Jump to content
Eternal Lands Official Forums
Tornado

Magyarok

Recommended Posts

Sziasztok! Még egy magyar huszár a fedélzeten! :D

 

Egyúttal kérdésem is lenne:

 

Tegnap óta játszom a játékot, és kimondottan tetszik! Viszont van egy problémám. Mikor elhalálozok :D , és lejutok az alvilágba, akkor elvész minden felszerelésem, ami eléggé idegesítő... Ezt ki lehet valahogyan küszöbölni?

 

Ja, a lényeg majdnem lemaradt... :) a játékban is Molroth a nevem, és törp vagyok.

 

Na, sziasztok, remélem egyszer összefutunk a játékban! :D

 

 

//ez a linkelés sehogyan sem akar összejönni.../// :P

Edited by Molroth

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sziasztok! Még egy magyar huszár a fedélzeten! B)

 

Egyúttal kérdésem is lenne:

 

Tegnap óta játszom a játékot, és kimondottan tetszik! Viszont van egy problémám. Mikor elhalálozok :P , és lejutok az alvilágba, akkor elvész minden felszerelésem, ami eléggé idegesítő... Ezt ki lehet valahogyan küszöbölni?

 

Ja, a lényeg majdnem lemaradt... :ph34r: a játékban is Molroth a nevem, és törp vagyok.

 

Na, sziasztok, remélem egyszer összefutunk a játékban! ;)

 

 

//ez a linkelés sehogyan sem akar összejönni.../// :P

Szevasz Testver :)

 

Na a köv. a helyzet ha megfirkansz akkor a cuccaid egy része (véletlenszerűen) nálad marad a másik része pedig a halálozásod helyén egy zsákban pihen. Ilyenkor célszerű nem kiabálni a chatbe, hogy "Itt és itt haltam meg ki talalta meg a cuccom" (mert sok a tolvaj), hanem csendben határozottan visszaloholni a helyszinre hátha még ott találod a zsákot. Amúgy van egy Rostogol stone nevű cucc, amit harvest során talalhatsz és az megvédi a cuccaidat így azok nálad maradnak, viszont csak 1szer használatos.

 

huh elfáradtam,

 

sziasztok :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szevasz Testver :P

 

Na a köv. a helyzet ha megfirkansz akkor a cuccaid egy része (véletlenszerűen) nálad marad a másik része pedig a halálozásod helyén egy zsákban pihen. Ilyenkor célszerű nem kiabálni a chatbe, hogy "Itt és itt haltam meg ki talalta meg a cuccom" (mert sok a tolvaj), hanem csendben határozottan visszaloholni a helyszinre hátha még ott találod a zsákot. Amúgy van egy Rostogol stone nevű cucc, amit harvest során talalhatsz és az megvédi a cuccaidat így azok nálad maradnak, viszont csak 1szer használatos.

 

huh elfáradtam,

 

sziasztok ;)

Hmm... kár. No mindegy, ez legyen a legkevesebb! :ph34r:

Még valami a # hogy lehet beírni? Mrt nekem pnt az altgr+x amire ugyibár kilép a játékból... :lol: Először, mikor próbáltam jól pofára zakóztam! :lol:

Egyébként királyabb a játék, mint az everquest I!!! Annak tegnap próbáltam a 7 napos trialját. Hát mit mondjak, ocsmány is, bonyolult is...no, meg fizetős is. No comment.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szevasz Testver :P

 

Na a köv. a helyzet ha megfirkansz akkor a cuccaid egy része (véletlenszerűen) nálad marad a másik része pedig a halálozásod helyén egy zsákban pihen. Ilyenkor célszerű nem kiabálni a chatbe, hogy "Itt és itt haltam meg ki talalta meg a cuccom" (mert sok a tolvaj), hanem csendben határozottan visszaloholni a helyszinre hátha még ott találod a zsákot. Amúgy van egy Rostogol stone nevű cucc, amit harvest során talalhatsz és az megvédi a cuccaidat így azok nálad maradnak, viszont csak 1szer használatos.

 

huh elfáradtam,

 

sziasztok ;)

Hmm... kár. No mindegy, ez legyen a legkevesebb! :ph34r:

Még valami a # hogy lehet beírni? Mrt nekem pnt az altgr+x amire ugyibár kilép a játékból... :lol: Először, mikor próbáltam jól pofára zakóztam! :lol:

Egyébként királyabb a játék, mint az everquest I!!! Annak tegnap próbáltam a 7 napos trialját. Hát mit mondjak, ocsmány is, bonyolult is...no, meg fizetős is. No comment.

Nekem müxik az algr+x. Nálam az a sima alt+x lép ki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekem kiírja a #-t azrán rögtön kilép... <_<

Ugyanezt csinálja, ha Ctl+Alt+x-t nyomom. Beírja, de rögtön kilép... :angry:

Edited by Molroth

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nekem kiírja a #-t azrán rögtön kilép... <_<

Ugyanezt csinálja, ha Ctl+Alt+x-t nyomom. Beírja, de rögtön kilép... :angry:

linux vagy windows?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Windows a lelkem... XP Pro. De azért ez annyira nem gáz. Mármint a #-dolog. Megvagyok nélküle is, legfeljebb nem tudok privát üzenetet küldeni...

