Jump to content
Eternal Lands Official Forums
Tornado

Magyarok

Recommended Posts

Hehehehe, ilyen sem volt, amiota El-t ismerem, hogy egyszerre, egy idoben, egy helyen legyunk, ugyhogy puszi a kozelbol neked Aqua:D Hogy-hogy nem alszol meg ilyenkor?:icon13:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahó!

 

Látom pörög itt az élet...

Basszus akva, ezt nem hiszem el! Mióta csak ezt a játékot játszom, ti voltatok itt az egyetlen biztos pont. Hogy történt ? Csak nem elkezdtetek conquer-ezni ? Mert akkor nem csodálkoznék... :bow_arrow: Bár ez úgyse fórum téma, remélem azért összefutunk és mesélsz. Csak az a baj, hogy nincs időm, meg pláne nem akarok nagyon visszaszokni, mert akkor konyec filma :) Mindenesetre én nem örülök neki, ezt azért szabad ? :)

Én igazából csak azért léptem fel most a fórumra, mert láttam, hogy Kinga nap volt... Fura ezekkel a névnapokkal, mármint, hogy van amelyikből van egy tucat és sose tudni, ki mikor ünnepli, de nem akartam reakció nélkül hagyni, hogyha Ő mégis :) Szóval boldog névnapot, akármikor is legyen.

 

Ami engem illet, hé hé hé, ne szaladjunk ennyire előre! A pontos helyzet most az, hogy ugye visszavettek, és bár elvileg már csak két vizsgám volt azelőtt, most nekem az update patch-okat is meg kellett csinálnom :medieval: Vagyis azokat az új tantárgyakat, amiket kitaláltak a jogászoknak amióta nem jártam feléjük, meg még pluszba vagy 10 szemináriumot meg 3 gyakorlatot. Ez mostanra sikerült, elvileg van abszolutóriumom, hogy ténylegesen van-e az egy-két nap múlva kiderül, ugyanis augusztusban kell bejelentkezni államvizsgákra, amik szeptemberben kezdődnek.

Mit mondhatnék még..? Hát, a tradíciókat követve, talán azt, hogy én is új út elején állok (lol). Az meg, hogy nem mernék megnősülni ? Újabb klasszikust idézve: mi az hogy! nagyon is! :) De ne igyunk előre a grizzly bőrére, ez még a jövő zenéje, meg ehhez különben is két ember kell, egyelőre csak azt tudom jelenteni, hogy minden hepi meg szansájn ésatöbbi, derűsen látom a jövőmet, még új gépem is van (P4 dual 2.4ghz). :D

Azért akva.... tudom hogy nemsajnál, de... bazmeg... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szevasztok :) Ha még aktív csigával akartok beszélni csak lépjetek be nyugodtan majd. Igaz jövő héten nyaralok :P

szóval legközelebb 1 hét múlva :) Összefutás jól hangzik :D Pill mingyá postolok megint csak visszaolvasom mi történt a fórumban, nem jártam itt egy ideje lol.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratu Kinga neved napjához :D

Hát az élet zajlik mindenhol :) Egyébként már én se vagyok túl addicted, az utóbbi fél év alatt csak 6 def levellel gyarapodtam...

Visszaszokástól ne féljetek rofl, innét úgy néz ki elfelé mennek az emberek - és itt nemcsak a magyarokról van szó :-/

Persze újak is lesznek mindig, bár sajna a 111-es csati az idők nagy részében üres, csiga magányosan tengeti hétköznapjait a házában, közben próbál segíteni akvának az üzletmenetben :P

Scyth iszok egyet az esküvődre ha aktuális lesz :-D

Hiányoztok :-s

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow, beindultatok látom! Még utoljára? :) Na jó, izé, Kinga mikor is voltam fent amikor te is? Péntek éjjel volt az az?? Nem emlékszem, hogy feljöttem ide :D de ha hajnalban volt, akkor biztos akkor volt, na mindegy, buli volt és még nem akartam lefeküdni, mert forgott velem az ágy :) Ja, és boldog névnapot! :)

Scyth sok sikert a vizsgáidhoz, ha ügyvédre lesz szükségem ... messze elkerüllek jó? :D Fo a bizalom hehe De nagyon örülök, hogy minden heppi, úgy az igazi :D Azért ha nem haragszol a tévéostromról mindig eszembe jutsz :D

