Jump to content
Eternal Lands Official Forums
Damned_Angel

Română

Recommended Posts

Woow am lipsti la atat amar de chat frate ma tin prea mult de joc :P

 

Bagate kuly ca trebe, si da sunt o gramada de updaturi entropy stie mai multe :)

Edited by Till_Akysha

Share this post


Link to post
Share on other sites

A fost acum de curand ceva promotie ca revista LEVEL a dat jocul Guild Wars si m-am bagat si eu. Vreau sa spun ca asa de mult mi-a placut ca mi-am luat chiar si expansionul Factions (de Nightfall n-am eu bani desi visez si la el). Jocul asta mi-a bagat pvpul pe gat ca deja dau afara (dar trebuie sa fac pvp ca asta e metoda mea de facut bani) :P Iti da sentimentul ala ca nu te poti lasa exact ca si ELul. Asa cat sa va faceti o idee despre ce e vorba:

 

Asta e tankul meu (Warrior/Monk):

http://i163.photobucket.com/albums/t298/Garnoo/gw001.jpg

 

Si asta e mainul meu (Ranger/Monk):

http://i163.photobucket.com/albums/t298/Garnoo/gw009.jpg

 

Daca intrebati cum de are pvpul asa succes acolo:

 

-No drops

 

-Toti au sanse egale

 

-Balthazar points (ceva in genul Pk points) cu care poti cumpara anumite chestii

 

-Foarte echilibrat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Craciun fericit tuturor romanilor din joc.

Sa va aduca Mosu tot ce va doriti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sal, poate stia careva aici sa ma ajute :D

 

Is student in cluj, stau in camin si am portul 2000 blocat (printre multe altele :( ), nu exista posibilitatea sa fac un bypass sau sa ma conectez printr-un al port?

sa vorbesc cu adminul de retea nu are absolut nici un rost :( e mult prea batut in cap.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahh pacat.. doream sa iau legatura cu cativa dintre jucatori ..poate un mic ajutor cu informatii , items etc. Imi place jocul si doresc sa-l continuu :P

 

Daca doriti sa luati legatura cu mine sunt cu acelasi nume in joc si mereu pe general chat : Immortelle :D

 

Merci mult de raspuns...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahahahahahaha da, merci :P hmmm nu am voie sa intreb sefu' ca e busy... LOOL

 

Vad ca nu prea sunt romani...s-au lasat...ehh never mind, sunt destui altii care ajuta si sunt draguti :)

 

Radu, spor la munca.. jocul e super chiar imi place ;) Dar nu prea te pot ajuta .. decat ceva idei poate... am ajutat pe ici colo cateva online games dar niciodata ceva de genul EL :D .. insa dumneata ai putea sa ma juti cu informatii LOOL glumesc... nici nu se pune problema sa te deranjez cu ale mele ;))

 

Merci totusi ca ai raspuns , dragut din partea ta !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare! MattewF = roman :hiya: Buna treaba Entropy cu EL, ii cel mai tare joc online pe care l-am vazut :icon13: Si apropo, update-ul 1.9 e super, buna treaba! :w00t: tine-o tot asa :laugh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ms ms am revenit si uite ca a si murit Madalina Manole si ne-a lasat singuri:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mie mi-e groaza de baietelul acela de 2 ani, va suferii enorm cand va creste, pentru ca inca nu e asa constient ce pretioasa mama a avut:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×