Jump to content
Eternal Lands Official Forums
Tornado

Magyarok

Recommended Posts

Most nézem, Sajti nagy fan volt, hova lett? Eltűnt mint szürke szamár a ködben. És scyth is, ha ezt olvasod, jelentkezz raportra a játékban, de hirtelen! :D

 

Minden kérésed ilyen gyorsan teljesüljön :)

Tróger, jó volt a kamikaze tegnap. Gratula a kölyökhöz nektek, majd ha megnő, küldd be KF-re, korrepetálom. Bár lehet hogy addigra már ő fog engem.. B)

 

Ui: Ja közbe látom, pityu megörökítette örökbecsű szereplésemet, amint éppen halálmegvető bátorsággal slisszolok el a harcmező széle irányába fele :P

 

BDinvasiongotowy.jpg

Edited by Scyth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hat igen en mar csak ilyen Kamikaze ember vagyok. Csinalok egy altot azzal a robbanos perkel, na meg miror perkel...es aztan megyek es olom a nyulatat ugy hogy behalok:P

 

Hat igen a kis gyerekrol kell kuldjek kepeket, csak eppen kapjalak el mert azt nehez, es nem akarom itt a forumon kuldeni:)

 

no mindenkinek minden jot...remelem hamarosan josztok:)

 

Troger

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hat igen a kis gyerekrol kell kuldjek kepeket, csak eppen kapjalak el mert azt nehez, es nem akarom itt a forumon kuldeni:)

Troger

 

*** HINT HINT *** Van ám ott baloldalt a nevem alatt egy 'PM' feliratú gombocska. Ha úgy küldöd, csak én látom, na meg a zblorgok :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dejóóóóóó! Gratulálok! :)) Várom a képeket :) Hogy hívják a kiscsávót? :) Minitroger? Anyuka jól van?

Koszi szepen... A kis fiucskat Hubanak hivjak!

Adrienne is jol van egy kicsiket faradt, dehat na elso a baba aztan minden mas:0

Megprobalok minel hamarabb kuldeni kepeket!

 

Troger

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apa hat! van mar egy honapos fiam es olyan nagyon szep es ugyes hogy elsem tudom mondeni:D

kepek hamarosan...:blush: kuldom pmben!

 

Troger

 

Gratula, Troger!!

Mindenkinek kivanok egy sikeres, bekes, boldog Uj Evet!

Orulok, hogy a forumot eletben tartjatok:))

puszi mindenkinek, remelem nemsokara a jatekban talalkozunk :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szia Aqua, en is nagyon orulok, hogy latlak! Hogy vagytok, mi ujsag? Hany magyar jatszik most? Ujak, regiek? Ahogy veszem eszre, ti meg Trogerek vagytok a leghubbek EL-hez, igaz, annak idejen sem volt nagy tolongas itt a forumon:)

Udvozlok mindenkit, irjatok, pussz :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szia Kinga!

 

Gyere be, és nézd meg hányan játszanak! :P Én elég ritkásan ... Csiga játszik, Scyth tanul, úgyhogy csak szökővbe egyszer jön, többieket ezer éve nem láttam, pár nyubi mindig van, éppen ma készítettünk ki egyet csigával, vagy inkább csak magunkat fárasztottuk, na nem tudom :hug:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szija Csinga! :)

 

Ha minden igaz, leszek én is nemsokára, mert tavaszi szünet lesz. Mizujs, rebornoltál már a másikban ?

Majd jövő; héten benézek megint, de most mennem kell mert mindjárt zárják itt az 1etemet, meg kiengedik a kutyákat :hehe:

Share this post


Link to post
Share on other sites

No látom azért nem volt nagy tolongás a fórumon addig se míg nem néztem be :D

 

Mindenesetre, a fijúknak: igyatok sokat :devlish:

 

A jányoknak:

 

Ződ erdőbe vótam,

Aggy egy sört oszt jóvan :P

 

Boldog Húsvétot! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eltelt egy kis ido, miota nem jartam erre, gondoltam, ha mar a madar sem jar, akkor en minek ? lol. Sajnos EL azota sem akar osszejonni a gepemmel. Igen, tudom... mar regota orvosolni kellett volna, de mindig kozbejon vmi fontosabb :) Scycsi,mit mondhatnek mindig is tudtam, hogy csak ido kerdese, megis kellemesen megleptel a hirrel, kivanok sok sikert az allamvizsgahoz, ha addig sem sikerulne belogolnom a jatekba:) na, es nem rebornoltam a masikban, te? :)

pusszancs mindenkinek, egy ho mulva ujra benezek :) <--- ez viiccc benezek mar holnap hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm, nagyon ugy nez ki, hogy "elhanyagolhatora" tettetek a forumot, no de nem baj, majd en meg-megjelenek es frissitem:D En EL-t sosem feledem, mert...na miert?...mert TI voltatok nekem;) Azert persze orulnek, ha meg ti is irogatnatok ab es zu mal, de ha nem ertek ra, megertem, talan majd 1 honap mulva hahaha - ennyivel maradok lol

