Jump to content
Eternal Lands Official Forums
Damned_Angel

Română

Recommended Posts

misto misto, a luat ceva timp pana am putut sa il vad :( cu o conexiune de 20kb/s cand am traficul descarcat e cam greu :whistle: da ma rog, supravietuiesc

 

EDIT: Am uitat, La Multi Ani tuturor Mamelor care ne-au dat viata (cu putin ajutor si din partea tatilor desigur :whistle::laugh:)

Edited by Mattewf

Share this post


Link to post
Share on other sites

w00ps, sorry for late reply

am fost cam inactiv in ultimele zile, alte preocupari, alea alea...

si sincer sa fiu, te poti astepta la orice din partea unor "profesionisti", zau daca am fost surprins cand am vazut ce au facut :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

ahh surprinsa nu sunt Matt, doar ma dezgusta prostia unora.. si nu e bai.. ce facusi?? e vremea calumea acolo? aici soare de numa numa.. si o caldura buhuuuu :evilgrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

da ma :bow_arrow: de mult timp am asteptat caldura asta, plimbari pana la 12 noaptea si apoi facem pe noi de frica ca ne alearga tiganii si cateii in drum spre casa xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehehehehe imi aduc si eu cu placere aminte de ce facea pe acasa.. aici liniste deplina hahahahaha dar nu ma deranjeaza.. abia astept micile scapari prin alte locuri.. avem cvea planuri deja.. :fire:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuturor va doresc un Paste Fericit ! Un weeknd cat mai frumos alaturi de familie , prieteni, copii , sotii/soti etc !

 

Si nu in ultimul rand:

 

HRISTOS A INVIAT !

 

PS: chiar dc nu e duminica inca aici.. considerand ca nu voi fi pe joc doresc sa pun mesajul :icon13:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrei sa mai pun cate ceva?? Am destule chestii interesante :D

 

 

ia uite aici un roman la englezi :

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

BRAVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

 

Scz pt late raps dar nici eu nu am fost cine stie ce online pe aici... am altele cica pe cap :confused: si deja mi se ia de birocratia de 2 bani si sa vezi ce revolutie fac :devlish:

 

voi in rest cum sunteti si ce mai faceti ??? :w00t:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pei ce sa fac, am fost si eu la munte, aer curat printre gunoaie mancate de ursi...da eh, mai bine decat nimic :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahahahahah asa tare !!!! Eu ma duc la mare cica , sper :brooding: , pt 1sapt si apoi nush.. munte poate. Insa din sept inapoi la scoala :whistle: si apoi munca oricum...Ma doare capul deja de ce am de facut dar nah asta este. Mergem inainte !!! :icon13:

Sper totusi undeva in sept-oct sa revin pe joc cum trebuie si sa pot juca. Momentan laptopul meu e kaput lolz, am varsat niste vin alb peste fara sa vreau :lurker: acum imi trebe unul nou, iara :omg:

 

O vara frumoasa si ne auzim pe aici desigur ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mda, o vara frumoasa in continuare, distractie placuta, petreceri pana la 7 dimineata si cearta cu mosii prin parcuri :devlish:

 

PS: Si fratemiu a varsat cafe pe laptopul meu, e inca intact, NOT made in china :bow_arrow:

Edited by Mattewf

Share this post


Link to post
Share on other sites

LOL tare vorba !!! Da, merge dar tre sa folosesc o tastatura prin usb si ma seaca...faza e ca si sunetul nu merge si nu inteleg de ce. Poate ai tu idee? :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×