Kingának és Scythnek is válaszolva. Hát úgy történt, hogy ennyi volt benne, és kész. Úgy gondoltuk, hogy adjuk meg egymásnak az esélyt a boldogságra, és külön váltunk, mert ez volt az egyetlen lehetséges út hozzá. Most egyedül élek, a saját lakásomban és a kocsim is megvan. Mindezek még megvannak, de árulom mindkettot, mert lelépek az országból. Egyelore fél évre tervezek, aztán meg ki tudja, mindenesetre, nem akarok semmit ami ideköt. Ez az új élet :) Ja, Máltára megyek. A bankot még nem hagytam ott, jövo héten lesz a napja, hogy felmondok, és aug végéig tervezem dolgozni, aztán szeptembertol szabad leszek. Szeptember 22-én tutira Máltán leszek. Csiga jó nyaralást!!! Ha még nem indultál el. Ha meg elindultál akkor is :D

Email címem: kedveskukacgmailpontcom, ide írjatok mindhárman, had örüljek. Legalább annyit, hogy szevasz, mert akkor meglesznek a ti emailjeitek is. Azért ha másra nem is volt jó ez a játék arra igen, hogy titeket megismertelek, hüpp hüpp

Kiakaszt ez a szar, azt írja több emoticont írtam, mint amit engedélyez ez a fórum, harmadjára javítok pfff ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sziasztok!

Latom megelevenedett a magyar csati itt a forumon. Ahogy csiga is mondja a jatek most mar nem arrol szol hogy elvezzuk a jatekot, hanem abbol hogy minel tobb penzt kivegyen Ent a jatekbol, minden csak money sink...

No szoval Add es en jol meg vagyunk, kicsi Huba (picifiam) egyre nagyobb es aranyosabb ime egy kep:

Picture_024_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ja es akva, kellemes idotoltest Maltan, irjal meg hogyha lesz ugy idod. (ja es kedves az email cimed:P)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej Tróger, igazi vasgyúró a fiad! Vegyetek neki egy... hogy is mondjátok ti ? Baszkulántot :D

Hogy minden money sink lenne ? Hát, lehet, bár mikor beléptem egy napra gyakni a csigával, én 5 perc alatt szereztem majdnem 70k gc-t :whistle: Ugyanis, annakidején tele volt mindenki serp stoneokkal (mikor még 300 gc-t ért, mert halomra dobták őket a trollok meg ostore is tele volt vele), na ebből nekem még mindig maradt 15. Manapság meg 4500 gc-ért veszik őket a botok is.. :evilgrin:

 

Szóval Málta ? Hát nem rossz hely az, ott a Földközi tenger! Tudod: megérint... feldob... körülölel... vagy az más ? :D Na mindegy, a lényeg úgyis az, hogy küldjél majd sok pénzt érezd jól magad és sikerüljön amit elterveztél :) Azért nem hiszem én, hogy a játékkal is végleg szakítasz, fél év szünet általában elég szokott lenni, hogy kigyógyitson az unalomból, szal remélem ha más nem, a kiskariddal visszanézel, csóringerként, mint azután, mikor elosztogattad a cuccaidat belalinak :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szia Troger, édes a pici fiad!!!! :) Köszönöm a jókívánságokat! Neketek is minden szépet és jót és boldog családi életet :)

Köszi scyth neked is :) És tutira abbahagyom végleg. Már kb 1 éve alig játszom, és jó lenne ha el is tudnám adni a karimat, csigában bízom, hogy megtalálja azt az embert, aki fizet :) Málta után nem tervezem visszamászni a mókuskerékbe, és nekem ahhoz hozzátartozik EL is. Jó lehet, hogy megrohan majd valami nosztalgia féle és akkor majd kreálok egy karit és benézek, vagy ha nem sikerül eladni, akkor ezzel, de szerintem titeket sem foglak már bent találni és akkor meg minek? És különben is úgy beszélsz, mintha te játszanál! Szerintem te sem fogsz már rendesen visszatérni. Lassan csiga is feladja, bár ő még jól bírja, persze sír hogy szar meg unalmas, de mégis addicted :D De legalább vitorlázik hahh :) Na legyetek jók, ha tudtok vagy akartok :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aztaaaaa, mi ez a lavina, es ki?mikor?hol?miert?hogy? inditotta el?

