Jump to content
Eternal Lands Official Forums
Sign in to follow this  
Nicoll

A co takhle česky a slovensky, he?

Recommended Posts

podle toho depresivniho sigu nekeca ze ho to tu nebavi...

 

pche,o kom to mluvis? :icon13: :icon13: B):o

Edited by Maslicka

Share this post


Link to post
Share on other sites
juhuuu juhuuu jo jo jo! jsem zpatky! whitelist! admini zlati! :D:blush::lurker: me se jen tak nezbavite xD :D

 

 

 

 

 

-PS: Khalaii,vse nejlepsi,sry za zpozdeni,whitelist sem dostal az dneska :D

 

Fjodor Dostojevskij: Navrat idiota

Share this post


Link to post
Share on other sites
dobre kha....

 

PS: trosku trapny napodobovani nicku kode...

 

aspon nemusite zjistovat jakej ze nick vlastne ma :)

hezky si ho tu uzijte :icon13:

Share this post


Link to post
Share on other sites
dobre kha....

 

PS: trosku trapny napodobovani nicku kode...

 

aspon nemusite zjistovat jakej ze nick vlastne ma :)

hezky si ho tu uzijte :icon13:

 

Uz je v ignore :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
dobre kha....

 

PS: trosku trapny napodobovani nicku kode...

 

aspon nemusite zjistovat jakej ze nick vlastne ma :)

hezky si ho tu uzijte :icon13:

 

Uz je v ignore :)

kua to byla rychlovka xD to mu teda vubec nezavidim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
dobre kha....

 

PS: trosku trapny napodobovani nicku kode...

 

aspon nemusite zjistovat jakej ze nick vlastne ma :)

hezky si ho tu uzijte :icon13:

 

Uz je v ignore :)

kua to byla rychlovka xD to mu teda vubec nezavidim :)

 

Me takovy lidi proste serou, udelaj 10x vic pruseru nez ostatni a stejne nemaj permanent ban, na rozdil od Joe, spasitele nebo amate. Na CZE foru ma IP ban a v hre ma ignore, vic toho ze sve strany udelat nemuzu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
dobre kha....

 

PS: trosku trapny napodobovani nicku kode...

 

Ostatne,ja si beru z5 v podstate muj nick,tak klid...

ZLODEJ ZLODEJ! :icon13:

 

no jeste ze uz takovy problemy s kodem nemam...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jezisi Khalai,rok sme se nevideli a uz ses nasranej,dostal sem na whitelist jenom jeden char ,stejne casem

budu mit zase ban ,tak to neres...

 

Nemuzes se mi moc divit. A je mi jedno, jestli je to rok, nebo stoleti, proste me seres, tecka. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jezisi Khalai,rok sme se nevideli a uz ses nasranej,dostal sem na whitelist jenom jeden char ,stejne casem

budu mit zase ban ,tak to neres...

 

Nemuzes se mi moc divit. A je mi jedno, jestli je to rok, nebo stoleti, proste me seres, tecka. :)

 

 

tomu rikam spravny pristup ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jezisi Khalai,rok sme se nevideli a uz ses nasranej,dostal sem na whitelist jenom jeden char ,stejne casem

budu mit zase ban ,tak to neres...

 

Nemuzes se mi moc divit. A je mi jedno, jestli je to rok, nebo stoleti, proste me seres, tecka. :P

 

Cim? zkus mi dat jeste jednu sanci...

 

A kdo ji da JoEovi a spasitelovi? Narozdil od tebe skoro nic neudelali a narozdil od tebe maji porad ban a nikdo se s nima nebavi. Nevim, jak to delas, asi posilas vibratory moderatorum, ale vysledek je, ze jsi nasral peknou radku lidi uz jen timhle faktem. Zarid, at dostane Joe a spasitel stejnou sanci jako ty a ja mozna pouvazuju o svoji sanci pro tebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ptal sem se joa,rikal,ze i kdyby chtel,tak na to nema cas,na spasitele uz kontakt nemam!

 

Vzhledem, k tomu, ze Joe dneska dostal ban jen za to, ze se na tebe ptal, tak dost pochybuju, ze nema cas.

