Jump to content
Eternal Lands Official Forums
Sign in to follow this  
Nicoll

A co takhle česky a slovensky, he?

Recommended Posts

Tak jsme meli EL "sraz" v Praze. Sesli jsme se ja a Charlotka :) Ja ted pristi tyden jedu na par dnu na Slovensko, pravdepodobne Vysoke Tatry. Pojedu tam z Bohumina, takze pres Cadcu, tak tam mozna nekde potkam Istika :hug:

Jinak Elko je mrtve, pojdte vsichni na twelve sky, udelame guildu CASH :lipssealed:

Jeste mi chybi 2 lvl do max levelu, ale to do te moji dovolene nedam, takze az se vratim od nasich vychodni bratu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, na MMORPG ted vubec nemam cas ani naladu :) Fotim, ucim se s Photoshopem a zacinam se venovat kresbe tuzkou a uhlem. Do toho se blizi zaverecny rok a s tim pet statnic a pak ze me bude velkej doktor. Myslim, ze MMOcka jdou pro me na dlouhou dobu mimo :)

 

Jinak na moji tvorbu se muzete podivat zde:

 

deviantART

 

dA portfolio

 

Flickr photostream

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hehe, na MMORPG ted vubec nemam cas ani naladu :) Fotim, ucim se s Photoshopem a zacinam se venovat kresbe tuzkou a uhlem. Do toho se blizi zaverecny rok a s tim pet statnic a pak ze me bude velkej doktor. Myslim, ze MMOcka jdou pro me na dlouhou dobu mimo :)

 

Jinak na moji tvorbu se muzete podivat zde:

 

deviantART

 

dA portfolio

 

Flickr photostream

 

hej ale dobre ty :) s photoshopem sem se chtel taky naucit,ale ma takovejch funkci,ze sem z toho az na palici xD neces me s nim naucit? lol

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuts Plus

 

PSD Guides

 

Abduzeedo

 

Good tutorials

 

3D Total

 

Staci si neco vyzkouset konkretne a hned to clovek lepe pochopi, nez kdyz s tim zkousi jen tak blbnout. Proste si vyzkousej par navodu presne podle postupu a uvidis, ze to zacnes rychle chapat. Photoshop neni slozity, jen je potreba pochopit, co ktery nastroj dela. A ani pak v tom nebudes dobrej, protoze se stejne musis naucit kreativne kombinovat ty nastroje a to te zadnej tutorial nenauci...

Share this post


Link to post
Share on other sites
diky moc :lurker:

jo a ty prestan zebrat na 12sky a zacni neco delat xD

 

no dovol,delam! nasel sem ct,nasbiral 30+ cp a prohral to u gamblera :P

 

jo a dneska sem dal lvl sebe a flye na 79% \o/

Share this post


Link to post
Share on other sites
diky moc :)

jo a ty prestan zebrat na 12sky a zacni neco delat xD

 

no dovol,delam! nasel sem ct,nasbiral 30+ cp a prohral to u gamblera :brooding:

 

jo a dneska sem dal lvl sebe a flye na 79% \o/

vidis a ja dnes utratil 175m... :bow_arrow:

Share this post


Link to post
Share on other sites
diky moc :confused:

jo a ty prestan zebrat na 12sky a zacni neco delat xD

 

no dovol,delam! nasel sem ct,nasbiral 30+ cp a prohral to u gamblera :pickaxe:

 

jo a dneska sem dal lvl sebe a flye na 79% \o/

vidis a ja dnes utratil 175m... :rolleyes:

 

tys mi koupil armor? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
diky moc :confused:

jo a ty prestan zebrat na 12sky a zacni neco delat xD

 

no dovol,delam! nasel sem ct,nasbiral 30+ cp a prohral to u gamblera :pickaxe:

 

jo a dneska sem dal lvl sebe a flye na 79% \o/

vidis a ja dnes utratil 175m... :rolleyes:

 

tys mi koupil armor? :D

ne,nekolik wkb...lol

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahojte lidi,

tak jsem si to tady precetl a nestacim zirat. Tady se pise o 12sky a pouze 2 lidi. Obcas nekdo jiny, ale to je spise nahoda.

Takze EL v soucasne dobe uz nehraju, sice tam mam funkcniho bota, ale hrat me to nebavi. Je to dost safe hra. Nikdo te nezabije z hracu, prisery malokdy. Co zrusili AFK tezbu, tak je to takove o nicem. Ani skript si nemuzes napsat. Hraji ted Ultimu Online na serveru Moria a je to takove v klidu hrani, aspon si clovek muze tezit a pritom mu skript vse dela sam i me vola, ze se objevila prisera nebo na afk kontrolu.

 

Jinak jsem byl mesic na nemocenske, kvuli namozenemu palci, ale uz chodim do prace, takze je to super. Nejsem rad doma.

