Jump to content
Eternal Lands Official Forums
Sign in to follow this  
Doctorr

Aislinn a mod of the year!

Recommended Posts

Ok nie mam zamiaru sie tutaj bawic w angielski. Jak ktos moze to niech to przetlumaczy bo mi sie nie chce dla nich myslec nad slownikiem o_O.

 

Byłem w tej grze od samego poczatku. Pamietam czasy jak na Isla prima byl snieg a ludzie nie wiedzieli ze mozna wyjsc z IP na dalszy swiat. A tym czasem po pieciu latach dostaje bana. Od jakiejs mendy ktora jakby dostala locka to by sie zesrała. Prawda jest taka ze Aislinn to tępa rura która wszystkich denerwuje i każdy ma o niej juz wyrobione zdanie. Najlepiej niech zbanuje swoj łeb. Czlowiek nic nie zrobil a stracil piec lat czasu. Tak wiem smieszne w chuj.. Jeżeli radu i aislinn chcecie ode mnie wyciagnac kase za odbanowanie chara to sie pomyliliscie. Bo juz od dawna mam wysrane na ta gre i postanowilem juz dawno pierdolic to trenowanie i jebie mnie ta ciagła gonitwa a/d. nie mam zamiaru siedziec 16h dziennie na jakims glupim spawnie z potworkiem wymyslonym przez radu i marnowac czasu. Dzieki temu banowi drodzy moderatorzy daliscie mi czas na nauke. Zreszta i tak w szkole idzie mi dobrze ale w tym roku mam mature. wiec dzieki za pomoc w odstawieniu tej gry.

 

Drogi radu. Gra jest naprawde fajna, ale jak tak dalej pojdzie to zniknie ona z monitorów tych dziwnych ludzi z całego swiata, ktorzy nie majac co robic, lub majac - graja całe dnie i marnuja swoj cenny czas, a przeciez czas to pieniadz. bardzo Ci dziekuje za Zbanowanie mojej postaci, bardzo Ci dziekuje za bana IP. Kiedys przyjdzie taki dzien ze zbanujesz sie sam, bo to całe banowanie ludzi, a nawet głupi cap z ograniczeniem atrybutów zle wpłynal na gre. Zobacz ile ludzi grało kiedys a ile gra teraz. Wchodzisz do gry patrzysz a tu 100 ludzi i 450 botów. Jezeli o takiej grze myslales radu to gratuluje ci mózgu i powiem Ci ze mi cie żal. W ogóle wejdz czasem na KF, przejdz sie na NCa. zobacz ile ludzi chodzi po pk! A teraz idz zrob kolejna inwazje ohmy.gif.

 

Chciałem podziekowac za wspolna gre przez lata: Quarowi, Bebronowi, hazemu, Nautowi, secusowi, kesselowi, yetiowi, mydarze, Noobpl, Liquidowi, Toomassowi, Fryslanowi, Senzonowi, Stiviemu, Stressowi, mc2, matowi, MantyCore oraz wszystkim o ktorych zapomialem a pamietac powinienem.

 

oraz specjalne pozdrowki dla noobow: AMAR, Scurlock, cale DEAD, GODz, LION a szczególnie ozmo, ktory zawsze wiernie mnie atakował i ganial.

 

I wez juz aislinn nie odpowiadaj na tego posta bo srac mi sie chce jak czytam twoje marne wypociny. idz sie zbanuj. nara.

 

Tak konczy sie przygoda z EL najwiekszego pkera i najbardziej pro czlowieka w calym EL. nara grubasy, jedzcie hamburgery, grajcie cale dnie a ja ide sobie wpierdolic kolacje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teh translation:

 

I was in this game since it started. I remember when IP was covered by snow and people didnt know how to get out from IP. After five years I'm banned. From (im only translating so sorry for that) an idiot which will be crying if he got lock on his account. The truth is that Aislinn its dumbass who annoy everyone and everyone have their own opinion about her. The best thing she could do is ban her head. I didn't done anything and i've lost five years. I know, its funny. If radu or aislinn wanna get cash from me for unlocking my char you are wrong. I dont care about this game. I decided that long time ago. I gave up a/d training. I'm dont want to sit 16h/day on stupid spawn with monster created by radu and waste my time. By banning me my dear moderators you gave me time for studying. Btw. My grades at school are good and i've got matura exam in this year so thanks for helping me to end game.

 

Dear radu. Your game is really good but people waste their time by playing it all day - Time is money. I want to thank you for banning my character,thank you for IP ban. There will be a day where you ban yourself cuz thats all banning people and even cappin attributes wasn't good for the game. Check how many people are playing now. You log into game and you see 100human/450 bots. If you thought about that game I have to congratulate you. You are pathethic. Sometimes go on KF or NC arena, check how many people going on PK. And now go and do another invasion.

 

Special thanks too: Quarowi, Bebronowi, hazemu, Nautowi, secusowi, kesselowi, yetiowi, mydarze, Noobpl, Liquidowi, Toomassowi, Fryslanowi, Senzonowi, Stiviemu, Stressowi, mc2, matowi, MantyCore oraz wszystkim o ktorych zapomialem a pamietac powinienem.

 

and special regards for noobs: AMAR, Scurlock, cale DEAD, GODz, LION

 

And please Aislinn dont reply in this topic becouse im getting sick when im reading your posts. Go ban yourself. Bye

 

Thats the end of the Biggest PK and the most pro man in whole EL. Bye fat people, go eat your hamburgers.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Well, it is good that you put it this way, because who knows, you might have had a remote chance to get your char back with a storage wipe or something in some months if you behaved.

But now you made it definitive.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×