Jump to content
Eternal Lands Official Forums
Tornado

Magyarok

Recommended Posts

Ennek örülök! Bár mostanában kicsit kevesebbet tudok játszani, vagyis inkább semennyit sem... De még visszatérek! B)

157666[/snapback]

 

Oké várunk :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Elméletileg van egy két új játékos is...

Hála az mmorpg.hu-n tett térítői munkámnak  :D

159879[/snapback]

 

Hehe :) Neveket kérek :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szevasz,

 

sok sikert a játékban :D

165326[/snapback]

 

Köszi!

 

Ti mennyire speacializáljátok a karaktert egy feladatra? Úgy értem, hány tudományágat tanultok meg?

Én persze belecsaptam a lecsóba, elkezdtem összetanulni mindenfélét, így jelenleg még nem érek semmihez sem túl jól.

Először ugye elkezdtem nyulakat ölni a Tutorial NPC-nek, majd az öreg hölgy küldetésében rengeteg kesztyűt gyártottam le. Gondoltam, hogy ez jó is, mert manufacturer karaktert szeretnék, aki kardokat, páncélokat csinál. Persze úgy, hogy minden alapanyagot saját maga állít elő.

Aztán harvesteltem sokat. Amikor Atekel kért tőlem tíz Rose Quartz-ot, gondoltam majd előállítom magam. Persze ez is egy csomó könyv elolvasásához vezetett. Közben eljutottam a Goblin harcig a tanulmányokban, de rájöttem, hogy nem akarok túl sokat harcoltni, ezért felvettem a perket, hogy nem támadnak meg a monszterek.

Aztán tanulom a fémmegmunkálás útját, éppen az Iron mininget nyomom, jó 2000 fejlesztési pont, közben Fire essence-ket gyártok tucatszám, hogy nőjön az alkémiám.

Szóval. Szerintetek ez jó út, vagy érdemesebb egy-két dolgot tudni, és megvásárolni a szükséges dolgokat hozzájuk?

 

Jó kalandozást!

 

Stutt_W_Melon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hali,

 

a magam részéről a mindent fejlesztést kultiválom, bár ilyen karakterből van kevesebb. Ha mindent magad állítassz elő az arra jó hogy jó kis fejlett karaktered lesz ez akkor jó ha van rá időd... Ha veszed a cuccokat az gyorsabb de pénzigényesebb plusz nem is fejlődsz olyan jól. A perk-eket jól gondold meg hogy mennyit veszel.. ;)

 

üdv

Share this post


Link to post
Share on other sites

The_Spirit-et is én térítettem meg :büszke: !

 

Ãœdv Stutt!

Nem tudom, én is páncél- és fegyverkovácsnak "tanulok", viszont borzalmasan unalmas az állandó harvestelés....

Harvest, vissza a raktárba, harvest, vissza a raktárba........... ;)

Marhára időigényes, ugyanakkor nagyon unalmas is....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Molroth te merre leledzel mostanaban?

166756[/snapback]

Vizsgázni leledzek, meg egy nagycsomó dolgom van. De a sok unalmas harvest miatt egy kicsit bele is unta a játékba, kicsit szüneteltetem.

De visszatérek.... ahogyan szoktam. :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Képzeljétek, egyszer csak azt mondta, hogy lejárt a birth certificate-m, és ott találtam magam az Alvilág legmélyén, összes tárgyam ugrott, kivéve a csizmám, és a kvarc, amit bányásztam.

A quarterstaff, a 700 arany, tű, cérna, csákány, kesztyű, minden ugrott, és még csak egy HP-t sem sebződtem...

 

No mindegy, vannak cuccok a raktárban...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ãœdv Stutt!

Nem tudom, én is páncél- és fegyverkovácsnak "tanulok", viszont borzalmasan unalmas az állandó harvestelés....

Harvest, vissza a raktárba, harvest, vissza a raktárba...........  :)

Marhára időigényes, ugyanakkor nagyon unalmas is....

165390[/snapback]

 

Ja, kicsit unalmas néha, meg hosszadalmas.

Most éppen megtanultam a Blue Quartz Mining-et, így tudok Matter Essence-t készíteni.

Ettől nőni fog az alkímiám. Kell, mert most 10-20 próbálkozásból egyszer tudok vasrudat előállítani. Tudok már bőrcsizmát és nadrágot készíteni, csak az alapanyag ritka.

De fejlődöm töretlenül! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja, kicsit unalmas néha, meg hosszadalmas.

Most éppen megtanultam a Blue Quartz Mining-et, így tudok Matter Essence-t készíteni.

Ettől nőni fog az alkímiám. Kell, mert most 10-20 próbálkozásból egyszer tudok vasrudat előállítani. Tudok már bőrcsizmát és nadrágot készíteni, csak az alapanyag ritka.

De fejlődöm töretlenül!  :)

170934[/snapback]

 

Csak így tovább :) Egyébként mi a játékban a neved?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Képzeljétek, egyszer csak azt mondta, hogy lejárt a birth certificate-m, és ott találtam magam az Alvilág legmélyén, összes tárgyam ugrott, kivéve a csizmám, és a kvarc, amit bányásztam.

A quarterstaff, a 700 arany, tű, cérna, csákány, kesztyű, minden ugrott, és még csak egy HP-t sem sebződtem...

 

No mindegy, vannak cuccok a raktárban...

170931[/snapback]

 

Hmm, nem irtad be veletlen hogy #suicide ? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jéééééé :D Téged sose nem látlak a játékban , ezzel a névvel nyomod? Stutt_w_melon? És merre mászkálsz, hol a madár se jár? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jéééééé :icon13: Téged sose nem látlak a játékban , ezzel a névvel nyomod? Stutt_w_melon? És merre mászkálsz, hol a madár se jár? :)

182584[/snapback]

 

Nem vagyok túl sűrűn, általában hétvégenként van időm bejelentkezni. Legtöbbször DP-ben nyomom, bányászokodom és alkímiázom mostanság, néha páncélt kalapálok kicsit. Néha csavargok a környező tartományokban is, de az nem annyira jellemző.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×