Jump to content
Eternal Lands Official Forums
Sign in to follow this  
Nicoll

A co takhle česky a slovensky, he?

Recommended Posts

Kua 12% do m30? Maslo tys dal rename?Online te nevidim cely tyden, ale furt levelujes :D ICQ taky ignorujes, jen to el forum furt s mesicem spamujes :D :D

To jsem si rikal ze te dozenu, kdyz nejsi online a tys sis asi zmenil jmeno, pekny podraz :P

Ja dal m26 a konecne sehnal dragona :P Ale jde to kurevsky pomalu, vic jak 25% na 2x exp na sup nedam. Potrebuju m26 katanu :)

BTW co ta moje siggy?Kdy mi ji posles?

Edited by TooMass

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kua 12% do m30? Maslo tys dal rename?Online te nevidim cely tyden, ale furt levelujes :D ICQ taky ignorujes, jen to el forum furt s mesicem spamujes :D:D

To jsem si rikal ze te dozenu, kdyz nejsi online a tys sis asi zmenil jmeno, pekny podraz :P

Ja dal m26 a konecne sehnal dragona :P Ale jde to kurevsky pomalu, vic jak 25% na 2x exp na sup nedam. Potrebuju m26 katanu :)

BTW co ta moje siggy?Kdy mi ji posles?

 

uz mam m30 a sry ja musel dat rename kvuli ty pici MelzAbella protoze jsem skoro dostal ban jen za to ze jsem byl v sangunu....ona na me postvala jeji kamose ktery me tak pak zabijeli a kdyz jsem je pak zacel zabijet ja tak prisel gs a ze me reportne ze za to dostanu ban a kdyz jsem rek ze zacala ona tak prej nema zadne dukazy. zmrd kazdopadne ted mam klid,ta siggy je tady

 

Beruskassiggy1.png

http://i46.photobucket.com/albums/f142/Mas...uskassiggy1.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaky GS te chtel reportnout?A kdo te zabijel?

Btw jak tam vlozim tu siggy?Tam zkopiruju tu url adresu?Nechces na chvili zapnout ICQ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol,pekne zabijacka signatura...:P

koukam masla leveluje rychlejs nez ja na tom mym ubohym levelu:D

(jak se s tim cheatuje?)

jo a da se neco delat proti tem kretenskejm botum co tam behaj a zabijej?

sem jednoho zabijel porad dokola a nejak mi to vlezlo do honoru...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kua 12% do m30? Maslo tys dal rename?Online te nevidim cely tyden, ale furt levelujes :D ICQ taky ignorujes, jen to el forum furt s mesicem spamujes :D:D

To jsem si rikal ze te dozenu, kdyz nejsi online a tys sis asi zmenil jmeno, pekny podraz :P

Ja dal m26 a konecne sehnal dragona :P Ale jde to kurevsky pomalu, vic jak 25% na 2x exp na sup nedam. Potrebuju m26 katanu :)

BTW co ta moje siggy?Kdy mi ji posles?

 

uz mam m30 a sry ja musel dat rename kvuli ty pici MelzAbella protoze jsem skoro dostal ban jen za to ze jsem byl v sangunu....ona na me postvala jeji kamose ktery me tak pak zabijeli a kdyz jsem je pak zacel zabijet ja tak prisel gs a ze me reportne ze za to dostanu ban a kdyz jsem rek ze zacala ona tak prej nema zadne dukazy. zmrd kazdopadne ted mam klid,ta siggy je tady

 

Beruskassiggy1.png

http://i46.photobucket.com/albums/f142/Mas...uskassiggy1.png

 

nice siggy,zeptej se mi taky na nejakou...nick znas,pouzivam lute,a dam s ni do kombinace asi katanu,pls pls masliku ^^ a pls posli mi do PM tvuj nick na ts

-Mes

Share this post


Link to post
Share on other sites

a prestan si stezovat na siggy uz kua...pracovala na tom 2 hodiny a tobe se nelibi jen to ze je posrana barva o kousek tmavsi nez byys chtel ale reknes to moc pozde protoze ten photoshopovej soubor smazala...

Share this post


Link to post
Share on other sites
a prestan si stezovat na siggy uz kua...pracovala na tom 2 hodiny a tobe se nelibi jen to ze je posrana barva o kousek tmavsi nez byys chtel ale reknes to moc pozde protoze ten photoshopovej soubor smazala...

 

no jo no jo no jo,vzdyt sem ji/tebe vdecnej :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
a prestan si stezovat na siggy uz kua...pracovala na tom 2 hodiny a tobe se nelibi jen to ze je posrana barva o kousek tmavsi nez byys chtel ale reknes to moc pozde protoze ten photoshopovej soubor smazala...

 

no jo no jo no jo,vzdyt sem ji/tebe vdecnej :P

 

u tebe clovek nikdy nevi xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
az se nekdy kouknu na 12sky forum...tak si zkusim udelat signaturu...mozna...s mozna tam dam tuhle...

 

:P sak v poho jinak ted rezu Chugun Palace aka master hall :happy: z 1m na 69m :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites
az se nekdy kouknu na 12sky forum...tak si zkusim udelat signaturu...mozna...s mozna tam dam tuhle...

 

:P sak v poho jinak ted rezu Chugun Palace aka master hall :happy: z 1m na 69m :wub:

 

masliku pujc/dej mi 50 mega,si zajdu ke gamblerovi :-D :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites
az se nekdy kouknu na 12sky forum...tak si zkusim udelat signaturu...mozna...s mozna tam dam tuhle...