 

Sziajjjasztok!!!

 

Koszonom a nevnapi jokivansagokat mindannyiotoknak, tenyleg nagyon meghatott- lam van-e boldogsagtol konnyekre fakado ikon itt...hmmm nincs---> kepzeljetek el:D

 

Aqua, most lusta vagyok pontosan megnezni, de asszem, pentek este lehetett, mar tartam a karjaimat, amikor eszrevettelek, de hirtelen "leestel" a forumrol :D Huha, ez legutolso sorban sem jutott volna eszembe, hogy otthagyod MO-t. Ha csak szabadsagra mennel jo szorakozast kivannek, de igy, azt kivanom, vigyazz nagyon magadra, es kivanom, hogy minel elobb (oszinte, megbizhato) baratokra talalj.

 

Troger, hat mit mondjak, rad vegkepp nem szamitottam, hogy EL koze nezel meg. Nagyon orulok, hogy minden wunderszep nalatok. Kimondta mar az elso szot a kis "Troger"? Nehogy azt mondd, hogy az elso szava "anyu" "anyuci" "mama" volt:D

DE: ki mondta, hogy kimondta?:) (nem akartam kihagyni, ha nem is passzol lol)

 

Csigus, ahanyszor a players online-on lattalak, mindig is szerettem volna belogolni, nem masert, csak,hogy az 111-en ne unatkozz, meg hogy kisegits abbol a bunkerbol, aminek meg foldalatti tengere vagy tava is van. Mar azota biztos megettem az osszes banant, szolot, ugyhogy ha majd be tudok logolni a jatekba, kaja nelkul ne gyere engem onnan kihozni:D

 

Scyth, neked kulon topicot kellene nyitanom, de az lehet unalmas lenne a tobbiek szamara lol, ugyhogy nem teszem:D

Most csak azt mondom, jol teszed, ne engedj a mmorpgkisertesnek, kivanok neked sok sikert, hogy nemsokara gratulalhassunk! Majd csapj egy lagzit EL-ben is, de ne elobb mint kb. 2-3 honap mulva, mert addig meg nem tudok belogolni, hogy resztvehessek legalabb a kontyolon:D

 

Puszi mindannyiotoknak,

 

Kinga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te- ill. Ti, hogy tudnek atkuldeni nektek egy jopofa tipis ro-magy-is szamot? Ezt muszaj meghallgatnotok lol!! Igy szoritodjon az ember a hatar keleti oldalara! Lehet ismeritek mar...de ha nem, ennelkul szegenyebbek lennetek:D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hej Tróger, igazi vasgyúró a fiad! Vegyetek neki egy... hogy is mondjátok ti ? Baszkulántot :D

hehe, vettunk mar neki Baszkulantos kocsit:) es nagyon szereti, egesz nap kepes ki be pakolni ebbe a kocsiba.

Korulbelul az elso szo amit nagyon szeret mondani, az Aghu ez annyit jelent szerintem hogy Apu, Add szerint hogy Anyu:P.

Aqua, hogyha ugy lenne penzem, es nem kellene rlben lakast vegyek, akkor inkabb megvannem en a karidat, csak hogy tudjam hogy nem kerul egy hulya fkalap kezeben es aztan banoljak.

 

Addigis irok egy viccet amit a vasarnap hallottam es nagyon sokat kacagtam rajta:)

 

Egy no bemegy egy barba iszik egy ket sort aztan kell menjen a WCre

Amikor az oda er hirtelen kinyilik az ajto, es egy ferfi jon ki.

Korulnez a no lassa nincsen masik WC, erre megkerdezi a pasastol:

Elnezest kerek, koedukelt???

erre a pasas:

Keremszepen, en csak sz*rtam!

 

Mindenkinek minden jot:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hej Tróger, igazi vasgyúró a fiad! Vegyetek neki egy... hogy is mondjátok ti ? Baszkulántot :icon13:

hehe, vettunk mar neki Baszkulantos kocsit:) es nagyon szereti, egesz nap kepes ki be pakolni ebbe a kocsiba.

