Jump to content
Eternal Lands Official Forums
Sign in to follow this  
Nicoll

A co takhle česky a slovensky, he?

Recommended Posts

taky nechapu...ale banovat by meli kdyz uz neco tak ty boty....a ne maslu

 

 

jeee,111. post

Edited by jajohn

Share this post


Link to post
Share on other sites
taky nechapu...ale banovat by meli kdyz uz neco tak ty boty....a ne maslu

 

 

jeee,111. post

lol xD

jenze ja mel pill spammera,spam bota,telehack,speedhack,menil jsem vlastnictvi itemu,smazal filter... je toho vic xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
taky nechapu...ale banovat by meli kdyz uz neco tak ty boty....a ne maslu

 

 

jeee,111. post

lol xD

jenze ja mel pill spammera,spam bota,telehack,speedhack,menil jsem vlastnictvi itemu,smazal filter... je toho vic xD

ty jsi manas, to ses jako nechal umyslne bannout? nebo ja tomu nerozumim. Kdyz tak zapni icq, chci se jeste na par veci zeptat, at tu furt nespamuju forum.

A btw mesic ty uz to nehrajes?kdyz tak ty taky zapni icq :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
taky nechapu...ale banovat by meli kdyz uz neco tak ty boty....a ne maslu

 

 

jeee,111. post

lol xD

jenze ja mel pill spammera,spam bota,telehack,speedhack,menil jsem vlastnictvi itemu,smazal filter... je toho vic xD

ty jsi manas, to ses jako nechal umyslne bannout? nebo ja tomu nerozumim. Kdyz tak zapni icq, chci se jeste na par veci zeptat, at tu furt nespamuju forum.

A btw mesic ty uz to nehrajes?kdyz tak ty taky zapni icq :)

 

2 masla> lol,ty ses tele :1:

2 jaja > gratuluju

2 toom > ok,uz zapinam,posledni dobou nejak nestiham na ts chodit

Share this post


Link to post
Share on other sites

maslo jak se jmenovala ta hra jak ji hral i marwen... si tedkons nevzpomenu :\ v podstate to byla tahovka... jak si tam mel ty jednotky a myslim zes branil svuj hrad? uz nevim xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
maslo jak se jmenovala ta hra jak ji hral i marwen... si tedkons nevzpomenu :\ v podstate to byla tahovka... jak si tam mel ty jednotky a myslim zes branil svuj hrad? uz nevim xD

Battle for Wesnoth

Share this post


Link to post
Share on other sites
maslo jak se jmenovala ta hra jak ji hral i marwen... si tedkons nevzpomenu :\ v podstate to byla tahovka... jak si tam mel ty jednotky a myslim zes branil svuj hrad? uz nevim xD

Battle for Wesnoth

 

jj diky :bow_arrow: jinak jak bylo 7m celebration nebo co to bylo,tak lidi delali funny clips kvuli AP,nevim jak sem na nej narazil,ae na jedno ses jako GM nevim jaky ted guildy,je to neco asi po 2 minutach :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites
maslo jak se jmenovala ta hra jak ji hral i marwen... si tedkons nevzpomenu :\ v podstate to byla tahovka... jak si tam mel ty jednotky a myslim zes branil svuj hrad? uz nevim xD

Battle for Wesnoth

 

jj diky :bow_arrow: jinak jak bylo 7m celebration nebo co to bylo,tak lidi delali funny clips kvuli AP,nevim jak sem na nej narazil,ae na jedno ses jako GM nevim jaky ted guildy,je to neco asi po 2 minutach :-D

[Guild Master]LethalTheory

Share this post


Link to post
Share on other sites
se divim,ze si to jeste vsechno pamatujes,si tam stridal guildy jak ja na EL :-D

LIVIT->LethalTheory->LunarZone->VALKYRIE->Nemesis->VALKYRIE->Nemesis->OVERLORDS->COVENANT->RoXeRs->DareDevils->TheTurK->LethalTheory

 

 

takze zas tak moc toho nebylo

Share this post


Link to post
Share on other sites
se divim,ze si to jeste vsechno pamatujes,si tam stridal guildy jak ja na EL :-D

LIVIT->LethalTheory->LunarZone->VALKYRIE->Nemesis->VALKYRIE->Nemesis->OVERLORDS->COVENANT->RoXeRs->DareDevils->TheTurK->LethalTheory

 

 

takze zas tak moc toho nebylo

Co ten tvuj banan?Resis to nejak? Jinak ja dal v sobotu m33, v posrane pagode jsem dostal d/c na 4. patre, jak jsem afk sedel a cekal na konec patra a to jsme se pak dostali az do 9. Mel jsem 99,90% a cekal na 6. patro, takze me to nasralo. Tak jsem dal lvl v sangunu.

Jinak co ta tvoje m33 vybava? :D Ta moje furt stoji za hovno, devka Leissa mi nechce pujcit GS bird a cape a 2 PC co jsem mel, byly hned pryc a armor jen 78% :pickaxe: V hall ted ani s 28k hp nedam 8k boss, chtelo by to lepsi armor. Lute jsem upgradnul, 10 failu a 2 successy a je ted cs8 a jsem totalne bez prachu.

Kdyz tak se nekdy logni na alta nebo zapni icq jo?

Share this post


Link to post
Share on other sites
tady chcipnul pes normalne... -_-'

to jo

No to snad ne..Maslak jeste zije :)

Zapni nekdy icq nebo se logni. Co ten ban? Resils to nejak? Jinak ted na TS je v sobotu turnaj, asi se zucastnim, kdyz jsem ten m33 :evilgrin:

3vs3 to bude docela huste.Kdyz tak se vecer logni jo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ent kurvi co muze...

-truesight nedava uz "-" a/d

-jeden curak vcera nasel z jokera magic nexus removal stone...

by me zajimalo,co dokurvi dalsiho...

Share this post


Link to post
Share on other sites
ent kurvi co muze...

-truesight nedava uz "-" a/d

-jeden curak vcera nasel z jokera magic nexus removal stone...

by me zajimalo,co dokurvi dalsiho...

Pojd na TS a ser na elko. Tady stejne chcipnul pes. Od uterka ti muzu zase pujcit ten 105 armor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cus lidi,

 

mozna, ze si zase nekdy zahraju EL, ale bohuzel mi odesel disk tak napul, protoze mi nejdou spravne nainstalovat soubory grafiky v adresari system32. Takze az to nekdy vyresim a koupim novy disk, tak se zase ukazu. Bohuzel mam data na disku, takze reseni v podobe formatovani zatim neplanuji. Jsem rad, ze spustim asi za 5 minut Windows a Firefox mi funguje a zatim vice nepotrebuji. Takze se drzte a urcite se ukazu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×