Jump to content
Eternal Lands Official Forums
Sign in to follow this  
Nicoll

A co takhle česky a slovensky, he?

Recommended Posts

hmm,nejak me to zase prestava bavit....nejakej napad cim se zabavit kolem lvlu 85? :D

 

trenovat,vsechna prdel zacina na masteru

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak to teda double naj :pickaxe:

 

Zdravím Vás všecky a díky za přání..je to tak, dneska sme sledovali přesně rok starý video ze svatby :pickaxe:

 

Kdybych měl čas, eště bych trochu hrál, třeba se někdy stavím...každopádně bysme měli zajít s Istim (či někým dalším) trošku zachlastat zas jednou, co říkáš Istíku?

 

Tož zatím :D

 

Zdraví i Eili.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Maslo udela mi HellzeN tu siggy teda pls? :-D

 

Ne rekla to s definitivni platnosti a jedinou vyjimku tvorim ja takze smula :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Maslo udela mi HellzeN tu siggy teda pls? :-D

 

Ne rekla to s definitivni platnosti a jedinou vyjimku tvorim ja takze smula :(

 

pls,zarid mi to nejak,nebut labut :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja som za kazdu srandu. Ozaj a ako sa ma zbytok? A potomka uz cakate?

 

Potomek zatím nic. Matess, Davex furt při stejným, nic nového, Lišák má babu a bydlí s ní, Koki je furt Koki... :) Pamatujete Kokiho?

 

Hele, tož budu trošku hrát, ale nemám gildu, kde se dá jít?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja som za kazdu srandu. Ozaj a ako sa ma zbytok? A potomka uz cakate?

 

Potomek zatím nic. Matess, Davex furt při stejným, nic nového, Lišák má babu a bydlí s ní, Koki je furt Koki... :) Pamatujete Kokiho?

 

Hele, tož budu trošku hrát, ale nemám gildu, kde se dá jít?

 

Kokiho nepamatuju,prestal hrat kdyz sem zacinal,stejne jako Hadodej,nebo Hadojed a Alobalista

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie vpoho ja nemam ban, ale som u frajerky a mam mobilny internet ktory je v niektorych miestach zabanovany.

 

Ale este skusim par es co mam v rukave.

Edited by Istiach

Share this post


Link to post
Share on other sites
S00370.jpg

 

njn m33 ;) uz v utery no trochu opozdene :)

 

no ty ses hovado :-D tak mi tedka muzes sehnat.... :)

r65-r105 armor,skill cape,200% bfly,zasoby chi,hp :D a trenovat uz budu asi sam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste se maslo moc neraduj, ted jsem na forum cetl, ze bude 2 tydenni rollback

No kecam, doufam, ze nebude, protze to bych prisel o tu moji elitni loutnu co jsem nasel a to by bych s tou hrou skoncil jednou pro vzdy ;)

btw jak byly ty server laggy a mensi rollbacky, tak lidi namnozili elite veci. Tak jak kdysi tady delal Istik, dal nekomu vec, dostal rollback a vratil se s veci a ten komu dal tu vec ji mel taky.

Takze ted TS je docela na chuja, protoze Jinove namnozili same elitni zbrane a netopyry, takze ted se resi, jak se toho zbavit. Oni to totiz uz mezitim prodali, takze ted jde o to, zbavit se tech veci a nepozkodit ty, co to koupili.

Pokud daji ten rollback, co tam nekdo navrhoval, tak koncim, takze jestli nekdo znate good game, tak sem s ni.

Share this post


Link to post
Share on other sites
jeste se maslo moc neraduj, ted jsem na forum cetl, ze bude 2 tydenni rollback

No kecam, doufam, ze nebude, protze to bych prisel o tu moji elitni loutnu co jsem nasel a to by bych s tou hrou skoncil jednou pro vzdy :icon13:

btw jak byly ty server laggy a mensi rollbacky, tak lidi namnozili elite veci. Tak jak kdysi tady delal Istik, dal nekomu vec, dostal rollback a vratil se s veci a ten komu dal tu vec ji mel taky.

Takze ted TS je docela na chuja, protoze Jinove namnozili same elitni zbrane a netopyry, takze ted se resi, jak se toho zbavit. Oni to totiz uz mezitim prodali, takze ted jde o to, zbavit se tech veci a nepozkodit ty, co to koupili.

Pokud daji ten rollback, co tam nekdo navrhoval, tak koncim, takze jestli nekdo znate good game, tak sem s ni.

 

Že by Eternal Lands? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
jeste se maslo moc neraduj, ted jsem na forum cetl, ze bude 2 tydenni rollback

No kecam, doufam, ze nebude, protze to bych prisel o tu moji elitni loutnu co jsem nasel a to by bych s tou hrou skoncil jednou pro vzdy :D

btw jak byly ty server laggy a mensi rollbacky, tak lidi namnozili elite veci. Tak jak kdysi tady delal Istik, dal nekomu vec, dostal rollback a vratil se s veci a ten komu dal tu vec ji mel taky.

Takze ted TS je docela na chuja, protoze Jinove namnozili same elitni zbrane a netopyry, takze ted se resi, jak se toho zbavit. Oni to totiz uz mezitim prodali, takze ted jde o to, zbavit se tech veci a nepozkodit ty, co to koupili.

Pokud daji ten rollback, co tam nekdo navrhoval, tak koncim, takze jestli nekdo znate good game, tak sem s ni.

 

Že by Eternal Lands? :P

 

taky mi to nicollko napadlo :icon13:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×