Jump to content
Eternal Lands Official Forums
Sign in to follow this  
Nicoll

A co takhle česky a slovensky, he?

Recommended Posts

Kua, je to tu nějak mrtvý.... :omg:

:> nojo, protoze tu uz nejsem ja :>

:D

tyjo, tak ja uz zase rachotim, navic mam slecnu a vubec nestiham parit.... uz pomalu ani ten ragnarok (nee, trochu kecam, nejakej cas se vzdycky najde)

tyjo mates ma sochu?? to je teda dilo.. to byla nejaka akce "sochy noobum"? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe :> rikam, zkousel jsem to naistalovat v rachote, ale nejede.. tak treba se doma jeste podivam.. ale jako ten cas.. ten cas mi chybi... :icon13:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jsem se konecne prosekal na forum (s velkou pomoci molime, Ghaunadaur ji za to pozehnej) a jsem zpet :P

 

Snad si jeste nekdo vzpomene na stareho nerudneho a fousateho trpaslika Thordiho...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozes mi prezradit v com bol ten hrozny, ba az nezdolatelny problem? Ze si tu nebol skor

 

Nebrali moji freemailovou adresu jako duveryhodnou a Aislinn me ve hre neodpovidal(a) <fakt nevim jestli je to on, nebo ona>, ale pak jsem potkal molime, ktera si me nastesti pamatovala a napsala nejakemu forum adminovi a pak uz jsem byl konecne registrovanym uzivatelem. Ale docela haluz, vyzkousel jsem celkem 3 ruzne freehostingy, na vsech jsem povypinal vsechny spam ochrany a antiviry, aby me mohla dojit jakakoli zprava a stejne jsem se nemohl registrovat, ale to uz je nastesti za mnou a ja jsem tu! Mate radost, co? :hug:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takze z cechu uz na tohle forum nikdo nepise, sam se divim, ale lidi je tu postupne cim dal vice. Hlavne ale tech novych, starych ubyva a je jich poskrovnu. Ale co....ja mam EL porad rad.:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ze umeji Polaci psat na nas topic je videt, ze tenhle thread je uz dlouho mrtvy. Je videt, ze malo kdo ho zna a malo kdo tady neco napise. Obcas si rikam, ze by nebylo naskodu, aby tady na tohle byl i link na CZE foru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba ho zna vic lidi nez si myslis?Jen tady neni o cem psat.Dyt skoro vsichni stary hraci nehrajou,a ty novy,to uz neni ono.Navic kdyz se divas na CZE fora tak tam taky neni zrovna moc aktivnich lidi,takze si nemyslim ze by byli aktivni i tady.Ale zkusit se muze vsechno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tjn ale sex s chalanom by som neskusal :blink:

 

Tak u Tebe Isti je mozne vsechno, ja takove lidi znam a u Tebe by me to vubec neprekvapilo. :devlish:

Ale CZE forum znam, ale moc tam nechodim, protoze nemam pristup do uzavrene CZE sekce, tak co bych tam delal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No nevim nevim Kuldore...zrovna ty rikat neco takovyho....zvlast po tom co si rek ze zavidis tem kaprum co chcipli ptze si ropusi samci mysleli ze to jsou samicky.... ;) A do cze sekce nemas pristup protoze nejsi clenem gildy CZE to ma rozum ne? :icon13: (kdo vi jesi mi tam ten pristup uz zamezili? :confused: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×