Ti mikor szoktatok játszani?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Windows a lelkem... XP Pro. De azért ez annyira nem gáz. Mármint a #-dolog. Megvagyok nélküle is, legfeljebb nem tudok privát üzenetet küldeni...

Ti mikor szoktatok játszani?

Gyakran, aqua és én már 2003 óta játszunk. Amúgy privátot tudsz küldeni pl: /tornado szevasz testver :P. Viszont néha jól jön a # mondjuk amikor egy listát akarsz a cuccaidról: #storage vagy ilyesmik.

 

üdv

Share this post


Link to post
Share on other sites

Akkor biztos, hogy előbb-utóbb összefutunk! Biztos már ilyen űbertáposak lehettek :( Azt még nem tudom, hogy fogom megoldani, hogy minél ritkábban pusztuljak +. Viszont az nagyon durva, hogy a skillrendszer szinte kottára ugyanaz, mint a World of Warcraftban... Vagyishogy inkább fordítva... B)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ãœdv Molroth! :(

 

Nem vagyunk ubertaposak meg :) volt egy reset, nemreg kezdtuk elolrol az egeszet.

 

Hajra magyarok :(

Szia, nálam nem lesz reset az biztos!!! :lol:

És télleg hajrá !! :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ãœdv Molroth! :)

 

Nem vagyunk ubertaposak meg :) volt egy reset, nemreg kezdtuk elolrol az egeszet.

 

Hajra magyarok :P

Szia, nálam nem lesz reset az biztos!!! :lol:

És télleg hajrá !! :)

A reset a szerveren volt, az összes adat odaveszett. Mindenkinek 0-ról kellett újra kezdenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest [Out]

Sziasztok!

 

Most akartam ujra belepni a jatekba, de egyszeruen nem tudok mozdulni se a low framerate miatt, meg allandoan resync to server-t ir ki... Igazabol csak kinga-t szerettem volna udvozolni a jatekban, de ez nem fog osszejonni ugy erzem. Megtennetek hogy helyettem ad neki egy puszit aki talalkozik vele? A jatekban Out lenne a karim, ha tudnek mozdulni ;)

 

szerk: Megoldottam a problemat, csak ujrakellett inditani a gepem, mert mar par napja ment egyfolytaban es mar irtam kinga-nak, ugyhogy targytalan a dolog... Egyebkent valahogy mar nem erzem azt a lelkesedest a jatek irant mint amikor kezdtem es most se volt kedvem jatszani, pedig jo kis jatek ez....

Edited by [Out]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Molroth alabbhagyott a lelkesedes? :)

 

Nem is lattalak meg a jatekban, valszeg elkerultuk egymast.

152796[/snapback]

 

Nem, nem hagyott alább, egyszerűen kinyírta az idegrendszeremet... A kezdők szigetén bementem egy ilyen torony szerű izébe, aztán semmi, ott állok egy nagy fekete valami kellős közepén, se ajtó se semmi...

#beam me up nem műxik a #-problémám miatt, tehát masszívan csapdába estem. :)

Szóval a lelkesedésemről ennyit...

Egyébként én láttalak téged a törp-völgy bejáratánál, még írtam is neked, de nem válaszoltál. Lehet, hogy AFK voltál.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nem, nem hagyott alább, egyszerűen kinyírta az idegrendszeremet... A kezdők szigetén bementem egy ilyen torony szerű izébe, aztán semmi, ott állok egy nagy fekete valami kellős közepén, se ajtó se semmi...

#beam me up nem műxik a #-problémám miatt, tehát masszívan csapdába estem. :)

Szóval a lelkesedésemről ennyit...

Egyébként én láttalak téged a törp-völgy bejáratánál, még írtam is neked, de nem válaszoltál. Lehet, hogy AFK voltál.

153388[/snapback]

 

Molroth, azt nézd meg hogy a billentyűzeted magyar kiosztásra van-e állítva?? Ugyanis az lehet a gond, mivel csak a magyar kiosztáson van altgr+x-en a #.

 

üdv

Share this post


Link to post
Share on other sites
Köszi Tornado, megoldottad a problémámat. Most már ismét élek, és virulok... :lol:

153597[/snapback]

 

 

Örülök, sok sikert a játékban. Ha kell vmi csak szólj :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nem lesz magyar klán? Mert elég jó kis magyar társaság gyűlt össze a játékban ?

Attól, hogy kevesen vagyunk, még lehet egy csapatunk nem?

Nem lehet valahogy megoldani könnyebben a társalgást a játékon belül, mert mindig lefelejtem a / után beírni a nevet.... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nem lesz magyar klán? Mert elég jó kis magyar társaság gyűlt össze a játékban ?

Attól, hogy kevesen vagyunk, még lehet egy csapatunk nem?

Nem lehet valahogy megoldani könnyebben a társalgást a játékon belül, mert mindig lefelejtem a / után beírni a nevet.... <_<

155272[/snapback]

 

Hát az a baj, hogy már mindenki egy-egy klán tagja. Példának okáért én az *O* guild vezére vagyok.

Share this post


Link to post
Share on other sites
a #jc 111 en tudunk dumalni, mert azt kineveztek magyar csatinak, szal ottan lehet gyulekezni :D

157661[/snapback]

 

Ennek örülök! Bár mostanában kicsit kevesebbet tudok játszani, vagyis inkább semennyit sem... De még visszatérek! B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×