Korulbelul az elso szo amit nagyon szeret mondani, az Aghu ez annyit jelent szerintem hogy Apu, Add szerint hogy Anyu:P.

Aqua, hogyha ugy lenne penzem, es nem kellene rlben lakast vegyek, akkor inkabb megvannem en a karidat, csak hogy tudjam hogy nem kerul egy hulya fkalap kezeben es aztan banoljak.

 

Addigis irok egy viccet amit a vasarnap hallottam es nagyon sokat kacagtam rajta:)

 

Egy no bemegy egy barba iszik egy ket sort aztan kell menjen a WCre

Amikor az oda er hirtelen kinyilik az ajto, es egy ferfi jon ki.

Korulnez a no lassa nincsen masik WC, erre megkerdezi a pasastol:

Elnezest kerek, koedukelt???

erre a pasas:

Keremszepen, en csak sz*rtam!

 

Mindenkinek minden jot:)

 

LOL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahaha Troger, ez jo vicc volt:D:D:D

 

Megneztem a players online-t, hatha tolonganak a magyarok:D

Scyth te tenyleg nem tudsz aludni, vagy csak bentfelejtetted?lol Habar az is lehet, hogy a kozmondas az oka: "ki koran kel, aranyat lel":rolleyes:

 

Aqua szep jo reggelt, es egy kellemes napot kivanok neked, mert biztos benezel, miutan felebredsz:)

 

Mielott kilepnek, mondjam el a viccet a kulonbsegrol elmelet es gyakorlat kozt?...Nem mondom:P

 

Pussz, szunsajnokat mindekinek mara:))

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hahahaha Troger, ez jo vicc volt:D:D:D

 

Megneztem a players online-t, hatha tolonganak a magyarok:D

Scyth te tenyleg nem tudsz aludni, vagy csak bentfelejtetted?lol Habar az is lehet, hogy a kozmondas az oka: "ki koran kel, aranyat lel";)

 

Aqua szep jo reggelt, es egy kellemes napot kivanok neked, mert biztos benezel, miutan felebredsz:)

 

Mielott kilepnek, mondjam el a viccet a kulonbsegrol elmelet es gyakorlat kozt?...Nem mondom:P

 

Pussz, szunsajnokat mindekinek mara:))

 

Hát, mondtam, hogy lett 70k... ezt minél hamarabb el kell verni, mert különben túl sok pénz marad a játékban :) Csináltam egypár bőrsapkát, chimek ellen :) Rendszert azért nem tervezek csinálni belőle továbbra sem, de jó néha elbütykölni lol.

 

Elmondásod alapján egyébként sejtem hogy hol vagy... a barlangban az IP kocsma alatt. Én a helyedben azért nem aggódnék a kijutás miatt, lévén hogy sok felé nem lehet menni, másrészt meg van #beam me :)

 

A vicc arról szól, hogy elméletben van egy szerető feleségünk, egy aranyos nagyink meg egy kedves lányunk, a gyakorlatban meg...? Mert akkor ismerem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hahahaha Troger, ez jo vicc volt:D:D:D

 

Megneztem a players online-t, hatha tolonganak a magyarok:D

Scyth te tenyleg nem tudsz aludni, vagy csak bentfelejtetted?lol Habar az is lehet, hogy a kozmondas az oka: "ki koran kel, aranyat lel":D

 

Aqua szep jo reggelt, es egy kellemes napot kivanok neked, mert biztos benezel, miutan felebredsz:)

 

Mielott kilepnek, mondjam el a viccet a kulonbsegrol elmelet es gyakorlat kozt?...Nem mondom:P

 

Pussz, szunsajnokat mindekinek mara:))

 

Hát, mondtam, hogy lett 70k... ezt minél hamarabb el kell verni, mert különben túl sok pénz marad a játékban :) Csináltam egypár bőrsapkát, chimek ellen :) Rendszert azért nem tervezek csinálni belőle továbbra sem, de jó néha elbütykölni lol.

