Jump to content
Eternal Lands Official Forums
Tornado

Magyarok

Recommended Posts

Guest [Out]
Kíváncsi vagyok hány magyar játszik..

Hello!

 

En ismerek egy parat, es asszem mar teged is lattalak a jatekban parszor, de nem gondoltam volna hogy magyar vagy :rolleyes: . De utalom az ilyen forumokat, grrr...

Share this post


Link to post
Share on other sites
' date='Feb 17 2005, 10:09 AM']
Kíváncsi vagyok hány magyar játszik..

Hello!

 

En ismerek egy parat, es asszem mar teged is lattalak a jatekban parszor, de nem gondoltam volna hogy magyar vagy :rolleyes: . De utalom az ilyen forumokat, grrr...

Na végre valaki megnyikkant a mi nyelvünkön :)

 

Engem láthattál mert ősi játékos vagyok a párommal aquardennel együtt. 2003 nov óta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest [Out]
,Feb 17 2005, 10:09 AM]
Kíváncsi vagyok hány magyar játszik..

Hello!

 

En ismerek egy parat, es asszem mar teged is lattalak a jatekban parszor, de nem gondoltam volna hogy magyar vagy ;) . De utalom az ilyen forumokat, grrr...

Na végre valaki megnyikkant a mi nyelvünkön :)

 

Engem láthattál mert ősi játékos vagyok a párommal aquardennel együtt. 2003 nov óta :(

De ugye neked nem tornado_83 a neved a jatekban? Mert tegnap ketszer koszontem ennek a bunkonak, de nem valaszolt :D

 

Eleg regota jatszotok akkor, en kb 1 honapja kezdtem a jatekot es kb most tartok ott hogy a male goblin-okat oldosom... Ti milyen guildban vagytok?

Share this post


Link to post
Share on other sites
' date='Feb 18 2005, 08:15 AM']
,Feb 17 2005, 10:09 AM]
Kíváncsi vagyok hány magyar játszik..

Hello!

 

En ismerek egy parat, es asszem mar teged is lattalak a jatekban parszor, de nem gondoltam volna hogy magyar vagy :D . De utalom az ilyen forumokat, grrr...

Na végre valaki megnyikkant a mi nyelvünkön :D

 

Engem láthattál mert ősi játékos vagyok a párommal aquardennel együtt. 2003 nov óta :D

De ugye neked nem tornado_83 a neved a jatekban? Mert tegnap ketszer koszontem ennek a bunkonak, de nem valaszolt ;)

 

Eleg regota jatszotok akkor, en kb 1 honapja kezdtem a jatekot es kb most tartok ott hogy a male goblin-okat oldosom... Ti milyen guildban vagytok?

Nem a tornado_83, az egy masik ember an mindig Tornado vagyok ;) Hát régen, nagyon régen CO guild tagok voltunk, amikor még az egész játék másmilyen volt. Aztán és kiléptem onnan és azóta szabad guildmentes vagyok :) Aqua pedig most az O guildben van. Egyébként a resetig mi voltunk a két legerősebb játékos....

 

Jó edzést a goblinokkal :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest [Out]
sziasztok nepek :)

Szia!

 

Engedd meg hogy utolagosan gratulaljak az eskuvodhoz, amirol ugyan lemaradtam, de mikor hirdetve lett, akkor probaltam neked pm-t irni, de nem voltal online... csak nem lekested a sajat eskuvod? :D

 

Mostanaban nem jatszottam tul sokat, mert nem volt idom, na de majd......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hat te, az lehet, csak hogy itt Erdelyben van a draga igazi ferjem (mielott kerdezed : csikszeredai szekely) meg a masfeleves totyisunk :P. Ugyhogy nekem itt a legjobb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nagyon helyes :)

 

Akkor a naszut csak max tarsengaardba lehet :)

 

Masfel eves, mar nem is totyis, hanem o mar szalad ! :D (gondolom)

 

A ferjed nem jatszik? Vagy o addig a totyissal jatszik? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meg tarsengaardba se, meg nem volt beimplementalva .. A ferjem nem jatszik, o inkabb a 3d grafika progikat nyuzza. S igen, Timikem mar szalad ..de egyszer egyszer meg letottyan :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

helooo!!

véégre megtaláltam ezt a magyar forumot! :D

mi a helyzet? gyüjteni kéne a magyarokat és majd csinálni egy PL guild hoz hasonlo finomságot B)

hajrá hun pooower!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

furzwei helyes

 

Akkor a naszut csak max tarsengaardba lehet

 

Masfel eves, mar nem is totyis, hanem o mar szalad ! (gondolom)

 

A ferjed nem jatszik? Vagy o addig a totyissal jatszik?

Share this post


Link to post
Share on other sites
helooo!!

véégre megtaláltam ezt a magyar forumot! :D

mi a helyzet? gyüjteni kéne a magyarokat és majd csinálni egy PL guild hoz hasonlo finomságot B)

hajrá hun pooower!!

szia furzwei :)

Van vmi magyar guild amúgy de halott..

Ráadásul mindenki más guildbe van, de attól még összefoghatunk :)

 

Na legjobbakat

Share this post


Link to post
Share on other sites

hello :(

 

kadi az nem az en masik karakterem, hanem csak szorakozik, a felreertesek elkerulese vegett!

 

ismeri a copy/paste t ...

 

[Out] teged nem lattalak meg a jatekban. Te nem jatszol? Vagy csak nem futunk ossze?

Share this post


Link to post
Share on other sites

szia furzwei

Van vmi magyar guild amúgy de halott..

Ráadásul mindenki más guildbe van, de attól még összefoghatunk

 

aqua ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

kadi!

 

please dont write bullshit ! This is a forum for hungarian people. If you want to say something, do it in hungarian language, and not copy/paste, or be silence, this is sux.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×