozna zarobic...(ale jestem materialistka,feeee....)

 

... chociaż niepokoi mnie fakt że rośnie liczba zwolenników Leppera  czyżby ludziom owies do głowy uderzył

 

To wy nie wiecie?Lepper rlz!(Eeek,cos mam z glowa nie tak?)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie badz taki,zazadaj zateh banned 0n3 :) Pamietaj,na wszystkim mozna zarobic...(ale jestem materialistka,feeee....)

To wy nie wiecie?Lepper rlz!(Eeek,cos mam z glowa nie tak?)

202412[/snapback]

 

 

Ech..liczy sie to ze innym bedzie lzej potem grac z taka pomoca :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×