 

Elmondásod alapján egyébként sejtem hogy hol vagy... a barlangban az IP kocsma alatt. Én a helyedben azért nem aggódnék a kijutás miatt, lévén hogy sok felé nem lehet menni, másrészt meg van #beam me :D

 

A vicc arról szól, hogy elméletben van egy szerető feleségünk, egy aranyos nagyink meg egy kedves lányunk, a gyakorlatban meg...? Mert akkor ismerem :D

 

Nem, a vicc arrol szol, hogy elmeletileg van egy csomo penzunk... De az, amire gondolsz:D

 

Hogy hol vagyok, nem tudom, de a #beam me sem mukodik onnan, gondolhatod, hogy akkor mar forgalmasabb helyre tettem volna a karimat;) Habar ki tudja...lehet most mukodne...olyan regen volt mar:D

 

Jo_szo _rakozast, lattam, most is bent vagy, de jo valakinek :icon13:

 

Pussz,

 

Kinga

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hahahaha Troger, ez jo vicc volt:D:D:D

 

Megneztem a players online-t, hatha tolonganak a magyarok:D

Scyth te tenyleg nem tudsz aludni, vagy csak bentfelejtetted?lol Habar az is lehet, hogy a kozmondas az oka: "ki koran kel, aranyat lel":)

 

Aqua szep jo reggelt, es egy kellemes napot kivanok neked, mert biztos benezel, miutan felebredsz:)

 

Mielott kilepnek, mondjam el a viccet a kulonbsegrol elmelet es gyakorlat kozt?...Nem mondom:P

 

Pussz, szunsajnokat mindekinek mara:))

 

Hát, mondtam, hogy lett 70k... ezt minél hamarabb el kell verni, mert különben túl sok pénz marad a játékban :) Csináltam egypár bőrsapkát, chimek ellen :) Rendszert azért nem tervezek csinálni belőle továbbra sem, de jó néha elbütykölni lol.

 

Elmondásod alapján egyébként sejtem hogy hol vagy... a barlangban az IP kocsma alatt. Én a helyedben azért nem aggódnék a kijutás miatt, lévén hogy sok felé nem lehet menni, másrészt meg van #beam me :D

 

A vicc arról szól, hogy elméletben van egy szerető feleségünk, egy aranyos nagyink meg egy kedves lányunk, a gyakorlatban meg...? Mert akkor ismerem :D

 

Nem, a vicc arrol szol, hogy elmeletileg van egy csomo penzunk... De az, amire gondolsz:D

 

Hogy hol vagyok, nem tudom, de a #beam me sem mukodik onnan, gondolhatod, hogy akkor mar forgalmasabb helyre tettem volna a karimat;) Habar ki tudja...lehet most mukodne...olyan regen volt mar:D

 

Jo_szo _rakozast, lattam, most is bent vagy, de jo valakinek :P

 

Pussz,

 

Kinga

 

@kinga

hogyha nem tul nagy keres akkor mit ir az errorlogfilodban?? hogyha felteszed ide akkor megprobalok segiteni, haha be tudsz lepni:)

es a vicc vege pedig ..."van 3 kurva a hazban:P"

 

gyakorlatilag en is keveset ELezek mar, de azert mikor belepek ulok egy kicsiket, vagy 2 hete mana draineltem csigaval, egyszer bealudt es mikor felkelt azt hitte le akarjak pkzni, es hirtelen kinyirt:P

Szoval zajlik az elet erre fele is:D

Ha nagyobb lesz a gyermek egy kicsiket akkor van esely arra hogy visszajojjunk en is es Add is:D

no udv mindenkinek!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Troger,

 

Szoval mindenki ismerte, gyakorlatilag az a 3 van-mind ugyanaz, semmi mas:D

 

Nagyon kedves toled, hogy megkerdezted mi az oka, de nem nagyon tudok erre valaszolni, ha esetleg kezdok szintjen tenned fel a kerdest...talan...:icon13:)

 

Udvozlom Adrienne-t is,

 

szioka,

 

Kinga

 

P.S. Gyertek fel conquerre az meg most is mux nalam:P Ha tenyleg feljonnetek, Fury szerverre logoljatok be es gyertek a marketre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kinga

 

Elinditod a jatekot, mikor feltoltotte van egy fekete a amin zoldel es pirossal ir bizonyos dolgokat. na most mar a legaljan van egy cim, ami tobb mint valoszinu hogy: "C:\Documents and Settings\<login neved>\Eternal Lands". Na ebben a folderben lesz egy olyan txt file hogy Errorlog. Ennek a filenak a tartalmat hogyha valamilyen uton eltudod kuldeni akkor megprobaljuk kideriteni mi a baj:)

 

No Udvozlet mindenkinek

 

Ps: lehet valamikor kinezunk a Conquerbe:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jatekot nem tudom elinditani.

