Jump to content
Eternal Lands Official Forums
Damned_Angel

Română

Recommended Posts

Dacă tot este un canal, poate este şi un guild al românilor ?

 

Entropy, ţi-am scris şi în blog, sper că versiunea din Gentoo al Eternal-Lands nu este ilegală deoarece mai face nişte modificări.

 

Mulţumesc.

Modificarile alea sant aprobate de partid, asa ca nu sunt probleme.

BTW, la ce blog te referi? la gamedev.net ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am avut idei de ghilda de romani dar nu prea merge. Toti romanii sunt deja in super-ghilde ... ma rog, cei mai multi (din cate stiu) sunt in Beta (Eu, Damned_Angel, Sorinake, Zamolxes, Vulturas, Bucovineanu, Dragonasul ... err ... mai e cineva? :P).

 

 

Lol -

 

Pai ar mai fi:

 

Entropy & Rogue - evident, Knight_Palladin, MetalKid, ValyCs, Itachi, Iuliano, Scristian, vladmaco, Mithosh (era romanache owneru'la un moment dat)

 

+ secondary chars ale noastre din Beta - Mischa, Soriflame, Deceneu

 

aaa si mai e prietenul nostru cu nume de carnat - cabanos sau ceva in genul pe care l-a ban-uit temporar mihai pentru limbaj neadecvat...

 

Dar frate, multumita lui Ent - am avut parte de o scarpinatura pe circumvolutiuni - si de o satisfactie semi-dementa cand am primit un pm sa ma intalnesc cu un newb in "orasul curvelor". Pe bune eu mi-am luat si ceva gc cu mine - si cand ajung in IP - zona respectiva - vad intamplator pe acolo cateva nume grele de -uber EL women- mishunand dupa bones/meat si ma apuca un ras teribil. Serios stateam de vb cu doamnele şi aveam impresia că parcă şi beavării rânjesc la mine.

 

BTW v-am spus ce alta satisfacţie bestiala am avut cand l-am intalnit pe Termopan bartender-ul din C2 (Idaloran)? Bestial nume:-))

Share this post


Link to post
Share on other sites

La multi ani tuturor.... celor din tara dar si celor de afara si in special celor care joaca El!

E 1 decembrie e ziua mari uniri....asta ar trebui sa ne uneasca si mai mult....si sa ne bucuram si sa fim mandri ca suntem romani! pacat de o tara asa de frumoasa..... ca ne conduc nijte hoti, banditi.... e o mafie prea mare!

O ziua buna , ne mai vedem :P pe aici! Bafta :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am avut idei de ghilda de romani dar nu prea merge. Toti romanii sunt deja in super-ghilde ... ma rog, cei mai multi (din cate stiu) sunt in Beta (Eu, Damned_Angel, Sorinake, Zamolxes, Vulturas, Bucovineanu, Dragonasul ... err ... mai e cineva? :inquisitive:).

 

 

Lol -

 

Pai ar mai fi:

 

Entropy & Rogue - evident, Knight_Palladin, MetalKid, ValyCs, Itachi, Iuliano, Scristian, vladmaco, Mithosh (era romanache owneru'la un moment dat)

 

+ secondary chars ale noastre din Beta - Mischa, Soriflame, Deceneu

 

aaa si mai e prietenul nostru cu nume de carnat - cabanos sau ceva in genul pe care l-a ban-uit temporar mihai pentru limbaj neadecvat...

 

Dar frate, multumita lui Ent - am avut parte de o scarpinatura pe circumvolutiuni - si de o satisfactie semi-dementa cand am primit un pm sa ma intalnesc cu un newb in "orasul curvelor". Pe bune eu mi-am luat si ceva gc cu mine - si cand ajung in IP - zona respectiva - vad intamplator pe acolo cateva nume grele de -uber EL women- mishunand dupa bones/meat si ma apuca un ras teribil. Serios stateam de vb cu doamnele şi aveam impresia că parcă şi beavării rânjesc la mine.

 

BTW v-am spus ce alta satisfacţie bestiala am avut cand l-am intalnit pe Termopan bartender-ul din C2 (Idaloran)? Bestial nume:-))

 

Ownerul (adica eu) e roman. Numele "termopan" (si ma sant si altele) a fost pus de Mihai (Rogue) :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

numai mananc foarte romani prea merge Păcat că Dar frate bestiala bucuram, termopan an nou minunat.

 

<---- \o/ pr0 @ Romanian :P

Edited by Hardcore

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Oroles

Salutare !

E prima oara cand fac asa ceva. Asadar, va rog sa-mi scuzati eventualele erori. Am intrat pe meleagurile eterne de vreo 2 sapt. si am mari probleme cu partea grafica. Ma arunca afara din joc cu ecran negru si singura solutie e sa resetez calculatorul. Am activat "Ati bug" dar degeaba. Am cele mai noi drivere instalate(Catalyst 6.1).Nici cu alea mai vechi nu pare sa mearga. Exista vreo solutie? Sunt disperat: cel mult la 10 min. tre' sa resetez. Multumesc !

P.S. ATI Radeon 9600XT

Scuze daca am gresit adresa, dar am inteles ca printre creatorii jocului se afla si romani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut! Bai sa-mi pice blanita de pe coada cand am vazut cata lume din Romania! Si mai pui ca si jocu-i romanesc! Frumos,LOVE IT! Bravo Entropy :) Eu am doar o luna de joc si inca nu m-am dezmeticit, uite mah ca si romanii sunt buni la ceva! :)

Pupici cu Lipici si ne vedem in joc :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut! Bai sa-mi pice blanita de pe coada cand am vazut cata lume din Romania! Si mai pui ca si jocu-i romanesc! Frumos,LOVE IT! Bravo Entropy :) Eu am doar o luna de joc si inca nu m-am dezmeticit, uite mah ca si romanii sunt buni la ceva! :)

Pupici cu Lipici si ne vedem in joc :)

 

 

Blacky ... nu cred ca mai suntem asa de multi... Cei care au deschis topicul acesta nu mai sunt in joc (din cate am inteles). Verifica topicurile mai noi.

 

Ne - auzim, bye.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mesaj prin curierat rapid (nu-i al meu)

De la Sarmis: "Sigitulp-alt char al meu e banat din cauza ISP si nu pot intra pe forum nici cu Sarmis nici cu Sigitulp.Cred

Am vrut sa-mi schimb emailul la Sigitulp dar nu pot ca nu am primit validarea

Rugamintea mea e ca, daca Ent citeste si poate sa ma deblocheze pt Sigitulp, ca Sarmis e deblocat."

The end :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc Blackat pentru anuntul postat la rugamintea mea, cand nu aveam atribute totale pe forum !

Multumesc Ent pentru operativitate ! Imi cer scuze ca nu v-am multumit mai devreme, dar abia acum am vazut ca-s validat. Salutari la toata lumea de la polul frigului, M. Ciuc !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poate in curand o sa aiba si romanii o guilda :hiya:

 

Nah, slabe sperante. Kuly si Blacky s-au tras deja la locuri caldute, si cred ca si Sigitulp si Garnoo (inca n-am vorbit cu ei).

Eu inca mai prospectez piata ... :doze:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×