Jump to content
Eternal Lands Official Forums
Vanyel

Polska - Poland

Recommended Posts

no jezeli mozna sie wtracic to ja tez nigdy nei lubilem grac noca, bo potem nie chcialo mi sie grac ino spac nastepnego dnia a lubie byc w formie zwykle;p

 

projektow nigdy nocami nei pisalem, ale prace licencjacka albo jakies tam inne duperelki sie zdarzalo, po nocy bez snu czlowiek dziwnie swiat postrzega cosik =p

 

kurcze, juz 2gi edit musialem walnac, ale tak to jest jak czlowiek po pijaku chce na forach brylowac :D

eMPi

Edited by masterpiter

Share this post


Link to post
Share on other sites

no jezeli mozna sie wtracic to ja tez nigdy nei lubilem grac noca, bo potem nie chcialo mi sie grac ino spac nastepnego dnia a lubie bys w formie zwykle;p

 

 

N44b :D

 

E tam, nie postrzega dziwinie - w cale nie postrzega ^^. Z drugiej strony... granie nocami jest najfajniejsze. Nikt Ci dupy nie truje. Serwery ET i CO jakby pustsze i mniej laguja.

Edited by Anshar

Share this post


Link to post
Share on other sites

projekty do rana i gotowanie budyniu kolo 3 nad ranem, klasyka, ah lezka sie w oku kreci.. ile to juz lat temu >.<

 

a grac najbardziej lubie wczesnie rano

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanim zaczalem prace gralem glownie rano i pozno wieczorem. Teraz, o ile sie loguje, to juz tylko wieczorem.

Granie rano mialo zawsze jedna zalete - byl swiety spokoj. Spawny wolne, storki puste. Na dluzsza mete byla to tez podstawowa wada - malo osob, z ktorymi mozna by porozmawiac.

Gra sie, kiedy ma sie czas i checi. Jezeli brakuje czasu to jeszcze mozna urwac cos pozna noca. Jezeli brakuje checi to sie mozna urwac do realu :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

sie zgodze z Reni, granie o porankach jest najlepsze, glownie ze wzgledu na mala ilosc osob trujacych mi du.. erm... przeszkadzajacych mi.

 

granie po nocach = zbytni sentymentalizm dla mnie, zawsze sie w jakis chory nastroj wpakuje przed snem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tam lubie od czasu do czasu komus dupe potruc. Ale sie powoli ucze kiedy przestac. Teraz na pewno przez jakis czas nikomu nie bede trul. Potem sie zobaczy.

Stare nalogi wracaja i noce spedzone na serwerach Enemy Territory znow powoduja ciezkie ranki.... bardzo ciezkie :D

 

<edit>

I tylko spamowanie forum mi jeszcze sie nie cofnelo. Popracuje nad tym. Powinno sie udac wyrugowac ten obrzydliwy zwyczaj.

Edited by Anshar

Share this post


Link to post
Share on other sites

no jezeli mozna sie wtracic to ja tez nigdy nei lubilem grac noca, bo potem nie chcialo mi sie grac ino spac nastepnego dnia a lubie bys w formie zwykle;p

 

 

N44b :P

 

E tam, nie postrzega dziwinie - w cale nie postrzega ^^.

 

No i dziwnie sie nie zachowuje patrz tylko na Anshara normalnie przykład normalności, typowy moderator propagujący spam :D

 

Of course 2 edity :P

Edited by brein

Share this post


Link to post
Share on other sites

no jezeli mozna sie wtracic to ja tez nigdy nei lubilem grac noca, bo potem nie chcialo mi sie grac ino spac nastepnego dnia a lubie bys w formie zwykle;p

 

 

N44b :P

E tam, nie postrzega dziwinie - w cale nie postrzega ^^.

