Jump to content
Eternal Lands Official Forums
Vanyel

Polska - Poland

Recommended Posts

Guest Muczik

Ludzie jaki Lepper? Ja to doznałem olśnienia na biwaku jak byłem w Kłodzku :( Bo "Wójt gminy Kłodzko twoim kandydatem na posła" (przynajmniej tak na transparencie pisało)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taak,Nitager to tak dla pokazowki,jak jest w akcji to rznie na Pk tak,ze az ciarki przechodza!Ty wcale nie jestes taki misiu przytulanka,prawda Nigus :P ??

Share this post


Link to post
Share on other sites
Taak,Nitager to tak dla pokazowki,jak jest w akcji to rznie na Pk tak,ze az ciarki przechodza!Ty wcale nie jestes taki misiu przytulanka,prawda Nigus  ??

 

Niewiem czy to powiedział dla pokazówki, czy nie, ale jednak miło z jego strony że chce coś zrobić za darmo, nie znam człowieka, ale PK to integralna cześć większości RPGów i nie jest to jakieś łamanie zasad jeśli zabija na KF, to jego wybór, tak jak wybór tych którzy tam wchodzą i giną. Swoje zdanie podtrzymuję- respekt :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ludzie jaki Lepper? Ja to doznałem olśnienia na biwaku jak byłem w Kłodzku :D Bo "Wójt gminy Kłodzko twoim kandydatem na posła" (przynajmniej tak na transparencie pisało)

Wt... byłeś w Kłodzku i mnie nie odwiedziłeś ? PK lista ! j/k

 

A tak propo wyborów i tego że sporo ludzi głosowało na Leppera...

 

niedawno złożyłem wniosek o nowy dowód osobisty.... facetka w urzędzie źle nazwisko przepisała... na szczęście jak mi kwitek dała to się kapnąłem i porawiła na wniosku... dzisiaj odbieram dowód, oglądam, nazwisko Ok... ale za to nazwisko rodowe z błędem... i dwa tygodnie na następny czekać. A takie to proste miało być.

 

Ja już się czuję jak w Lepperlandzie na Lepperjadzie jakiejś. Więc na kogo bym nie głosował i tak będę sięz urzędami użerał :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie jest aż tak źle, Partia wielkiego Romana dostała zadziwiająco mało głosów (zwykle jak w sondażach dostawali 5% to w wyborach dostawali 10%, ze względu na to że to pozostałe 5% wstydzi sie przyznać że głosuje na Giertycha:P)

... chociaż niepokoi mnie fakt że rośnie liczba zwolenników Leppera :P czyżby ludziom owies do głowy uderzył  :D

202351[/snapback]

 

Tylko, ze ja mowie o partii zakompleksionych, sfrustrowanych blizniakow. Co to za zero jest ten Marcinkiewicz, ja sie pytam?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Taak,Nitager to tak dla pokazowki,jak jest w akcji to rznie na Pk tak,ze az ciarki przechodza!Ty wcale nie jestes taki misiu przytulanka,prawda Nigus  :brooding:  ??

202723[/snapback]

 

 

Jeśli mi ktos podpadnie nie mam litosci :devlish:

 

 

Pamietam swoje poczatki w grze... i tego chce pomoc innym.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Muczik

Gen_Axis to ty z Kłodzka jesteś? Nas tram mało nie zatłukli bo weszliśmy w glanach i calym metalowym rynsztunku między te kamieniczki na starym mieście :/ brrr myślałem, że już do domu nie wróce (koło jakiejś twierdzy nas zaczepili) no ale zwialismy, nawet nie wiedziałem że w glanach się tak szybko biega :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ELO! Jestem nowy, lecz moge pomuc w tłumaczeniu i sprawach w których nie trzeba opisywać gry :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
ELO! Jestem nowy, lecz moge pomuc w tłumaczeniu i sprawach w których nie trzeba opisywać gry

Nowy,a juz ma dobre checi...Tak trzymac!! :wacko:

Dajesz przyklad innym :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nitagus,Spot na kogo tak patrzycie?Ej chłopaki,co jest z wami? *Lomot!!!*

Ah,taaaak o to chodzilo...Dobrze,dobrze bede juz bardzo pracowita tylko wezcie tego Nitagerowskiego Serpa z okolic mojej skroni.. :devlish:

 

|Edit:Nitager,nie pokazuj palcem bo to nie ladnie!

|

|

|

\/

Edited by Martyna_PL

Share this post


Link to post
Share on other sites

^

|

|

|

 

Teh Great Spammer :)

 

Chodz na kf to pokaze mieczem :P

Edited by NitageR

Share this post


Link to post
Share on other sites

hihi chodz do el to ci tesh dziabne :P

 

 

 

A tak wogóle co tu tak cicho ? ostatnio...

Edited by NitageR

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) Ahoj ludia. Ako sa mate?? Dufam ze sa nehnevate za som zasiel pozriet aj ku vam.

 

CZE :D? No prawie wszystko czaje tu ;p

A blisko bylem :D Slov ;]

Edited by ArcantriS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×