 

NSIS error- ha mond ez valamit - amikor installalni akarnam.

 

Ja, es ha conquerre felmennetek, szoljatok mar nekem is elore, hogy en is belogoljak:)

 

Kellemes hetveget mindenkinek!

 

Baj-Baj :hiya:

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jatekot nem tudom elinditani.

 

NSIS error- ha mond ez valamit - amikor installalni akarnam.

 

Ja, es ha conquerre felmennetek, szoljatok mar nekem is elore, hogy en is belogoljak:)

 

Kellemes hetveget mindenkinek!

 

 

Baj-Baj :hiya:

No kinga nekem is volt regebb ilyen problemam.

 

LINK

How To Fix This Error

 

Error Message:

�NSIS Error. The installer you are trying to use is corrupted or incomplete. This could be the result of a damaged disk, a failed download, or a virus. You may want to contact the author of this installer to obtain a new copy. It may be possible to skip this check using the /NCRC command line switch (not recommended).�

Translation:

One our our readers received this error message when trying to log on to the Internet. The NSIS (Nullsoft Scriptable Install System; an open-source installer) error usually occurs during the process of downloading and installing files when the active installer, a program that handles the installation of another program or file, proves unable to process an installation.

Solution:

This issue can usually be resolved by downloading the file from an alternate location or by reinstalling the download management tool. Unfortunately, neither solution is likely to help this reader, who encounters the message simply by going online. This unusual situation indicates that the reader�s error is likely caused by something else.

 

We recommend the reader perform some minor housecleaning. He should scan his system for viruses and spyware using up-to-date antivirus and antispyware software. It wouldn�t hurt to run ScanDisk, Disk Defragmenter, and Disk Cleanup, as well. He also should verify that the hard drive has ample free space�we recommend a minimum of 10% of the total drive capacity�and revert to Internet Explorer if he is using a third-party browser. We suggest that he restore IE to its default settings by opening the Tools menu, selecting Internet Options, clicking the Programs tab, Reset Web Settings, and then clicking Yes. We recommend cleaning out the browser cache, too. He can do so by opening the Tools menu, selecting Internet Options, and clicking the Delete Files button on the General page of the resulting Internet Options dialog box.

 

As a last resort, the reader should update the Windows Installer by visiting www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=889482fc-5f56-4a38-b838-de776fd4138c and following the on-screen instructions to complete the installation. Many computer users have eliminated the NSIS error message simply by performing this update. We can�t guarantee it will resolve the reader�s problem, but it�s worth a try.

 

nem volt idom leforditani remelem segit:)

 

No pusz szaladok:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szoval, ez sem 100 szazalek.

 

Az a helyezett, hogy a konkord modzillan fut, ugyhogy nemtom most megeri-e tesztelni, mert vegul lehet sem ez, sem az nem fog mukodni.:icon13:

 

Azert koszi szepen a faradalmakert, majd folytatjuk itt a forumon egyelore, ugy 2-3 honapig, mig ujra nem installalom az egesz vinnyogot:D

 

Szioka az egesz csaladnak es kellemes vasarnapot mindenkinek!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Es TI, tobbiek hova tuntetek? Scyth teged sem latlak mar on par napja, es itt sem. Aqus, te is nagyon csendben vagy, Csigarol nem is beszelve... Mindenki ennyire el van foglalva?:icon13:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Es TI, tobbiek hova tuntetek? Scyth teged sem latlak mar on par napja, es itt sem. Aqus, te is nagyon csendben vagy, Csigarol nem is beszelve... Mindenki ennyire el van foglalva? :P

 

Kingu: csak hogy rövidítsek Troger angol válaszán: valszeg hibásan töltődött le neked a játék.

Ha végképp nem menne, letöltöm neked, bezippelem és úgy felrakom valahová ahonnét jobb eséllyel le tudnád szedni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×