Jump to content
Eternal Lands Official Forums
Damned_Angel

Română

Recommended Posts

Ehehehehehehe cred ca stai acolo si bei mult si bine... era o vreme cand ma punea tanti Marioara sa ii incerc tuica , s-au dus vremurile acelea.. era tanara , voioasa, plina de viata lool :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

BTW , A incercat cineva client patch? Eu l-am instalat aseara pt ceva timp... si vreau sa vad dc si voi aveti la fel ca mine.. nu prea ma pricep eu sa spun in termeni informatici :whistle: ce si cum dar as vrea sa vad ce comentarii aveti si voi :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta am observat si eu.. si a fost super, pl si nc ma enerveaza cel mai mult.. acolo e teroare , dar.. am obervat alteva.. bine Goatmoon a fixat cate ceva dar am scos pacthul pana la urma. Caracterul meu tot aparea si disparea..am rezolvat cumva cu asta dar am observat dupa ceva timp imaginea aparea si disparea in total, dc ma intelegi. Apoi totul era sharp , culoare, mobs etc... nu ca nu e bine dar purtand ochelari in fata laptopul nu puteam sa ma concentrez , lumina era prea tare pt ochii mei.

si inca cate ceva pe ici colo.. idea e superba si sper in timp scurt sa fixeze mai mult ca sa incerc din nou pacth... abia astept.. :icon13:

 

tu ce zici?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pfui, deja au trecut 2 luni din 2011, cum spuneai si tu "Vreme trece , vreme vine"...si ca de 1 Martie, la Multi Ani celor 3.5 miliarde de femei de pe planeta asta mica si inghesuita careia noi ii spunem "Casa"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc :rolleyes:

 

Si da.. timpul trece asa repede..pheww ce tampenie. Acum era Decembrie.. si acum e deja Martie :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×