Jump to content
Eternal Lands Official Forums
Vanyel

Polska - Poland

Recommended Posts

A ja tam dla sportu to preferuje podnoszenie ciezarow (do 50ml seria rozgrzewkowa bo potem juz leca setunie:>), wodka bezalkoholowa oczywiscie :D

 

eMPi

 

no wiesz ;o A i Ansh to taka ironia była :P

Edited by brein

Share this post


Link to post
Share on other sites

no jak raz miksowalem 100k heskow w tydzien to nawet z wodka bylo ciezko(ale nie bylo cooldown, to jakos szlo;p)

Edited by masterpiter

Share this post


Link to post
Share on other sites

Charlotka :P

Sry we don't need help in spaming, we are pr0 in this :P albo cos takiego, wywalili mnie z =Hc= to mi sie angielski pogorszył ;o

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi Charlotka :*( wracaj do nas

 

Nie mogę... przynajmniej na razie. Ale czasem postaram sie wpadac w celach towarzyskich.

 

 

12. sierpnia Tool w Spodku :(

 

czyzby i Ciebie to kusilo? pan Cornell tez przyjedzie na te impreze <3

 

I Coma też ma byc, mniam.

Zamierzam jechac, bo kolejnego przegapionego, dobrego koncertu nie zniosę... Jedziesz?

 

12. sierpnia Tool w Spodku :wub:

 

tia, a skąd o tym wiemy :wub:

 

Tylko się tajemniczo uśmiechnę, o tak: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

12. sierpnia Tool w Spodku :happy:

 

czyzby i Ciebie to kusilo? pan Cornell tez przyjedzie na te impreze <3

 

I Coma też ma byc, mniam.

Zamierzam jechac, bo kolejnego przegapionego, dobrego koncertu nie zniosę... Jedziesz?

 

bardzo ale to bardzo prawdopodobne. strasznie zalowalam, ze ostatni tool ominelam, a ze teraz mam rok koncertow (bilecik na Porcupine Tree juz oplacony, czekam na przesylke), to prawdopodobnie i na tym sie zjawie:)

Coma tyz pr0

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sumie jeśli już piszemy o koncertach, to muszę przyznać, że ten rok jest w nie bardzo obfity. Oprócz tego, o którym mowa wyżej to przykładowo już za pare dni Mystic Festival w Spodku (bilecik już czeka, oj będzie sie działo bang2ni0.gif). Dalej Pearl Jam, potem Heaven And Hell (tak tak, goście z Black Sabbath) i Red Hot Chili Peppers. No i październik, a wtedy miażdząca trasa Blitzkrieg 2007 no i na deser koncert, na który czekałem chyba z 4 lata... Dimmu Borgir.... uff aż się boje :) Coś mi się wydaje, że do 20 października nie zobaczę się z moim fryzjerem :hehe:

A tak btw to na wszystko co napisałem raczej nie da rady sie wybrać z różnych względów, ale części tych koncertów raczej nie odpuszczę :wub:

 

\m/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaito, wpierw n44bisz w topicu i w grze a potem sie dziwisz ze cie pol servera nie lubi i na pk gania xD

Ja sie nie dziwie :hehe: A z =Hc= mnie wyrzucili bo dałem sprośnego screena z bernie :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×