Jump to content
Eternal Lands Official Forums
Damned_Angel

Română

Recommended Posts

???

 

Tocmai si-a luat un ban de 3 luni pe forum pentru posturi de genul asta (ce pula mea).

Ma-m intors phew chestia asta doare.Da am supravietuit. Cum trebe sa fac ca sa nu iau ban din nou??? asa: "????" ? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, stand asa ma uit cum ultimul post a fost acum mai bine de o luna, cum comunitatea romaneasca sta ascunsa, undeva, in el, sapand :whistle: Si ma intreb, ce sa intamplat cu romanii din joc, unde sunt, ce mai fac?

Sper ca postul meu sa trezeasca un pic comunitatea romaneasca, sa mai vb si noi asa, ca romanii :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bai eu cred ca le e lene sa posteze mai bine joaca pur si simplu si doar pe la market topic trec :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

asa...

 

Acest este prima problema- am invatat in Moldova. Este mai usor s a invita engleza in the backwoods of West Virginia. Am invatat cum sa vorbesc pentru viata normal si nu mai. Al doilea problema este am avut profesora pentru nu mai 3 lune, si ea a fost Russian. Si, cand am facut greseala, nieman au vrut sa correcteaze pentru ca ,,e dragutz!" (with the exception of Radu, that is, who I'm sure is itching to edit this :whistle: ).

 

Daca intelegeti acest post, bravo!

 

(si afost 2 ani)

Edited by sygon

Share this post


Link to post
Share on other sites

ms de traducere ent, da vad ca toata lumea din afara vrea sa invetze romana, sygon tu esti cred ca a 14 persoana care vad ca stie si vrea:)) :D

 

Mai pai da cui sa nui placa englishromanina language:))) e cea mai cool limba mai ales cand e pronuntzata de un strain :lurker:... am incercata si eu odata sa vorbeasca asha da mie cam greua

Edited by Till_Akysha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu vorbesc destul de mult in englezoromana, mai ales cu nevsta-mea.

 

@sygon: Wow, te descurci foarte bine :) Adica, faci dezacorduri, dar se poate intelege usor ceea ce zici. Keep up the good job :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Unimaevalemados

Salut. Am vazut ca sunt romani in joc, dar pana acum n-a intalnit nici unul :P. Poate ne intalnim candva :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Salut. Am vazut ca sunt romani in joc, dar pana acum n-a intalnit nici unul :). Poate ne intalnim candva :)

Poat ne bantuim la noapte ca in joc e cam greu sa ne intalnim=))) :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Salut. Am vazut ca sunt romani in joc, dar pana acum n-a intalnit nici unul ;). Poate ne intalnim candva :)

Poat ne bantuim la noapte ca in joc e cam greu sa ne intalnim=))) :)

Sigur ca e greu sa ne intalnim daca joci la asa ore matinale pentru noi ceilalti :) . 4.53 AM, hmmmm, ora potrivita pentru bantuieli.

Si apropo, salut tuturor "fratilor"romani si distractie placuta in joc. PA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din pacate si in acelasi timp din fericire, unii dintre noi plecam din localitate in concediu. Asa ca va spun tuturor distractie placuta si poate ne ciocnim pe la mare. Numai bine ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

La mare vai daca stiam unde ai fost am fost si eu pe la mare si prin toata Moldova lol dar acuma mam intors si am o pofta animala de joc :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da lumea de pe aici ce mai zice ca vad ca pe la topicu asta bate vantu rau fara sa fie disturbat ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×