Jump to content
Eternal Lands Official Forums
Vanyel

Polska - Poland

Recommended Posts

Nie o to chodzi. Chodzi o zasadę wedle której można dostać bana bo się nie odpowiada na PM. Ja takiej zasady nie znam i nikt mnie o takiej możliwości nie uprzedził. Może bym to olał, gdy grałem za darmo, ale teraz gdy włożyłem trochę swoich, całkiem realnych pieniędzy nie jest mi to już takie obojętne.

To jest po prostu bezprawne moim zdaniem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie o to chodzi. Chodzi o zasadę wedle której można dostać bana bo się nie odpowiada na PM. Ja takiej zasady nie znam i nikt mnie o takiej możliwości nie uprzedził. Może bym to olał, gdy grałem za darmo, ale teraz gdy włożyłem trochę swoich, całkiem realnych pieniędzy nie jest mi to już takie obojętne.

To jest po prostu bezprawne moim zdaniem.

 

Nie dostajesz bana za nieodpowiadanie na PMy o.O

PMy sa nastepstwem makrowania, afk-walki, etc. etc. Jezeli nie odpowiadasz, to wtedy nastepuja dalsze konsekwencje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No no, nie wiedziałam, że taki potencjał wokalny drzemie w czarodziejce z ksiezyca.

Brawa za najlepsza zmiane tematu na świecie \o/

Share this post


Link to post
Share on other sites

No no, nie wiedziałam, że taki potencjał wokalny drzemie w czarodziejce z ksiezyca.

Brawa za najlepsza zmiane tematu na świecie \o/

 

Nie rozumiem? To przecież jeden z wiodących wątków. :omg:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zauwazylem ciekawe zjawisko zwiazane z hellspawn perk.

Mianowicie, odkad go wzialem, to sie stresuje przy otwieraniu nowego tematu na pl i el forum, bo mysle, ze zaraz sie zrespawnuje w piekle ;*(

powieś sobie heaven spawner meda na monitorze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie spać!!! Samo sie nie naspamuje ;p Pono LP ma być w polsce :P Jeżeli nie wiesz co to LP to zapytaj, przynajmniej powiększysz temat ;p

Share this post


Link to post
Share on other sites

no nie macie na co jezdzic chyba... jakby mi ktos dal bilety na rhcp to moge sprezentowac chetnemu. wlacze sobie myslovitz, a efekt bedzie taki sam: nuuuda, wszystko na jedno kopyto. no, tylko ze Rojek spiewac potrafi ><

 

tyle fajnych koncertow sie w tym roku szykuje, z Blackfield na poczatku, poprzez PJ, a na tegorocznym Open-er'ze konczac. kase juz odkladam^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

no nie macie na co jezdzic chyba... jakby mi ktos dal bilety na rhcp to moge sprezentowac chetnemu. wlacze sobie myslovitz, a efekt bedzie taki sam: nuuuda, wszystko na jedno kopyto. no, tylko ze Rojek spiewac potrafi ><

 

tyle fajnych koncertow sie w tym roku szykuje, z Blackfield na poczatku, poprzez PJ, a na tegorocznym Open-er'ze konczac. kase juz odkladam^^

a nie znasz się :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

dla mnie do Chorzowa za daleko (*lezka*) ale heineken open'er prawie za rogiem :P rawr Beastie Boys i Bjork !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×