No i dziwnie sie nie zachowuje patrz tylko na Anshara normalnie przykład normalności, typowy moderator propagujący spam :P

 

Nie tak. Ja nie propaguje spamu. Ja to tylko robie. Nie robcie tego w domu dzieci ^^

Edited by Anshar

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ludzie pisać bo nas dogonią, np. temat niemców ma już 11 stron :D

Dlatego,ze helmuty z natury rzeczy sa konkretni i rzeczowi, a popatrz na nasz dzial, jakies 80-90 % postow to pisanie o spamowaniu( whoopsie, moj post tez;p).

 

eMPi

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ludzie pisać bo nas dogonią, np. temat niemców ma już 11 stron :P

Dlatego,ze helmuty z natury rzeczy sa konkretni i rzeczowi, a popatrz na nasz dzial, jakies 80-90 % postow to pisanie o spamowaniu( whoopsie, moj post tez;p).

 

eMPi

 

Te to chyba tak samo jak w polityce ;o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdy myślę o graniu nocą jakoś w pierwszej kolejności przychodzi mi do głowy umieranie o czwartej nad klawiaturą. Jakimś nieznanym odruchem naciskasz jeszcze klawisz home, gdzieś tam do Ciebie docierają jakieś prośby twojego pvp partnera abyś wytrzymał jeszcze chwilkę. Później tylko standardowe:

A: att x/def y lub oa z

B: gratz and cya

Log out na arenie, przechylenie się na bok i lądowanie na łóżku, ach nie ma to jak klimat grania nocą :blink:

 

Ale granie nocą też ma swoje dobre strony, szczególnie gdy należysz do gildii w której dopiero w nocy większość zaczyna dopiero wcinać śniadanko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdy myślę o graniu nocą jakoś w pierwszej kolejności przychodzi mi do głowy umieranie o czwartej nad klawiaturą. Jakimś nieznanym odruchem naciskasz jeszcze klawisz home, gdzieś tam do Ciebie docierają jakieś prośby twojego pvp partnera abyś wytrzymał jeszcze chwilkę. Później tylko standardowe:

A: att x/def y lub oa z

B: gratz and cya

Log out na arenie, przechylenie się na bok i lądowanie na łóżku, ach nie ma to jak klimat grania nocą :pinch:

 

Ale granie nocą też ma swoje dobre strony, szczególnie gdy należysz do gildii w której dopiero w nocy większość zaczyna dopiero wcinać śniadanko.

Dobrze cie znowu czytać \o/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrze cie znowu czytać \o/

A dziękuję, miło mi. A z racji tego że sam Cię dawno nie czytałem to nawet powiem nawzajem:p.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co znowu cie do EL ciągnie? :D

+1 lol

 

EDIT: Racoon jestem \o/ koniec ery skunksa :(

Edited by brein

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ci co nie spamowali i nie spali wiedza, ze warto grac noca :D

 

mowisz o tym scholars, po 10minutach ktorego sie wylogowalam? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zeby tak schoolara na forum dali^^

Zaraz bym poszedl do dzialu offtopic i na tych tematach n44bijajacych posty( happy b-day, funny stuff itp) sobie z 50 skombinowal :D

No i do outlaws, mojego ulubionego dzialu, tez bym polazl, z 5x to bym tylko napisac mogl: lol albo "rofl" :D

 

eMPi

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sumie zgodze sie ze swoimi przedmówcami. Tez lubiłam sobie czasem pograc rano i w nocy, głownie ze wzgledu na spokój + w koncu spawny puste, ale z drugiej strony tak jakos czasem nudnawo, samotnie i mało ludzi do rozmowy (no chyba, ze o 2/3 w nocy siedzi ze mna jeszcze kilku takich nocnych maniaków), zresztą teraz juz w ogole nie mam czasu w nocy na gre, bo albo robie projekty, albo korzystam z mozliwosci wyspania sie i po prostu nyny. A najlepsze rozmowy i zarciki na gm są przewaznie wieczorami (ci, ktorzy sa w PL to wiedza, o czym mowie :blush: ), jest wesoło i przez to własnie lubie logowac sie wtedy.

 

Ech, budyn, dawno nie jadłam. Pamietam, ze ostatnim razem, jak robiłam, to mi nie wyszedł, bo sie mleko zwazylo czy cos;*(.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×