Jump to content
Eternal Lands Official Forums
Vanyel

Polska - Poland

Recommended Posts

O.o widzę, że coś topic ożył, to też sobie n44bije posta, a co mi tam :)

Hmm rozważa ktoś z Was możliwość wyjazdu tutaj ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 dzień ładny;/

 

Tia, i jest to niestety jedyny dzień, na który jak coś będziemy mogli się wybrać... bo sobota. Niby "Arbeit macht frei", ale z drugiej strony odpadają przez to takie kilkudniowe wyjazdy :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czarna lista zespołów nic dodać nic ująć, żyjemy w popierdol**** kraju...

Chciałbym spytać jakie macie zdanie na ten temat? Nie rozumiem dlaczego promowane są różne za przeproszeniem gówniane zespoły i wykonawcy, które/którzy grają np dla polonii do kotleta, a zespoły, które sprzedają tony płyt, koncertują po całym świecie nie są u nas doceniane? Przecież to w pewnym sensie nasz towar eksportowy :D

Moim zdaniem powinni zbanować inne rodzaje muzyki promujące wśród nastolatków "jaranie", "chodź bejbe na kolana" itd

Zainteresowanych zachęcam do lektury tego: część1 część2 (stary artykuł, ale polecam się z nim zapoznać).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tia, ja tylko napiszę, że ja tu swoim znajomym czasem opowiadam, co się u nas wyrabia (pomijajac juz to, ze niektorzy mysleli, ze sobie jaja robie i najzwyczajniej ich wkrecam, jak powiedzialam ze u nas prezydent i premier to bracia blizniacy hihi). Jak uslyszeli o Twinky Winky, zamieszaniu z lekturami i teraz tych zespolach, to sie pukali tylko w glowie i powiedzieli, ze nic a nic nie rozumieja. Chyba robie dziwna reklame Polsce za granica haha w postaci anegdot... W sumie mnie to bawi wszystko, tylko czekam na to, co jeszcze wymysla, jakby nie bylo innych problemow.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brein - grabki, lopatka, wiaderko, wroty - odpal je wreszcie i przestan robic z siebie osobe intellectually challanged.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brein - grabki, lopatka, wiaderko, wroty - odpal je wreszcie i przestan robic z siebie osobe intellectually challanged.

Przychodzi brein do przedszkola i strasznie rozrabia, pani daje mu grabki, łopatkę i mówi żeby poszedł do piaskownicy. Mija 15 minut, pani pyta dzieci jakie zwierzątko zaczyna sie na "za". Cisza...nikt nie odpowiada, nagle wpada brein i woła dyszac "Za...Zaa....za..". Pani odpowiada "Dobrze breinie,dobrze no dokończ" a brein na to "Zaa..zaaa...za***ali mi łopatke!" :devlish: A z tym psim mięsem to było możliwe najkrótsze nawiązanie do ostatnio przeczytanego przeze mnie artykułu, co miał tytuł "jedne zwierzęta do jedzenia, inne do przyjaźni". Hmm... a i link do mojego nowego filmu ,a co pochwale sie ;p [url=

]http://www.youtube.com/watch?v=eulmewJak-s Edited by brein

Share this post


Link to post
Share on other sites

NajkrUtszym rozwiazaniem jest zamilkniecie na jakis czas. A i Twojego filmA jakos mi sie nie chce ogladac. Zmiataj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na twoje nieszczęście nie możesz zbanować kogoś kogo nie lubisz :P A i te byki już poprawiłem, wczoraj niezbyt byłem sobą (:P) więc trochę głupie błędy wleciały :D

Edited by brein

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kim/czym byłeś ? :P

 

OMG, chyba lepiej nie wnikać... może sie kolejna Drag Queen tutaj chowa :P

 

 

Lub milosnik Tokio Hotel :X

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kim/czym byłeś ? :P

 

OMG, chyba lepiej nie wnikać... może sie kolejna Drag Queen tutaj chowa :P

 

Lub milosnik Tokio Hotel :X

 

Ooo, to nawet lepiej, jest duża szansa że się przypadkowo udusi w czasie snu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wracając jeszcze na chwilkę do braci K, to na całym świecie facet, który nie ma żony, prawa jazdy i konta jest zerem/nieudacznikiem, a w Polsce taką osobę nazywa się premierem, pr0 :bow_arrow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

"...ja Cie kocham, a Ty śpisz...."

 

EDITen: Tera przeczytałem co żeście pisali xD I nie jestem w fanklubie/gildii TH czy jak ona tam ma xD

Edited by brein

Share this post


Link to post
Share on other sites

...na całym świecie facet, który nie ma żony, prawa jazdy i konta jest zerem/nieudacznikiem...

Dzieki :P

 

Mam prawo jazdy i konto... ale 2/3 zera to dalej zero :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×