Jump to content
Eternal Lands Official Forums
Sign in to follow this  
Entropy

Ce pula noastra?

Recommended Posts

Oh... Speram ca macar aici sa scapam de mitocaniile autohtone. Este adevarat ca Entropy a dat tonul, dar lui i se trece cu vederea. Ii rog pe admini sa interzica posturile anonime si sa stearga mesajele anterioare pline de "substanta".

 

Acum parca vad ca or sa inceapa flood-ule cu "m**e Becali" sau cu alte chestii sensibile sufletului romanesc.

 

Va rog baieti: folositi forumul acesta pentru chestii legate de EL. Lasati acasa proasta crestere!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Guest

Tot io sunt .. cel care a bagato pe dna stanciu(sper ca obs ca am scris cu "s"mic :)) pe forum .

Dna stanciu e profa mea ... e din CNMB , e nebuna , are o fata in Canada , are acasa un porc si inca un purcel ! Ea este cea care ma fute la icre in fiecare saptamana fara motivatie....ea este nebuna care mia scurtat viata .. si acesta este forumul pe care io ma descarc in fiecare seara ....

Maine seara cred ca va povestesc "faza cu banii" !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oh... Speram ca macar aici sa scapam de mitocaniile autohtone. Este adevarat ca Entropy a dat tonul, dar lui i se trece cu vederea. Ii rog pe admini sa interzica posturile anonime si sa stearga mesajele anterioare pline de "substanta".

 

Acum parca vad ca or sa inceapa flood-ule cu "m**e Becali" sau cu alte chestii sensibile sufletului romanesc.

 

Va rog baieti: folositi forumul acesta pentru chestii legate de EL. Lasati acasa proasta crestere!

Asta e, romani suntem. Cel putin ceilalti nu inteleg limba mioritica, ca sa ne facem de ras :)

BTW, un banc apropos de asta:

La Vatican, turistii se uitau la o statuie superba, si se minunau, asa, fiecare pe limba lui:

Englezul: Oh my God!

Francezul: Oh mon dieu!

Romanul: Sa-mi bag pula...!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest radiopunk

Salut. Mistoc joc aveti acilea :>

 

M-am jucat un pic cu texturile jocului si a iesit asta:

http://lotgd.dap.ro/elo/

 

In principiu am inlocuit unele texturi care aveau un impact mare asupra jocului (iarba, zapada, apa, terenurile in general, muntii, pietrele, etc) cu texturi fotorealiste (creeate cu diverse soft-uri: Bryce3D, Paint Shop Pro, Photoshop)

 

Ma intereseaza opinia lui Ent in principal, dar alte comentarii din partea voastra sunt binevenite

 

A se dezarhiva in folderul jocului.

Faceti un back-up la urmatoarele foldere inainte sa dezarhivati pack-ul.

2dobjects

3dobjects

textures

tiles

Edited by radiopunk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×