Jump to content
Eternal Lands Official Forums
Sign in to follow this  
Nicoll

A co takhle česky a slovensky, he?

Recommended Posts

Cus lidi,

 

mozna, ze si zase nekdy zahraju EL, ale bohuzel mi odesel disk tak napul, protoze mi nejdou spravne nainstalovat soubory grafiky v adresari system32. Takze az to nekdy vyresim a koupim novy disk, tak se zase ukazu. Bohuzel mam data na disku, takze reseni v podobe formatovani zatim neplanuji. Jsem rad, ze spustim asi za 5 minut Windows a Firefox mi funguje a zatim vice nepotrebuji. Takze se drzte a urcite se ukazu. :)

 

Tak preji hodne stesti se zazalohovanim co nejvice a dat a k brzke oprave ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kdo tu vlastne jeste zustal? Jinak Maslak objevil dalsi hru, jmenuje se Requiem, o vikendu se na to mrknu, tak kdo chce, tak se pridejte. Ja ted furt hraju 12 sky, tahle hra je raj pro hackery, takze kdo to umite se skriptami a ruznymi hacky, tak je to prave pro vas :) Ja sice nehackuju, ale asi 80% hracu ano. A tvurci hry na to serou, takze pokud to nekdo opravdu neprezene (jako treba Masla dal telehack do nepratelskeho klanu), tak nedostane ani ban. Spousta hracu to zabalila, takze je ted docela dobra doba na to zalozit novou postavu. Hra je to fakt dobra :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ts je pro lamy :P proto uz nehraju,lol, j/k ... mno z tech starsich ceskych hracu sem tu zbyl asi hlavne ja,isti,spare,holar,obcas se ukaze smrt,smrttr gomecz je tu dost a nekdy se zastavi jeste nicoll s eilinel,takze je to porad nejaky stejny :-P

jinak ten requiem,jaka ste v podstate rasa a na jakym serveru hrajete?

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja to jeste v podstate hrat nezacal ,dal sem nejakej server a neco nahodne,jenom jak to vypada,asi se pak pridam k tebe

aha,no jak jsi mi psal tak jsem spal...takze jsem nemohl odpovedet

 

a 40 lvl btw...skoro 41

Edited by Maslicka

Share this post


Link to post
Share on other sites

hej maslo ja na to dlabu,sice to vypada pekne,ale

-nezvlada to ramka,grafarna a ani procesor

- a navic to nezvladam ja casove

- +je ten svet velkej jako krava a malo mobu ;)

 

-enjoy

Share this post


Link to post
Share on other sites
hej maslo ja na to dlabu,sice to vypada pekne,ale

-nezvlada to ramka,grafarna a ani procesor

- a navic to nezvladam ja casove

- +je ten svet velkej jako krava a malo mobu :(

 

-enjoy

mobu je tam tri prdele jen je musis umet hledat ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
maslo tak to aby sis menil signaturu ne?:) kdyz uz zase hrajes neco jinyho

vsechno bude...a lvl 41

 

gratz k lvlu,ja nevim,probihal jsem tak tu mapu,ty prvni,z velky casti a proste hovno,je tam mob na 10 hektaru -_-'

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja dal do kupy Windows a disk bez formatovani a zalohovani dat. Takze zase jsem zpet na EL. Ale tu zalohu disku musim provest. *bije se do hlavy*

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kdyz uz je tu takovy brutalni off-topic, tak si sem naprosto nezistne hodim reklamu :pickaxe:

 

Moje stranky: http://www.pavelsekerka.com

 

:huh:

 

hej ja se fakt musim naucit s tim photoshopem,mi dojebava,jak cumim na ty tvy fotky,a nevim,jaks to udelal xD

 

Ty woe, si myslis, ze to je cele Photoshop? :pickaxe: Ja jen lehce upravuju barvy, vyrez nebo rotaci fotek B) Jestli ono to nebude fotografem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
alebo fotakom :)

 

Jo, tohle je moje oblibena provokace :) To je jak rict maliri, ze jeho barvy opravdu pekne maluji, nebo spisovateli, ze jeho pero pise fakt dobre knizky :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fotky jsou opravdu pekne Thordixi, ale na tech portretech se objevuje casto jedna zenska a podoba se trochu fletnistce ze serie Prci, prci, prcicky. :)

Edited by Kuldor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×