Jump to content
Eternal Lands Official Forums
Sign in to follow this  
Nicoll

A co takhle česky a slovensky, he?

Recommended Posts

:whistle:

Ted jsem vas nasel... a ted jste uz uplne v haji... uz vam nedam pokoj ani z rachoty... :P

 

Jo a Eili... Uz jsem te vubec pozadal o ruku nebo jsem na to opet zapomnel??? :P

 

jo a taky bych se nechal poucit,... treba i vickrat... :D

 

...jak jsem zkazeny...

Edited by Hadodej

Share this post


Link to post
Share on other sites

:o

Ted jsem vas nasel... a ted jste uz uplne v haji... uz vam nedam pokoj ani z rachoty... :P

 

Jo a Eili... Uz jsem te vubec pozadal o ruku nebo jsem na to opet zapomnel??? :P

 

jo a taky bych se nechal poucit,... treba i vickrat... :D

 

...jak jsem zkazeny...

 

Nevis o co zadas....myslim s tim poucenim :D klidne te poucim, doufam ze z toho nebudes prilis v rozpacich.

O ruku si me nezadal, ptal ses jen, jestli s tebou budu spat, nebo treba i chodit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:P

Ted jsem vas nasel... a ted jste uz uplne v haji... uz vam nedam pokoj ani z rachoty... :)

 

Jo a Eili... Uz jsem te vubec pozadal o ruku nebo jsem na to opet zapomnel??? :D

 

jo a taky bych se nechal poucit,... treba i vickrat... :D

 

...jak jsem zkazeny...

 

Nevis o co zadas....myslim s tim poucenim :D klidne te poucim, doufam ze z toho nebudes prilis v rozpacich.

O ruku si me nezadal, ptal ses jen, jestli s tebou budu spat, nebo treba i chodit.

 

 

Lol, hado dostal košem nebo dostal pusu? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lol, hado dostal košem nebo dostal pusu? :(

 

Jestli s ním spím nebo chodím? Hádej :P A pusu opravdu dostal, dokonce dvakrát, ve votd, ale to bylo kamarádské :)

Edited by Eilinel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm Irnotpro, where are you from? This looks like Polish, but I saw your post on portuguese forum :blink:

Well ola, czesc and ahoj ;) I have never met you in EL, I wonder if you use another nick there. Maybe I even know you of channel 500? :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Některé zajímavé ohlasy na porážku Slovenska:

 

S/K*A* P/T/E C/U*R A*CI CESKI V* Y*J/EB*A* N*Y STASTE STE MALI ALE S SWEDMI KONCITE JAK BY SOM SI TERAZ DAL JED NEHO S*K*U/R/V*E*N E*H* CECHA S TYCH FANUSkOV CO TAM BOLI BY SOM ICH TAM LI*NC*OV AL NA ZEMI BY SOM MU K O*PA/L DO HL/AV I A TEN DRES BY SOM PO DP*AL IL S*K* A*P*TE C*U *RA *CI!!!!! NECH ZIJE SLOVENSKO A NECH S/K* A*PU SECI CESI!!!!

 

nE PROSTE NENAVIDIM TEN VAS HNU*SNY HOKEJ HROZNY NEDA SA NAHO POZERAT!!! PI*CU STE HRALI DO TERAZ MY SME SI TO ZASLUZILI A NE TRT*KOVCI CO PREHRALI S SVAJCIARMI!!!!

 

cesi mali iba obrovske stastie, kua skoda ze gaborik nevyrovnal, keby lepsie trafil puk, urcite sme si zasluzili postupit viac ako cesi, ale oni stale musia mat take stastie...

 

take b-u-z-n-y ani nevedia hrat hokej p/i/c/u/s/i

 

viyebane Ceske svine!!!!!!!nikdy !!!!uz nikdy Vas nebudem mat rad!!!!!!chodte vsetci do !!!!!

 

ked sme boli CSR boli nenažratí sceli vÅ¡ecko preseba tak sme sa ich zbavili naÅ¡ťastie a teraz nás chcú zničiť bodaj by ste zochli zmrdi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestli s ním spím nebo chodím? Hádej :P A pusu opravdu dostal, dokonce dvakrát, ve votd, ale to bylo kamarádské :P

Neodvažuji se hádat Eili :hug: .... :hehe:

 

Btw. tady se má mluvit česky, tak sem netahej anglinu, prosím :P

Edited by Nicoll

Share this post


Link to post
Share on other sites

polish isn't my main language as few more =D but i know it a little

 

:P @ Matess

Edited by irnotpro

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol huste ohlasy. Jako bych ty Slovaky sam slysel :D:D Ale na druhou stranu se musi rict ze nekteri Slovaci to vzali sportovne...treba takovy mmarx :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jo, to co dawex postnul jsou jen reakce některých, kteří to prostě neunesli. Kdybysme prohráli my, naÅ¡ly by se na naší straně podobné reakce. :P

 

