Jump to content
Eternal Lands Official Forums
Sign in to follow this  
Nicoll

A co takhle česky a slovensky, he?

Recommended Posts

Czesc Vanyel, tady můžeÅ¡ klidně mluvit polsky, my ti rozumíme :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemal tam sediet matess?? aspon ja mam taku fotku v ktorej je na kresle on. ale aj tato je good :blink:

Edited by Istiach

Share this post


Link to post
Share on other sites

Snazim se udelat sraz nekde na miste, kde je dost hracu a to znamena Vyskov, ze bysme se na 1 den/vecer sesli a pokecali o hre. Ale at se snazim prijet sam nebo nekoho chci pritahnout sebou, tak proste neni cas, chut a je mi to docela lito. :medieval:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jo, Matessovimu šéfování už je konec :) ...on s tím teplým mečem na tom křesle stejně nevypadal dobře :D

Takhle je to lepčíí ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Snazim se udelat sraz nekde na miste, kde je dost hracu a to znamena Vyskov, ze bysme se na 1 den/vecer sesli a pokecali o hre. Ale at se snazim prijet sam nebo nekoho chci pritahnout sebou, tak proste neni cas, chut a je mi to docela lito. ;)

216259[/snapback]

 

 

Se mnou na ten sraz můžeÅ¡ určitě počítat, já si čas najdu :D

Podle mě by to bylo fajn....když vidim, jak se Listicka rozkeca o ELku v hospodě, tak si říkám, že by to fakt mělo smysl a stálo by to za to:icon13:

Edited by Nicoll

Share this post


Link to post
Share on other sites
Snazim se udelat sraz nekde na miste, kde je dost hracu a to znamena Vyskov, ze bysme se na 1 den/vecer sesli a pokecali o hre. Ale at se snazim prijet sam nebo nekoho chci pritahnout sebou, tak proste neni cas, chut a je mi to docela lito.

 

ahooooooooooj. tak to je dobry napad sice neviem kde to je ale pocitajte so mnou. ma to ale jednu nevyhodu. teraz chodim do skoly takze ja by som mohol az cez leto popripade teraz v zime cez prazdniny. prisli by sme tam do krcmy a bol by bordel :) uz si zacinam lestit plate a serp :P

Edited by Istiach

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemozem sa pripojit :P kua furt sa nemozem pripojit!!!!!!!!! inac pekne som si to tu vyzdobil nie??

Edited by Istiach

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemozem sa pripojit :) kua furt sa nemozem pripojit!!!!!!!!! inac pekne som si to tu vyzdobil nie??

To jsem zvedav, co jsi udelal proti pravidlum..... Nebo to je jenom docasna vec?

 

 

 

 

 

Jsem moc smutny z toho, ze dawex je proti srazu hracu EL i proti tomu abych dal hrat EL jako hru samotnou. Tak pokud me nemate radi, tak to reknete primo a nemusite pouzivat PM a pomlouvat me za zady. :omg:

Edited by Kuldor

Share this post


Link to post
Share on other sites
To jsem zvedav, co jsi udelal proti pravidlum..... Nebo to je jenom docasna vec?

nie nie to je iba moj internet.... ale ak to nepojde aj buduci tyzden menim providera!

 

 

sem moc smutny z toho, ze dawex je proti srazu hracu EL i proti tomu abych dal hrat EL jako hru samotnou. Tak pokud me nemate radi, tak to reknete primo a nemusite pouzivat PM a pomlouvat me za zady.

 

a co sa stalo ja o nicom neviem :confused: dawe co si to zasa vyparatil?? :wacko:

 

 

a zraz bude pojdem aj ja :medieval:

Edited by Istiach

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuldore, fakt nevím na co si přiÅ¡el, ale já sem nikdy nepomyslel na to abych tě nějak vyháněl z gildy nebo tak něco. Jestli ti to tak přiÅ¡lo tak to bylo nedorozumění.

A ty pavlíku zavři hubu i s těma tvýma smajlíkama

Share this post


Link to post
Share on other sites

hado ma pre vas novinku : :)

 

To jsem zvedav, co jsi udelal proti pravidlum..... Nebo to je jenom docasna vec?

 

je to iba docasne. mal som vypnute porty koli stabilite internetu, ale uz sa na tom pracuje :mace:

Edited by Istiach

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takze lidi, chceme usporadat sraz Cechu a Slovaku, kteri hraji Eternal Lands.

Misto konani: Vyskov

Kazdy at napise, ktery vikend kdo muze. To znamena:

Vsechno jsou to soboty.

12.11. 2005

19.11. 2005

26.11. 2005

3.12. 2005

 

 

 

12.11. 2005 - ano

19.11. 2005 - ano

26.11. 2005 - ano

3.12. 2005 - ano

Edited by Kuldor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takže, podle dosavadních hlasů i veřejně nehlasujících hráčů vyhrála anketu O kost Invexu ....spící blondýnka z fotografie 104 :)

Sláva vítězům, a čest ostatním :)

Edited by Nicoll

Share this post


Link to post
Share on other sites
Takže, podle dosavadních hlasů i veřejně nehlasujících hráčů vyhrála anketu O kost Invexu ....spící blondýnka z fotografie 104

 

to bola moja favoritka :icon13:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takze lidi, chceme usporadat sraz Cechu a Slovaku, kteri hraji Eternal Lands.

Misto konani: Vyskov

Kazdy at napise, ktery vikend kdo muze. To znamena:

Vsechno jsou to soboty.

12.11. 2005

19.11. 2005

26.11. 2005

3.12. 2005

 

 

 

12.11. 2005 - ano

19.11. 2005 - ano

26.11. 2005 - ano

3.12. 2005 - ano

 

pokud nepojudu do toho Rumunska tak bych byl pro 3.12....ty predchozi soboty nemuzu,bo uz neco mam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×