 

:D sak v poho jinak ted rezu Chugun Palace aka master hall :D z 1m na 69m :D

 

masliku pujc/dej mi 50 mega,si zajdu ke gamblerovi :-D :-D

 

si delas picu ne? -.- ja u toho sedim od 6 rana jak kokot abych vydelal nejaky prachy a ty mi je pak za 5 minut prohrajes u gamblera xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
az se nekdy kouknu na 12sky forum...tak si zkusim udelat signaturu...mozna...s mozna tam dam tuhle...

 

:cry: sak v poho jinak ted rezu Chugun Palace aka master hall :( z 1m na 69m :)

 

masliku pujc/dej mi 50 mega,si zajdu ke gamblerovi :-D :-D

 

si delas picu ne? -.- ja u toho sedim od 6 rana jak kokot abych vydelal nejaky prachy a ty mi je pak za 5 minut prohrajes u gamblera xD

 

jj beru,kde se sejdem? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
az se nekdy kouknu na 12sky forum...tak si zkusim udelat signaturu...mozna...s mozna tam dam tuhle...

 

:cry: sak v poho jinak ted rezu Chugun Palace aka master hall :( z 1m na 69m :)

 

masliku pujc/dej mi 50 mega,si zajdu ke gamblerovi :-D :-D

 

si delas picu ne? -.- ja u toho sedim od 6 rana jak kokot abych vydelal nejaky prachy a ty mi je pak za 5 minut prohrajes u gamblera xD

 

jj beru,kde se sejdem? :D

nasrat... xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
si delas picu ne? -.- ja u toho sedim od 6 rana jak kokot abych vydelal nejaky prachy a ty mi je pak za 5 minut prohrajes u gamblera xD

 

Presne tak ty degene....kdezto me by se hodil nejakej peknej r85 equip^ ^

Edited by jajohn

Share this post


Link to post
Share on other sites
si delas picu ne? -.- ja u toho sedim od 6 rana jak kokot abych vydelal nejaky prachy a ty mi je pak za 5 minut prohrajes u gamblera xD

 

Presne tak ty degene....kdezto me by se hodil nejakej peknej r85 equip^ ^

 

nejdriv dam m33 :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites
z toho jasne vyplyva ze pak mi das prachy ^ ^ a smazani ti nepomuze,mam screenshot

chachaa,tak,,,trenuj rychle;)

 

nevyplyva,z toho vyplyva ze nez ja dam m33 tak ty uz davno budes mit vyssi lvl a 85 rare potrebovat nebudes.... a protoze se mluvilo o 85 rare vecech tak smula :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

no,myslim ze si dam od 12 sky pauzu na nejakej cas......presne receno nez das m33;P

a prozrad ten nick;)

 

 

 

[small]no nemusis se stresovat,uz mam rare85 db a rare85 outfit...sice jenom asi 60% oba,ale na tomhle levelu sem vic nez spokojenej...[/small]

Share this post


Link to post
Share on other sites
no,myslim ze si dam od 12 sky pauzu na nejakej cas......presne receno nez das m33;P

a prozrad ten nick;)

 

 

 

[small]no nemusis se stresovat,uz mam rare85 db a rare85 outfit...sice jenom asi 60% oba,ale na tomhle levelu sem vic nez spokojenej...[/small]

 

do masteru ti staci csed uni btw lol pokud nemas prachy na csovani rare tak je to lepsi,a hlavne o dost levnejsi...jinak prvni 2 haly dnes nic moc v prvni lag druha 8k boss a ja jsem jediny tanker,ale trvalo by to tak 1.5h to tanknout lol

Share this post


Link to post
Share on other sites
z toho jasne vyplyva ze pak mi das prachy ^ ^ a smazani ti nepomuze,mam screenshot

chachaa,tak,,,trenuj rychle;)

 

nevyplyva,z toho vyplyva ze nez ja dam m33 tak ty uz davno budes mit vyssi lvl a 85 rare potrebovat nebudes.... a protoze se mluvilo o 85 rare vecech tak smula :)

 

ale me by se hodil :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol 1.5h tanknout 1 bosse? Kua to je horsi nez ja na lord of azreal pri m17, to mi trvalo 1h5min a nadaval jsem jak dlazdic.

Maslak ma ted vyhodu, ze jsou prazdniny, tak ma hodne casu a ze rano to master hall bude asi prazdne bo amici budou spat. Tak z nej bude brzo prachac, tak bych navrhoval, aby se rozdelil o sve bohatstvi :) Co vy na to? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
lol 1.5h tanknout 1 bosse? Kua to je horsi nez ja na lord of azreal pri m17, to mi trvalo 1h5min a nadaval jsem jak dlazdic.

Maslak ma ted vyhodu, ze jsou prazdniny, tak ma hodne casu a ze rano to master hall bude asi prazdne bo amici budou spat. Tak z nej bude brzo prachac, tak bych navrhoval, aby se rozdelil o sve bohatstvi :) Co vy na to? :)

 

navrh podporen :confused::D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites
lol 1.5h tanknout 1 bosse? Kua to je horsi nez ja na lord of azreal pri m17, to mi trvalo 1h5min a nadaval jsem jak dlazdic.

Maslak ma ted vyhodu, ze jsou prazdniny, tak ma hodne casu a ze rano to master hall bude asi prazdne bo amici budou spat. Tak z nej bude brzo prachac, tak bych navrhoval, aby se rozdelil o sve bohatstvi ;) Co vy na to? :P

 

 

zalezi jak ktery boss,8k bosse tankuju pres 2 hodiny :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×