NaÅ¡těstí my vyhráli, takže vivat czech team :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Promiň Pavlíku, ale nevěděla jsem jestli by rozuměla česky. PortugalÅ¡tina není zrovna jazyk, který se lidi často učí. Fakt sem ji tipovala spíš na Portugalku nebo Brazilku než na Polku. Jeden anglický post tady nikoho nezabije :)

 

Za Slováky se stydím, ale ne že by mě to překvapilo :mace:

 

Irnotpro miluje mého brášku? :(

Edited by Eilinel

Share this post


Link to post
Share on other sites
Některé zajímavé ohlasy na porážku Slovenska:

 

S/K*A* P/T/E C/U*R A*CI CESKI V* Y*J/EB*A* N*Y STASTE STE MALI ALE S SWEDMI KONCITE JAK BY SOM SI TERAZ DAL JED NEHO S*K*U/R/V*E*N E*H* CECHA S TYCH FANUSkOV CO TAM BOLI BY SOM ICH TAM LI*NC*OV AL NA ZEMI BY SOM MU K O*PA/L DO HL/AV I A TEN DRES BY SOM PO DP*AL IL S*K* A*P*TE C*U *RA *CI!!!!! NECH ZIJE SLOVENSKO A NECH S/K* A*PU SECI CESI!!!!

 

nE PROSTE NENAVIDIM TEN VAS HNU*SNY HOKEJ HROZNY NEDA SA NAHO POZERAT!!! PI*CU STE HRALI DO TERAZ MY SME SI TO ZASLUZILI A NE TRT*KOVCI CO PREHRALI S SVAJCIARMI!!!!

 

cesi mali iba obrovske stastie, kua skoda ze gaborik nevyrovnal, keby lepsie trafil puk, urcite sme si zasluzili postupit viac ako cesi, ale oni stale musia mat take stastie...

 

take b-u-z-n-y ani nevedia hrat hokej p/i/c/u/s/i

 

viyebane Ceske svine!!!!!!!nikdy !!!!uz nikdy Vas nebudem mat rad!!!!!!chodte vsetci do !!!!!

 

ked sme boli CSR boli nenažratí sceli všecko preseba tak sme sa ich zbavili našťastie a teraz nás chcú zničiť bodaj by ste zochli zmrdi

lol :) dawe priznaj sa ze si si to vymyslel a kompromitujes na slusnych pohostinnych slovakov :D

inac k tomu vytazstvu musim dodat ze ma nenastvali vasi ale skor nasi...ale to je jedno aj tak sme stale frajeri

Edited by Istiach

Share this post


Link to post
Share on other sites

Některé zajímavé ohlasy na porážku Slovenska:

 

S/K*A* P/T/E C/U*R A*CI CESKI V* Y*J/EB*A* N*Y STASTE STE MALI ALE S SWEDMI KONCITE JAK BY SOM SI TERAZ DAL JED NEHO S*K*U/R/V*E*N E*H* CECHA S TYCH FANUSkOV CO TAM BOLI BY SOM ICH TAM LI*NC*OV AL NA ZEMI BY SOM MU K O*PA/L DO HL/AV I A TEN DRES BY SOM PO DP*AL IL S*K* A*P*TE C*U *RA *CI!!!!! NECH ZIJE SLOVENSKO A NECH S/K* A*PU SECI CESI!!!!

 

nE PROSTE NENAVIDIM TEN VAS HNU*SNY HOKEJ HROZNY NEDA SA NAHO POZERAT!!! PI*CU STE HRALI DO TERAZ MY SME SI TO ZASLUZILI A NE TRT*KOVCI CO PREHRALI S SVAJCIARMI!!!!

 

cesi mali iba obrovske stastie, kua skoda ze gaborik nevyrovnal, keby lepsie trafil puk, urcite sme si zasluzili postupit viac ako cesi, ale oni stale musia mat take stastie...

 

take b-u-z-n-y ani nevedia hrat hokej p/i/c/u/s/i

 

viyebane Ceske svine!!!!!!!nikdy !!!!uz nikdy Vas nebudem mat rad!!!!!!chodte vsetci do !!!!!

 

ked sme boli CSR boli nenažratí sceli vÅ¡ecko preseba tak sme sa ich zbavili naÅ¡ťastie a teraz nás chcú zničiť bodaj by ste zochli zmrdi

 

 

O.o :D:)

:lol: ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

it is ok Vanyel. some ppl just cant go over the fact that chcech can beat slovaks in ice hockey :omg:

 

lol az teraz som si uvedomil ze som to napisal anglicky :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Promiň Pavlíku, ale nevěděla jsem jestli by rozuměla česky. PortugalÅ¡tina není zrovna jazyk, který se lidi často učí. Fakt sem ji tipovala spíš na Portugalku nebo Brazilku než na Polku. Jeden anglický post tady nikoho nezabije :P

 

Přece bych se na Tebe nemohl zlobit..... :omg:

Zvlášť, dyž je řeč o brazilcích či portugalcích...... :P

Edited by Nicoll

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm ona stejně editovala post, tak pořád nevím, odkud je.....

 

Hezkej podpis, Pavlíku :D Zajímalo by mě, jestli si pamatujeÅ¡, odkud jsem to vzala :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×