Edited by Khalai

Share this post


Link to post
Share on other sites
A kdo ji da JoEovi a spasitelovi? Narozdil od tebe skoro nic neudelali a narozdil od tebe maji porad ban a nikdo se s nima nebavi. Nevim, jak to delas, asi posilas vibratory moderatorum, ale vysledek je, ze jsi nasral peknou radku lidi uz jen timhle faktem. Zarid, at dostane Joe a spasitel stejnou sanci jako ty a ja mozna pouvazuju o svoji sanci pro tebe.

 

A btw,kolikrat zkouseli posilat na ban/unregistred help?...

 

Nekolikrat. Joe dokonce vcera, Aislinn se s nim nebavila, dostal ban i na foru a topic zamknula. A z ignore te nevyndam, neni se o cem bavit.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A kdo ji da JoEovi a spasitelovi? Narozdil od tebe skoro nic neudelali a narozdil od tebe maji porad ban a nikdo se s nima nebavi. Nevim, jak to delas, asi posilas vibratory moderatorum, ale vysledek je, ze jsi nasral peknou radku lidi uz jen timhle faktem. Zarid, at dostane Joe a spasitel stejnou sanci jako ty a ja mozna pouvazuju o svoji sanci pro tebe.

 

A btw,kolikrat zkouseli posilat na ban/unregistred help?...

 

Nekolikrat. Joe dokonce vcera, Aislinn se s nim nebavila, dostal ban i na foru a topic zamknula. A z ignore te nevyndam, neni se o cem bavit.

 

Ja nevim,za co mel Joe ban,ale nemel hrat na ip Anonymizeru

S touhle logikou by nemohl hrat nikdo...to je jak kdyby zabanovali nejakyho iracana nebo afghance protoze se tam prece valci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja som hral cez IP anonymizer asi pol roka ak nie viac a vsetko bolo ok. Skoda ze teraz uz nefunguje ;)

 

A ked tak rozmyslam nad tym preco ma koddy tolko pruserov a nema permanentny ban narozdiel od ludi co spravia pruser jeden a uz nemozu hrat, mozno sa tu bude dat vysvetlit nejakym syndromom, nieco ako ked manzel tyra zenu a ona od neho aj tak nechce odist.

Edited by Istiach

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam v praci co delat (vsechny zajimave clanky na netu jsem uz precetl :) ), tak se nahodou podivam na el forum a jsem prekvapeny, ze cesky topic nejak zije. Dokonce i Eili se tu pred mesicem objevila :pickaxe: . Ja ted s Maslou hraju jinou hru, teda spis Masle hraje, ja uz moc ne. Zkousel to i mesic, ale zabalil to, no proste na to nema :devlish:

Jinak cetl jsem tu, jak do nej ryjete...ne ze bych se ho chtel zastavat, ale co jako tak hrozneho udelal, ze by mel mit ban? To, ze scammnul par debilu? Nemaji byt kokoti a nechat se scammnout. Nahodou ve 12cti letech nebo kolik mu bylo jak zacinal, tak byt scammerem na takove urovni, tak to by nedal asi nikdo :D :D . To jen modi tady jsou hrozne pice a to, ze maji na kazdeho jiny metr, tak to tu prece bylo hned od zacatku. A uz jen kvuli tomu mi elko vubec nechybi.

Jinak u me je par novych veci. Sice prace porad stejna a ted je tam dost nuda, ale prestehoval jsem se do lepsiho, min mesic si konecne koupil auto a za 2 tydny jedu na dovolenou na Kanary.

Eili a co se ti v zivote tim manzelstvim tolik zmenilo, ze ho doporucujes? Pavlik prestal chodit do hospy nebo co? :rolleyes: Me totiz vyhovuje zivot s pritelkyni tak, jak je. Nenapada me nic, co by se manzelstvim zmenilo...jedine mozna to, ze to auto, co jsem si ted koupil za svoje, by bylo vlastne i od manzelky :D :D .

Tak se tu mejte, je skoro 18h, tak ja jdu domu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja taky proti KoDovi vlastni nikdy nic nemel, protoze me vlastne neposkodil ani nescamnul. Ani jsem se nenechal. Ze sam svoji blbosti prendaval storage a obral par lidi a dostal za to ban, je jeho blbost. Dalsi vec je ta, ze pokud ho to po takove dobe, co EL hraje jeste bavi, tak at to hraje.