 

Co se tyka toho, ze EL je mrtve, tak mate naprostou pravdu. Dival jsem se na posledni 2 updaty a tam Ent konecne udelal to, co tu melo byt davno a to buddy list offline a online hracu. Je to proste lolek.:)

 

12sky je pekne super hra, ale chci byt u hry tak napul afk a u ni to moc dobre nejde.

 

Co se tyka srazu, urcite bych udelal a prijel, ale sestra se mi za mesic vdava, takze ted to s penezmi neni nijak ruzove. Takze nekdy k zime by to slo.

 

To Maslicka: urcite ted 1. signature je nejlepsi

To Jajohn: Prijed na sraz muzes vlakem nebo busem.:)

 

Tak se tu mejte pekne a urcite se zase stavim, mozna i zahrat EL nejenom precest 2 posthuntery na EL foru.:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm 12 Sky je fakt super hra stat na miste a jen zabijet moby plosnym skillem je fakt zabava ...

Edited by MyLaNn

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hoďte mi na to link, ať se taky podivam, co je to zač...diky.

 

JFGI? :P

 

Hehe, za chvili tam zustane hrat uz asi jen Holar B)

 

Kdepak, já zůstanu u EL, jen se chci mrknout...dnes sem vzpomínal s Matessem na starý EL, Matess na to sere, ale bylo na něm vidět, že by si rád zahrál, kdyby měl ještě char.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naky slusny char by se dal sehnat ...

 

Jak sme se už bavili ingame, nechce do toho vrážet, aby si koupil char, ale taky už není tolik času...on byl zvyklý být TOP :)

 

Hoďte mi na to link, ať se taky podivam, co je to zač...diky.

hxxp://12-sky.aeriagames.com/

 

Dík Mašlo, mrknu na to...btw. na icq sem tě neviděl (a to sem i občas napsal), ani nepamatuju...si to zrušil? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naky slusny char by se dal sehnat ...

 

Jak sme se už bavili ingame, nechce do toho vrážet, aby si koupil char, ale taky už není tolik času...on byl zvyklý být TOP :(

 

Hoďte mi na to link, ať se taky podivam, co je to zač...diky.

hxxp://12-sky.aeriagames.com/

 

Dík Mašlo, mrknu na to...btw. na icq sem tě neviděl (a to sem i občas napsal), ani nepamatuju...si to zrušil? :rolleyes:

 

-je vecne afk

-ze matess byl vzdy top,to je to samy co toom xD

 

Ahojte lidi,

tak jsem si to tady precetl a nestacim zirat. Tady se pise o 12sky a pouze 2 lidi. Obcas nekdo jiny, ale to je spise nahoda.

Takze EL v soucasne dobe uz nehraju, sice tam mam funkcniho bota, ale hrat me to nebavi. Je to dost safe hra. Nikdo te nezabije z hracu, prisery malokdy. Co zrusili AFK tezbu, tak je to takove o nicem. Ani skript si nemuzes napsat. Hraji ted Ultimu Online na serveru Moria a je to takove v klidu hrani, aspon si clovek muze tezit a pritom mu skript vse dela sam i me vola, ze se objevila prisera nebo na afk kontrolu.

 

Jinak jsem byl mesic na nemocenske, kvuli namozenemu palci, ale uz chodim do prace, takze je to super. Nejsem rad doma.

 

Co se tyka toho, ze EL je mrtve, tak mate naprostou pravdu. Dival jsem se na posledni 2 updaty a tam Ent konecne udelal to, co tu melo byt davno a to buddy list offline a online hracu. Je to proste lolek.:w00t:

 

12sky je pekne super hra, ale chci byt u hry tak napul afk a u ni to moc dobre nejde.

 

Co se tyka srazu, urcite bych udelal a prijel, ale sestra se mi za mesic vdava, takze ted to s penezmi neni nijak ruzove. Takze nekdy k zime by to slo.

 

To Maslicka: urcite ted 1. signature je nejlepsi

To Jajohn: Prijed na sraz muzes vlakem nebo busem.:P

 

Tak se tu mejte pekne a urcite se zase stavim, mozna i zahrat EL nejenom precest 2 posthuntery na EL foru.:P

 

a to sem ho k tomu buddy listu musel jeste dokopat :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja nevim ja icq prakticky nezapinam :whistle: moc spamu xD

 

a tady snad ne? spam spam spam spam spam spam spam xD

neco jinyho je 10 postu za den a 20 zprav za 3 minuty

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja nevim ja icq prakticky nezapinam :whistle: moc spamu xD

 

a tady snad ne? spam spam spam spam spam spam spam xD

neco jinyho je 10 postu za den a 20 zprav za 3 minuty

 

hmm,to je taky fakt :( tak 20x spam za 2 sec XD - predstav si to,nece se mi to rozepisovat :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×