Jump to content
Eternal Lands Official Forums
Damned_Angel

Română

Recommended Posts

sincer sa fiu, nu prea ma pricep la partea tehnica, dar stiu sigur ca laptopurile nu trebuie sa se imbate cu vin alb :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tre sa umblu la el si nush dc am sa fac corect pasul asa ca il las cum este. Oricum comanda de nou pc e pe drum ca ni s-a luat al amandoi de vechiul stil ehehehe.

 

si cum e acasa in RO ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai cum sa fie, totu-i cam la fel...oamenii se inghesuie la mare, batai la meciurile de fotbal, 1-2 jmecheri bogati care fac toate prostiile si scapa nepedepsiti...si Elodia tot negasita e :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bre... a trecut multa vreme de cand am pus in cui caracteru' de EL si zic, zilele astea, ia sa bag eu o tura prin joc. Cand colo vad ca a disparut oratania. Mi-am creat un char nou si ma bag sa-i cuceresc lumea lu' Radu din nou. Jocu' e fain, ma atrage in continuare, numa' ca mi se pare mie sau au aparut miliarde de boti in continentu' initial?

 

Radule, dupa ce ma valideaza fetili' tale iti bag un mesaj privat ca poate-mi revitalizezi baiatu:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai revenit si te asteptam pe pamantul etern !!! :pickaxe:

 

Aloha Immortelle!

Mi-am recuperat caracterul si acum stau cu el si cu prietenul meu imaginar intr-o taverna mohorata din DP. Da-mi un semn in joc cand intri, poate ne intersectam printre pixeli. Daca ai nevoie de ajutor, spune-mi. Dupa 4 ani de absenta D_A este destul de primitiv in skill-uri dar compenseaza prin bunavointa:-))

 

Ne vedem in joc

Edited by Mythos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pun pariu ca toti sunt morti ... de oboseala :ph34r: si uita sa mai dea un semn de viata.. Apropo sper ca se mananca astazi macinicii :hehe:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seara buna , din pacate eu nu mai joc.. intru sa imi Salut din cand in cand guilda si cam atat. Multi din cei cu care jucam s-au lasat momentan/permanent. Poate ams a revin iarasi in joc.. :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au trecut aproape 9 ani de cand am deschis acest thread. Ce-i drept am stat "pe bara" vreo 7 de atunci, dar ma bucur sa vad ca jocul asta mai traieste. Cat despre romani, suntem din ce in ce mai putini. Care mai da din aripi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×