Jump to content
Eternal Lands Official Forums
Sign in to follow this  
Nicoll

A co takhle česky a slovensky, he?

Recommended Posts

Cus vsichni!!!

koukam ze je nova verze a nechce se mi to ted tahat...

chtel jsem vam jenom oznamit, ze jsem konecne vcera vecer dal v ragnaroku lvl 99 :>

bohuzel dneska vecer po GuildWars (neco jako jako PK event) prestupuju na transcendent povolani a zacinam expit od 0... :hug: ale pak bych mel byt asi tak 2x hustejsi :icon13:

takze zakladni max lvl jde udelat za pul roku... :>

cus

Hado

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak ted davejte bacha :P Zacatkem zari se pripravuje sraz v Ostrave.Termin se jeste upresni ale bylo by to nekdy od 1. do 10. zari, protoze jak uz asi mnozi z vas vi, 14.9. odjizdim na delsi dobu do Australie. Takze to bude asi moje posledni moznost vas potkat v realu. Nekolik polaku taky prislibilo ucast takze by to asi vypadalo na ca$h a PL meeting. Takze kdokoliv by teoreticky mohl dorazit na stanovane misto zacatkem zari tak dejte vedet. tak sem piste kdo by mohl dorazit...kdo nemuze jde na pk list :P zatim cau :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałbym w końcu was spotkać w realu, ostatnio coś mi wypadło i nie mogłem, ale jeśli to dla was w porządku, to ja się piszę teraz (tylko proszę nie 2-3 września, bo to pokazy lotnicze w Brnie)

 

And now in barbarian language :) :

 

I'd like to finally meet some of you, last time i couldn't make it, so if it's ok for you, count me in (but plz don't make it 2-3.09 = CIAF in Brno :P)

Share this post


Link to post
Share on other sites

The beginning of September is ok for me :)

Some weekend (9-10.09 maybe?) or during the week? Methinks the weekend would be the most suitable for people.

What do you think?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja som isty ako ze som isti :D

 

Count me in.

 

Takže zase se de chlastat?..to aby si lišák koupil novou bundu :P

Tak jo, snad budu moct a přijedu i s ostatníma VyÅ¡kovákama :brooding:

Edited by Nicoll

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm next meeting, sounds good. Unfortunately something bad happened in our family, so me and Matess don't feel to come :) We will see in Semptember, but right now we don't plan it. Anyway you others should come, couse both previous meeting were fine :dry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm next meeting, sounds good. Unfortunately something bad happened in our family, so me and Matess don't feel to come :( We will see in Semptember, but right now we don't plan it. Anyway you others should come, couse both previous meeting were fine :)

Doufam ze oba dorazite :D A zbytek vyskova taky. Vypada to ze by to mohl byt nejvetsi sraz za celou tu dobu :dry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm next meeting, sounds good. Unfortunately something bad happened in our family, so me and Matess don't feel to come :P We will see in Semptember, but right now we don't plan it. Anyway you others should come, couse both previous meeting were fine :P

 

 

Eili sakra, co nechápeÅ¡ na tom, že tohle je český fórum? Å ak oni tomu poláci rozumí, tak proč tu furt žvatleÅ¡ anglicky? :P Oni psát mohou, pač by to česky nezvládli :P

 

Už předem se omlouvám a doufám, že až se zase stavim, nedostanu válečkem na těsto přes kokos :P

Edited by Nicoll

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eili sakra, co nechápeÅ¡ na tom, že tohle je český fórum? Å ak oni tomu poláci rozumí, tak proč tu furt žvatleÅ¡ anglicky? :P Oni psát mohou, pač by to česky nezvládli :D

 

Už předem se omlouvám a doufám, že až se zase stavim, nedostanu válečkem na těsto přes kokos :P

 

Furt? :P Já myslím, že to bylo pro Poláky o dost srozumitelnější takhle. Že to u nich s tou čeÅ¡tinou není zas tak skvelý by sis moh pamatovat z Krakowa. Dyť s nima mluvil anglicky aj Lišák :P

No a nač ničit váleček, když si tě můžu vychutnat na tréninku :P Jen co přestaneÅ¡ předstírat, že seÅ¡ marod a dojdeÅ¡ :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eili sakra, co nechápeÅ¡ na tom, že tohle je český fórum? Å ak oni tomu poláci rozumí, tak proč tu furt žvatleÅ¡ anglicky? :P Oni psát mohou, pač by to česky nezvládli :)

 

Už předem se omlouvám a doufám, že až se zase stavim, nedostanu válečkem na těsto přes kokos :P

 

Furt? :D Já myslím, že to bylo pro Poláky o dost srozumitelnější takhle. Že to u nich s tou čeÅ¡tinou není zas tak skvelý by sis moh pamatovat z Krakowa. Dyť s nima mluvil anglicky aj Lišák :D

No a nač ničit váleček, když si tě můžu vychutnat na tréninku :P Jen co přestaneÅ¡ předstírat, že seÅ¡ marod a dojdeÅ¡ :P

 

Jo furt, už si tu psala anglicky dříve. Psaná a mluvená čeÅ¡tina je něco jiného :P Tady se prostě píše česky a je fuk estli tomu rozumí. Pokud by se tu psalo anglicky, pozbylo by toto téma smysl. A nedělej si srandu z chudáka Lišáka :o

Lol, na to nemáš, aby sis mě vykuchala :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jo furt, už si tu psala anglicky dříve. Psaná a mluvená čeÅ¡tina je něco jiného :P Tady se prostě píše česky a je fuk estli tomu rozumí. Pokud by se tu psalo anglicky, pozbylo by toto téma smysl. A nedělej si srandu z chudáka Lišáka :P

Lol, na to nemáš, aby sis mě vykuchala :P

 

Tož jednou a byla to otázka pro někoho, kdo není Čech, neříkej, že ti to tak vadilo. A pokud se tu domlouvá mezinárodní sraz, tak by tomu měli rozumět i Poláci. Sme prostě s Matesem chtěli napsat vÅ¡em, tak tu pro tu trochu angliny nefrflej :P

Neprovokuj nebo to fakt zkusim :P Né neboj, já bych ti neublížila......ne moc......musela bych tě pak oÅ¡etřit, přece si nebudu dělat práci :P

Edited by Eilinel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni by to česky taky pochopili, když pochopili posty ostatních.

Klidně to zkus, ale já se nebojim :P Si teď nějak z formy :P

Edited by Nicoll

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nicoll, ja wciaz wierny, a Ty mnie nie pamietasz:(

 

:o Ale pamatuju si Tě, to víš že jo :) ChceÅ¡ si mě stále vzít za ženu? :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×