 

Dalsi vec je ta, ze Spasitel taky dostal white list a je zpatky. Vitej chlape.

 

Co se tyka EL, ze plno lidi uz nehraje nebo nechce hrat, tak delaji podle me dobre, protoze hra samotna upada, jak cooldown, tak non drop KF pro pk zabijeni, caps to taky zarezal, ale ted se bojuje proti AFK harvestovani eventami, co jsou skoro porad, takze i u harvestovani musi clovek sledovat obrazovku, protoze je to tak skoro kazdou minutu 1 event prumerne v zavislosti na tom co tezite.

 

Me samotnemu se zda, ze je ta hra umyslene spomalovana, aby lidi tolik nelevelovali a je cim dal tezsi ve vsech smerech. A taky se mi zda, ze Ent z toho chce vytriskat jeste vice penez, takze si rikam, ze je lepsi hrat nejakou dobrou placenou hru.

 

Co me tady drzi je parta lidi v CZE hlavne kolem Holara. Kdyby on skoncil nevim, kdo by jeste hral. To je fakt.

 

Co se tyka toho manzelstvi nebo nemanzelstvi je to pravni forma toho s nekym zit a kdyby se neco stalo, aby ten druhy treba neprisel na buben. Jako mlady clovek to lidi berou jako na lehkou vahu, ale manzelstvi je dneska jenom pravni potvrzeny svazek. Pokud se nekdo boji toho svazku, at si zaridi predmanzelskou smlouvu.

Preji Toomovi pekne jezdeni hlavne bez havarek a dovolenou plnou slunicka.

A Eili preji hezky manzelske souziti. V dnesni dobe je to opravdu rarita najit trvaly svazek.

 

Ja resim hlavne bydleni, takze nevim, zda az mi to vse vyjde, tak zda budu mit internet nebo ne a zda jeste budu mit na EL chut. Vse se da postradat, ale pokud nema clovek domov, kde se muze vracet, tak to stoji za prd. Pokud na neho jeste doma nekdo ceka, tak je to jeste lepsi.

 

Tak se mejte lidi pekne a at Vam vse vychazi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uz taky skoro nehraju. Venuju se skole a praci a taky jsem zacal fotografovat. S tim non-afk harvestingem me to vicemene vyradilo ze hry, protoze 90% casu to byl muj hlavni herni styl, proste si v klidu tezit a mezitim cist zpravy, koukat na film nebo si cist knizku. Ale cumet do obrazovky jak tezim a hlidat to jak ostriz? Kdyz treba potrebuju 20k silver ore? Bych zmagoril.

 

Co se tyce Enta, je to curak, co z toho chce fakt jen triskat vic a vic penez. To uz ma fakt skoro smysl hrat nejakou placenou hru, protoze vsechno je ted smerovano k tomu, aby clovek utracel realne $ v EL shopu za EFE, bindy a serpent stones. A nedejboze, aby nekdo moc rychle leveloval nebo mel moc veci nebo penez. Je to tu jak banda levicaku, jakmile nekdo zacne poradne makat a vypracuje se, tak ostatni nadavaji, jak to neni fer a vicemene mu zatnou tipec.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Presne tak, Khalai to vystihl. Proto jsem pri prvni prilezitosti prodal postavu a nechal toho. Pak jsem presel na 12 sky, ale i to me ted prestalo bavit. Tak pokud nekdo vite o nejake dobre hre, co je zadara(moje motto je neplatit za zadnou hru), tak dejte vedet. Placena hra by me uz nejak podvedome nutila to hrat, coz rozhodne nehodlam dopustit :P

Jinak predmanzelska smlouva je docela zradna. Uz jen ten fakt, ze ti partnerka v podstate neveri a uzavira s tebou tuhle smlouvu, napovida o tom, ze neni o manzelstvi 100% presvedcena a ze uz predem mysli na zadni vratka. Radeji byt svobodny a uzivat si :D :D

Sraz se zadny neplanuje co?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obscene extreme - to je brutus... :)

 

Ahoj, ja uz nehraju asi 2 roky nebo jeste vic casu. EL uz me vubec nezajima (a jine hry taky ne), jenom cas od casu navstivim aby si pokecat s kamarady.

 

ps. budu zase o prazdninach v Praze (cervenec a srpen) :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×