Jump to content
Eternal Lands Official Forums
Sign in to follow this  
Nicoll

A co takhle česky a slovensky, he?

Recommended Posts

Caute,

tak uz je to pres rok co jsem v Australii a zitra se muj cas tady naplni :P . 25 dnu v Thajsku a vracim se zpatky do CR. Az se v CR trochu rozkoukam, tak jsem si rikal ze by nebylo spatne usporadat nejaky EL sraz.Co rikate?Bylo by to asi nekde v Praze, ale to je ted asi tezke rict.Zalezelo by samozrejme i na ucasti.Tak o tom tak zatim uvazujte a az za 4 tydny dorazim domu tak mrknu jak to vypada se zajmem :)

tak se tu zatim mejte a za 4 tydny cau

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokud mi vyjde cas, tak bych na sraz velmi rad prijel, ale bohuzel mam dost veci v realu, ktere mi komplikuji zivot a neda se rict, ze by se zmenili ze dne na den, takze uvidi se, jak se budou veci vyvijet dal a podle toho se rozhodnu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ci zase unaaaan :D mam hroznej abstak na el :( vlastne uz nemam... :\

verim ze ste lots of ppl happy ze ho mam.ale plz,zkusite nekoho z vedeni prekecat o unban? ma ho i joe a adko :P

 

Mas co si zaslouzis. Kolik jsi mel tech poslednich sanci? Ani to spocitat nemuzu. Myslim, ze jsi v ELku nadelal dost bordelu, ale zkus to v jine MMORPG, kde te jeste neznaji.

 

Dvema slovy: CHA CHA :P

 

Ad sraz: ja v Praze bydlim, takze by to problem nebyl, ale premyslim, jestli vas chci vubec videt a jestli chci, abyste videli me :P

 

Delam si srandu, ale taky toho mam nad hlavu, nevim, jestli bych se urval.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Caute,

tak uz je to pres rok co jsem v Australii a zitra se muj cas tady naplni :) . 25 dnu v Thajsku a vracim se zpatky do CR. Az se v CR trochu rozkoukam, tak jsem si rikal ze by nebylo spatne usporadat nejaky EL sraz.Co rikate?Bylo by to asi nekde v Praze, ale to je ted asi tezke rict.Zalezelo by samozrejme i na ucasti.Tak o tom tak zatim uvazujte a az za 4 tydny dorazim domu tak mrknu jak to vypada se zajmem :)

tak se tu zatim mejte a za 4 tydny cau

Když škola a Ittieh dá :P chce to rozumnej čas rozumnej den a třeba se zadaří \o/

 

Pokud mi vyjde cas, tak bych na sraz velmi rad prijel, ale bohuzel mam dost veci v realu, ktere mi komplikuji zivot a neda se rict, ze by se zmenili ze dne na den, takze uvidi se, jak se budou veci vyvijet dal a podle toho se rozhodnu.

_____________________________________________________________

 

...

Delam si srandu, ale taky toho mam nad hlavu, nevim, jestli bych se urval.

 

Pojeďte :P ,ať je aspoň nějaká účast. :icon13:

Edited by Maslicka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokud mi vyjde cas, tak bych na sraz velmi rad prijel, ale bohuzel mam dost veci v realu, ktere mi komplikuji zivot a neda se rict, ze by se zmenili ze dne na den, takze uvidi se, jak se budou veci vyvijet dal a podle toho se rozhodnu.

jeeee kuldor jeste zije? :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hadodej: Samozrejme ze jeste ziju a jeste hraju, to porad plati, ale neni uz samozrejme tolik casu jako drive. Proste porad plati, kdo vice hraje je porad lepsi a lepsi. Ze stary party uz nehraje skoro nikdo, snad jen Toomass a pak bych musel mooooc dlouho premyslet, kdo jeste. Nedavno vzdal listicka z Vyskova a ted se mi zda i Istiach, co se vratil z USA uz ho to nebavi. Takze z tech puvodnich, co podle me jeste dost znas jsem zbyl jen Toomass a ja...jo jeste se objevi jednou za tyden mmarx. Mozna jsi zazil jeste Holara, ale pak je to proste velka radka hracu, co radi hraji a bavi je to.

 

Maslicka: Jsi snad platil dolarama? Treba Ti nekdo zaplatil p2p na rok a ty jsi mu dal gc na lifetime......mimochodem ja bych si z toho tak udelal dobry business.:P

 

Joskic: Klidne prijed i s dvanactkou, to mas jedno kolik ji je, stejne je pod zakonem, hlavne at te v te Praze nezadrzi mravnostni policie za zneuzivani mladistvich. :P Ale pokud to je pivo, tak to te nezavrou.:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

pfft ent mi zrusil p2p....a ja myslel ze sem mel lifetime -_- doufam ze to nejak spravi...

kua, to bylo jeste moje p2p, ze? sem na to uplne zapomel ... ale stejne ten orchan byl uz okoukanej :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joskic: Dotahni, aspon bude sranda.:icon13: A neco se priucis.

Istiach: Sice EL neni co byvalo, ale to se neda nic delat, lidi se meni a s nim i casove zaneprazdneni kazdeho z nas. Ale jsi jeden z mala, kdo vydrzel tak dlouho.:happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

njn, ja uz ani nemam nainstalovano zejo... tyjo to je vec... uz bych to asi ani neumel ovladat :hehe: no hele ale tady obcas kouknu tak organizujte... :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vylezte od tech pocitacu taky obcas do kina. Ivan Trojan je jeden z nejznamejsich ceskych hercu posledni doby. Staci si vzpomenout na filmy: Samotari, Pribehy obycejneho silenstvi, Jedna ruka netleska a podobne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ani Samotare ani Pribehy neznam,ale jedna ruka netleska to sem videl na DVD to bylo docela dobry xD ten hitlerovskej proslov,ten porad v televizi s tim nachytavanim nebo co to bylo xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×