Jump to content
Eternal Lands Official Forums
Vanyel

Polska - Poland

Recommended Posts

mi żarciki ;*(

 

eMPi online :w00t:

 

btw. taki mały ot, nie tak dawno grając w doom-a spotkałem osobnika, co się nazywał L. KACZYNSKI.. no cóż człowiek chce się chwile oderwać od tej wszechobecnej polityki a tu nawet w gierce zonk :)

 

lkaczynskigg4.th.jpg

 

Btw bawił sie już ktoś vistą? Pojawiła się niedawno u mnie na MSDNAA w wersji business i przymierzam się, żeby zassać i odpalić jak toto się prezentuje.

Edited by NitageR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na #gm *GF* jest zajebiście ;*D

Cały czas jaja na całego, ze sobie nawet yeti zabić nie można gdyż nie sposób oderwać oczu od #gm'ek^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doba Mina do Złej gry :unsure:

 

Btw: cosik przegapiłem ?

Edited by WooF

Share this post


Link to post
Share on other sites

W nocy, gdy zostawala meska czesc PLki to dopiero byly rozmowy :>. Pamietam jak DonLuka napisal mi czemu ma tyle wolnego i jak go wysmialem :devlish:, albo plany slubu z Hipisem. Regis i jego pomysly w nocy wydawaly sie nawet realne :).

Oczywiscie rozmowy z PK Sm0kiem czy Cree byly rownie pasjonujace, wole to dodac jakby ktos watpil ;p

Share this post


Link to post
Share on other sites

W nocy, gdy zostawala meska czesc PLki to dopiero byly rozmowy :>. Pamietam jak DonLuka napisal mi czemu ma tyle wolnego i jak go wysmialem :D, albo plany slubu z Hipisem. Regis i jego pomysly w nocy wydawaly sie nawet realne :).

Oczywiscie rozmowy z PK Sm0kiem czy Cree byly rownie pasjonujace, wole to dodac jakby ktos watpil ;p

 

Z jego planów nici, odbiłem mu hipisa :D A to peszek ;o Ja w nocy staje sie niebezpiecznie głupkowaty :devlish: O ile na forach jeszcze sie powstrzymuje to na Gm zwykle daje tematy o majtasach w kwiatuszki itp. :D PS. Ta ekhm niekonwecjonalność czy jakoś tak DonLuki, to u nas rodzinne :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapomniałem .. gratulacje dla PK sm0ka za PK ocene \o/

Pewnien **k mi powiedzial :devlish:

 

Dzięki :) Najwazniejsze, ze najgorszy egz w tej sesji mam juz z glowy tak wczesnie sese

Share this post


Link to post
Share on other sites

Btw bawił sie już ktoś vistą? Pojawiła się niedawno u mnie na MSDNAA w wersji business i przymierzam się, żeby zassać i odpalić jak toto się prezentuje.

Sie bawiłem... Kupa wodotrysków i tyle. A kompa mi muli... Nie widze powodu aby rezygnować z XP :lipssealed:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widziałem to \o/ A naszym prezydentem jest Double Head Duck Donald jeżeli mnie pamięć nie myli :happy:

btw. dobra robota z tymi * :D

Edited by brein

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×