 

jajjj de jol esett ezt elmondani---csak azert

Share this post


Link to post
Share on other sites

SZia Kinga :D

 

Nem csak a fórumot hanyagoljuk, hanem a játékot is. Én most vagyok abbahagyófélben, csak kéne találnom valakit aki átváltja a gc-ket valódi pénzre, és kész, vagy ha nem, akkor is lépek végleg. AMúgy se nagyon játszottam már, kb 2 hetente benéztem pár percre. Mostanában gyakrabban vagyok, hátha elkapok valami infót. Scyth már fél éve be se lépett. Csiga még bírja :) Ő még addicted :P A többi magyar meg a szokásos, nem bírták a strapát.

 

Puszi,

aqua

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szia Aqua:)

 

Haaat, nem ujjongok, hogy abbahagyod a jatekot:( Valahogy te voltal mindig a kapocs regiek, meg ujak kozt...Oszinten remelem, hogy sikerul real jovedelemme tenni sok-evnyi virtualis munkadat. Hany eve is "dolgozol" El-nel?5? mindenesetre jo utos karid lehet mar azota:D Azert,ha abbahagyod is, a forumra ugy-e meg be-benezegetsz?(Ezt is ti inditottatok) Scyth azota mar biztos gyakornokoskodik vmi jol meno ugyvedi cegnel, termeszetesen olyannal, amelyik elveit legalabb 99,99 %-ban megkozeliti, boldog hazassagban el, nemzett par hazafiacskat,bar lehet hogy csak 1-et:), Csiga pedig tovabb epiti karriejet...szoval buszkek lehetunk rajuk. En most epp egy uj ut kezdeten allok, hiaba na, az ikrek mar csak ilyenek, hamar el kezdenek unatkozni, es ujabb kihivasok utan neznek, ha tetszik, ha nem lol. Nalatok mi ujsag? Udvozlom ferjecs-uracskadat is, puszi, es orulok, hogy valaszoltal, tenyleg azt hittem, holt uzenet az enyem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja, es orulok, hogy csiga meg mindig jatszik, mert csak o tudja, hogy hogy jutok ki onnan, ahonnan legutobb kilogoltam kb 1 eve lol,de lehet, csak 11 vagy 10 vagy 9-8-7-6-5-4-3-2-1-0 honapja ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

;) Scyth szerintem nem mer megnősülni :)

Milyen út? Ha nem titok :(

Én is új út előtt állok, ezért hagyom abba a játékot is. És ebbe beletartozik az is, hogy Tornado már nem a férjecském-párocskám. Egyedül megyek :P És még mielőtt sajnálkoznál, jól érzem magam :)

 

Ide gondolom majd felnézek néha. Most még sűrűn, mert még maradok a seggemen, másfél hónapig :)

 

Üdv,

aqua

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aqua,

 

Orulok, hogy ilyen hamar valaszoltal:) Ha, nem irod, hogy ne sajnalkozzak, azzal kezdtem volna lol - hiaba na, nem ertem, meg varatlanul ert, habar mikor azt a mondatot leirtam, volt egy pillanatnyi olyan "ki tudja, aktualis-e meg" erzesem. Regota? Most akkor egyedul elsz? Gyereketek lett? Mi lett a szep kocsival, hazzal? Ok, mast nem kerdezek:D Az "uj ut"-amrol most csak annyit mondok, hogy teljesen mas mint, amit eddig csinaltam, ha minden jol megy, megirom kb. 1 honap mulva, ha megadod ujra az e-mail cimed, mert mar nem talalom, hova irtam fel annak idejen:D ( ehhez, gondolom, be kellene logolnom a jatekba, ami nem megy azota sem - ez arrol jutott eszembe, hogy epp be akartam irni az e-mail cimem ide) Ezek szerint otthagytad a bankot es uj lehetosegek utan neztel ? Ha igy van, kivanom, hogy sok oromod es sikered legyen benne!

 

Puszi,

 

Kinga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×