Jump to content
Eternal Lands Official Forums
Vanyel

Polska - Poland

Recommended Posts

W imieniu gildii PL chciałbym Wam zaprezentować ten oto link Ta część forum jest ogólnodostępna i bez problemu możecie je przeglądać. To co tam znajdziecie pewnie nie jednemu przypomni stare dobre czasy...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hejka ludzie, ktos ma jakies namiary na Montka? mnie wsiakl jego nr telefonu.

Przypominam- Montarius/mantycore?PSychoFans

 

Z gory dziekuje, w razie czego w EL mam nicka LorkIn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odpaliłem ostatnio EL z chęcią pogrania (nie harv-czat-afku) i zabrałem się za questy. Nuda, exp, zasypiam. Co dalej ... idę walczyć! Nuda, exp, zasypiam.

Nie wiem jak wam, ale mnie się wydaje, że jak radu nie zrobi nic by zmienić system walki na bardziej dynamiczny to EL czeka rychła śmierć.

 

Ta gra jest poprostu nudna!

Owszem, są inwazje, instancje i inne wydarzenia, które dają jej trochę polotu. Frajda wtedy jest, ale na takie wyprawy trzeba czekać. A ja chcę poprostu włączyć EL i rzucić się w wir bitwy!

Solo instacja odpalana kiedy tylko mam ochotę (lub coś w ten deseń) może jeszcze uratować to 'dzieło'. W przeciwnym razie, siwo to widzę. Na tle pozostałychm MMORPG (a o Elder Scrolls Online to już nawet nie chcę wspominać) EL wygląda jak Dacia przy Ferrari.

Edited by Devnul

Share this post


Link to post
Share on other sites

IMHO wystarczyłby mały zabieg w postaci zwiększenia ilości spawnów wszystkich stworów. Wtedy, nawet bez skillów, można by tłuc się niczym w starym dobrym Diablo. Liczyć na dropa co godzinę lub dwie (a nie co tydzień) i nie zasypiać przy klawiaturze.

 

Nie wiem dlaczego radu nie chce tego zrobić. Ekonomia (dużo dropów), silnik gry (nie obsłuży tyle AI), tępota i głuchota (bardzo możliwe)?

Tak czy siak masz rację Kretko, odpalę więc dziś dodatek do "Two Worlds 2" lub poraz trzeci zacznę przechodzić "The last of us".

 

 

Tymczasem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam

Tak, wiem, że to nie dział HELP ME ale może ktoś miał podobny problem. Przegrzebałem całe forum pomocy i wszystko co mogłem wygooglować ale problem dalej jest. Nie mogę się połączyć z serwerem EL. Użytkownicy piszą, że to wina dostawcy internetu i zablokowane porty. Próbowałem otworzyć porty w zaporze windy, w Livebox 2 i zrobić wyjątek w Avira. Niestety bez powodzenia.

Dlatego zapytuję tu, czy ktoś z rodaków miał podobną sytuację. Tak jak widać po Livebox mam Neostradę która idzie do mnie jeszcze przez switch.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×