Jump to content
Eternal Lands Official Forums
Vanyel

Polska - Poland

Recommended Posts

e ludzie ktoś ukradł posta szatan :) i co se o nas pomyślą? że złodzieje? :) A tera wygląda jakbym napisał 2 posty pod sobą ;(

Share this post


Link to post
Share on other sites

I lady miała racja jakiś normalny newbie wygrał ;p j/k Gratz, fajnie ,ze chociaż Polak wygrał \o/

Edited by brein

Share this post


Link to post
Share on other sites

I lady miała racja jakiś normalny newbie wygrał ;p j/k Gratz, fajnie ,ze chociaż polak wygrał \o/

 

Polak*, plx

 

Już poprawiłem :) A tak w ogóle to ludzie w tej polsce są jacyś tacy dziwni :/ Najpierw na początek roku wypisują moje inicjały na drzwiach, naprawde! (K+M+B :) ), później zaznaczają w prawie wszystkich kalndarzach date moich urodzin (8 kwietnia :D ) no weźcie sie opanujcie :P Jak mnie tak kochacie to dajcie mi z 1000000000000 $ i będe happy :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zauwazylem ciekawe zjawisko zwiazane z hellspawn perk.

Mianowicie, odkad go wzialem, to sie stresuje przy otwieraniu nowego tematu na pl i el forum, bo mysle, ze zaraz sie zrespawnuje w piekle ;*(

 

eMPi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak mnie tak kochacie to dajcie mi z 1000000000000 $ i będe happy :D

 

Happy to ja byłem ostatniej nocy :omg:

 

EDIT: Coś dla fanów czarodziejki z księżyca o.O klik

Edited by NitageR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sie czuje taki mały przy was chłopaki :/ Teoretycznie same tu pr0 piszą :P

 

to tylko teoria, tak na prawde to glownym spamerem jest Ansh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

EDIT: Coś dla fanów czarodziejki z księżyca o.O klik

 

Obys cierpial katusze do konca swiata i o jeden dzien wiecej!!! To jest profanacja... pocieli pierwsza serie, dorzucili badziewny podklad muzyczny i wyglada to jak wyglada - STRASZNIE!!!

 

 

Teraz serio - pociesznie to wyglada :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może ktoś mnie oświeci i wyjaśni:

1. Gdzie w EL Rules (albo gdziekolwiek indziej) na gracza nałożony jest obowiązek odpowiadania na jakiekolwiek dochodzące do niego Mod PM?

2. Gdzie w EL Rules (albo gdziekolwiek indziej) na gracza nałożony jest obowiązek odpowiadania na jakiekolwiek dochodzące do niego PM?

Pytania te zadaję, bo kilka osób zostało zabanowanych po tym jak nie odpowiadali na (czasem dość enigmatyczne) PM od modów. Tu cytacik:

... and all the while not respond to PMs or even my bright red MOD PM until you finally got locked...
A mówiąc enigmatyczne mam na myśli takie coś:
[14:36:46] [Mod PM from Chance: Hi]

[14:36:49] [PM from Chance: hi]

[14:36:59] Disconnected from server!

[14:36:59] Press Alt-x to close the game

[14:36:59] You were booted by Learner!

Jestem tym troszkę zaniepokojony, ja bardzo często nie zauważam co się dzieje wśród tekstów na ekranie gdy otworzę wiele okienek (np przy miksowaniu czegoś w storku)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teoretycznie mod PM przebija przez wszystkie okna, tzn. powinien je zamknac. Choc nie dam za to glowy:P

Nie ma obowiazku odpowiadania na zadne PMy, ale nieodpowiadanie na nie moze sie konczyc nieporozumieniami, wiec chyba lepiej tego uniknac.

 

W praktyce MPM nie dziala tak jak powinien, wiec po prostu trzeba uwazac:/

Edited by Anshar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×